Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Предпоследния в дясно с най-дългата цев....Мммм
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Най-левия, с най-късата цев
      Още се чудя защо 19, вместо например 26 взех.

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Средния! С тая направляваща на дръжката, смяната на пълнителите ще е песен (всеки с неговите си проблеми). Много добре изглеждащи пищаци, не знам колко се би се оскъпило ако се пуснат в серийно... Факт, че Глок може да изглежда и добре.
        42

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
          Факт, че Глок може да изглежда и добре.
          Съгласен!!
          За мен това е съвсем друг пищов и бих се замислил...
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Никакъ не съм съгласен....без сърдене нали...Мнението е като задника...всеки си го има и носи.....

            Та...тези Глок-ове с позлатената цев - ТОВА Е НЕ ПРОСТО КИЧ! ТОВА Е ГАВРА С ОРЪЖИЕТО! С Подобни извращения, се измества фокуса от предназначението на пистолета...съвременните пистолети са си просто едни прецизни и просто устроени механични инструменти....
            Оръжието трябва да е надеждно, здраво, некапризно, лесно за експлоатация, вкл. и поддръжка...това по-горе е просто....казах го...да не говорим, че е и грозно....
            не разбирам хората, които могат да се радват и да харесат подобен ЗВЕРСКИ, БРУТАЛЕН КИЧ!!!
            ДО МОМЕНТА първенството за подобен кич, го държаха позлатените и инкрустирани версии на Зиг SP2022!


            Глок никога не са претендирали за красиви оръжия...Всъщност, какво означава ,,красиво оръжие" Говорим за късо нарезно оръжие?? Това не е карабина или пушка или ловен автомат, за да се украсява и да ,,гали " окото и мъжкото его...при показване пред дружинката или в тясна компания приятели.....
            това е пистолет...лично оръжие за самоотбрана или спорт....До там.....
            Не че Зиг са красиви...Определено приятни на външен вид са Хеклер и Кох ЮСП или Смит енд Уесън ,,Милитъри § Полис".....

            като единственото КНО, което може да се нарече красиво и естетически издържано, без да е кич са от семейството на М 1911.......Много приятни за окото оръжия...Освен че са удобни....


            ПП пардон за отклонението...това с позлатените цеви, ми идва в повече! НЕЛЕПО Е!
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Не ми се влиза в подробности, но искам да вметна , че това жълтото не е позлатяване, а титаниев нитрид. Защо се използва - намалява коеф. на триене и т.н, което е важно за спортните оръжия.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                Никакъ не съм съгласен....без сърдене нали...Мнението е като задника...всеки си го има и носи.....

                Та...тези Глок-ове с позлатената цев - ТОВА Е НЕ ПРОСТО КИЧ! ТОВА Е ГАВРА С ОРЪЖИЕТО! С Подобни извращения, се измества фокуса от предназначението на пистолета...съвременните пистолети са си просто едни прецизни и просто устроени механични инструменти....
                Оръжието трябва да е надеждно, здраво, некапризно, лесно за експлоатация, вкл. и поддръжка...това по-горе е просто....казах го...да не говорим, че е и грозно....
                не разбирам хората, които могат да се радват и да харесат подобен ЗВЕРСКИ, БРУТАЛЕН КИЧ!!!
                ДО МОМЕНТА първенството за подобен кич, го държаха позлатените и инкрустирани версии на Зиг SP2022!


                Глок никога не са претендирали за красиви оръжия...Всъщност, какво означава ,,красиво оръжие" Говорим за късо нарезно оръжие?? Това не е карабина или пушка или ловен автомат, за да се украсява и да ,,гали " окото и мъжкото его...при показване пред дружинката или в тясна компания приятели.....
                това е пистолет...лично оръжие за самоотбрана или спорт....До там.....
                Не че Зиг са красиви...Определено приятни на външен вид са Хеклер и Кох ЮСП или Смит енд Уесън ,,Милитъри § Полис".....

                като единственото КНО, което може да се нарече красиво и естетически издържано, без да е кич са от семейството на М 1911.......Много приятни за окото оръжия...Освен че са удобни....


                ПП пардон за отклонението...това с позлатените цеви, ми идва в повече! НЕЛЕПО Е!
                Това си има обяснение. Казва се сводническа или гангстер мода...
                Only after the last tree has been cut down,
                Only after the last river has been poisoned,
                Only after the last fish has been caught,
                Only then will you find that money cannot be eaten.

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  [QUOTE=andreiS40;2200668]
                  Оръжието трябва да е надеждно, здраво, некапризно, лесно за експлоатация, вкл. и поддръжка...

                  Да!
                  Но какво пречи да е и красиво???


                  Глок никога не са претендирали за красиви оръжия...Всъщност, какво означава ,,красиво оръжие"
                  Сам каза, то е като задника. Всеки сам си определя, но определено като го видиш ще си го познаеш.



                  ПП пардон за отклонението...това с позлатените цеви, ми идва в повече! НЕЛЕПО Е!
                  Както каза и колегата по-горе, това не е позлатяване, макар, че има и такива за "короновани глави".
                  Съществува различна по цвят оксидация, златиста, стоманено синя и т.н.
                  сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                  dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Решил съм да сменям фабричните мерни прибори, понеже мерника сдаде багажа. Колебая се и искам да чуя Вашето мнение, разбира се с обосновка. Спрял съм се на:

                    1. Фаворита ми е регулируеми фибро оптични, изцяло открити, метални:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lpa_glock_fibre_TTF36GL.jpg
Прегледи:2
Размер:14.9 КБ
ID:5494909

                    2. Втори вариант. Малко съм скептичен, в чужбина ги хвалят.

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:451277.jpg
Прегледи:1
Размер:109.5 КБ
ID:5494910

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:42748d1360006194-wts-advantage-tactical-sights-image-1349756509.jpg
Прегледи:1
Размер:32.5 КБ
ID:5494911
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Не бих могъл да се обоснова, но първите ми изглеждат по-сериозно и по-добре изпълнени технически.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        Не бих могъл да се обоснова, но първите ми изглеждат по-сериозно и по-добре изпълнени технически.
                        сигурно щот приличат на CZ 75 SP-01 SHADOW
                        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          При вторите няма реглаж по височина нали? И двата комплекта са такива едни...шарени... При вторите скосението на мерника ще ти позволи да имаш поглед над по-голяма площ от мишената. Съгласявам се със Симеон все пак, първите изглеждат по-истински.
                          42

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Има защо да са два цвята.
                            Преди време съм стрелял с нещо с триъгълни мерни прибори и беше странно и нелепо...

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Да използвам тази тема, та да не отварям друг, понеже Слафчу отвори дума за мерните прибори.Искам да попитам ще се справя ли успешно в домашни условия със смяната мушката на гладкоцевния автомат?Мушката е кофти и съм решил да я заменя с фиброоптична.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                По принцип, зависи от заводските - ако позволяват избиване настрани би следвало да стане и в домашни условия, ако вземеш такива със същия принцип на поставяне. На Novak измислиците са по-интересни - за да монтираш регулируем мерник например, следва да отнемаш материал от затворния блок, говоря конкретно за ХП и 1911.
                                Информация на база прочетено, не от опит!
                                42

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X