Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Вчера правих малко сухи тренировки, взех да схващам идеята.Скоро ще видя резултата на стрелбището.Може и дублетите да подобря.
    Последно редактирано от traktorist; 04-05-13, 11:57.

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Вземи един химикал и накарай някой покрай теб да драсне една чертичка на ръцете ти, която да минава през двата палеца. Т.е. малка перпендикулярна черта, около 2 - 3 см. Чертата трябва някой да ти я драсне докато си хванал пистолета в най-добрия си хват. После при суха тренировка двете чертички (на всеки палец) при всеки един хват трябва да съвпадат и да станат една черта. Това е най-добрия вариант за сухи тренировки на хват.
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        От днес имам нов "ъпгрейд" на пищовчето - Lumintop X10 - 200 lumens + strobe mode.
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:fxcam_1368008867733.jpg
Прегледи:1
Размер:66.3 КБ
ID:5480521

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Честито! Цъкни няколко снимки в затворено помещение като мръкне.

          П.П. Как можа да загрозиш хубавия Глок с тази "чикия"
          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Хосе, това тактическо фенерче, какъв светлинен лъч/сноп/ прави? По-фокусиран и съответно по-далечен или по широк??
            Каква му е цената? Като гледам, май само с права отвертка се монтира/демонтира към ,,Пикатини"- релсата на оръжието.
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
              Честито! Цъкни няколко снимки в затворено помещение като мръкне.

              П.П. Как можа да загрозиш хубавия Глок с тази "чикия"
              Здрасти - по принцип имам и TLR1s, но това ме привлече със супер компактни размери + тънка цена.
              Има двойни пружини за отката, водоустойчиво и т.н.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                Хосе, това тактическо фенерче, какъв светлинен лъч/сноп/ прави? По-фокусиран и съответно по-далечен или по широк??
                Каква му е цената? Като гледам, май само с права отвертка се монтира/демонтира към ,,Пикатини"- релсата на оръжието.
                Като се стъмни ще го пробвам. Слага се и се маха на ръка (без инструменти). Цената е 89 кинта.

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Първоначално публикуван от jose Преглед на мнение
                  ....Цената е 89 кинта.
                  Къде се продава?
                  Only after the last tree has been cut down,
                  Only after the last river has been poisoned,
                  Only after the last fish has been caught,
                  Only then will you find that money cannot be eaten.

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Има ги в Arms.Bg, както и онлайн

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Ами цъкни няколко снинмки с различните си фенери в затворено помещение как се вижда в пълен мрак и на вън до 10 метра.
                      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        За беда ми умря апарата преди време. Пробавал съм с телефона, но не става добре - вижда се доста по слабо от действителното положение. Дори хот спота на лъча не излиза, както трябва. Все пак ще пробвам да спретна някакво сравнение.

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Добре де, дайте ми съвет за качествен, подцевен тактически фенер, за монтаж на ОО??? Върху ,,пикатини релса".....

                          Подчертавам, само фене, без фенер, с интегриран в негто лазерен целеуказател!!!!
                          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Аз за бъдещия си КПОС, някой ден, искам да имам AN/PEQ 15, супер свети, само дето струва около 2 хил долара и за да се види трябва NVG..... Имах такова в школата на едната си М-ка, голяма работа е.
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                              Палците са успоредно, не са един върху друг. Т.е. не се кръстосват. Това е официално, като по учебник. А в действителност хвата е такъв, какъвто на човек му харесва.

                              [ATTACH=CONFIG]577867[/ATTACH]
                              Да са точно по показания на снимката начин си има куп обосновани причини! Зарежи ти тия истории с личния избор... Аз лично, като видя някой хванал пищова си със захват, като от някой филм... и ми става зле. Никога няма да владееш оръжието по-добре с друг хват... и най-вече при една по-сериозна, динамична стрелба и бързо темпо.
                              Така разположени пръстите и изпънати колкото може по-напред и сочещи по посока цевта... притискат, насочват и контролират максимално " слабата " страна на оръжието, отката и като цяло овладяването му най-вече при по-бързата стрелба. Колкото и да ти се струва неудобно, да те зори и мори в началото " трактористе "... просто това е правилния начин. Свиквай и не се чуди защо! За повече опора... на палците може да ползваш да речем лостчетата на предпазител, затворна задръжка... изобщо всякакви " издатини " и специфики на самия модел, които са ти предоставени. За това и в ИПСЦ е масова практика елитните стрелци извън " заводската " дивизия да си разпробиват оръжията и да монтират задължително " степенки " от " слабата страна ", които да са им максимална упора на палците, и да са поставени спрямо индивидуалните изисквания на съответния стрелец така, че да пасват на ръката и пръстите му.

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Правилният хват е този, при който се поразява целта.
                                Реалността не е стрелкови коридор...
                                Това видео е от арест на наркодилъри.
                                Ако се загледате-ще видите полицая вдясно как моментално зае IPSC правилна стойка и отнесе куршумите.
                                А дилърът вместо да се държи като IPSC мишена започна да се крие зад дървото и успя да води стрелба относително дълго.
                                Последно редактирано от sk67; 12-05-13, 17:17.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X