Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
    Все пак заводската гаранция на Глок 17 е 40 000 изстрела , а при заводски изпитания са достигнати над 360 000 без подмяна на основни детайли на пистолета!
    А може би всички знаят и умопомрачителните 1 000 000 изстреляни патрона от Чък Тейлър с неговия ГЛОК!
    Не съм присъствал - не мога да потвърдя , както и не мога да отрека,но всеобщо Глока е признат като един от най-надеждните пистолети.
    Не и ако не го стискаш здраво

    Както казах заводската пък на Зиг е 50 000.
    За 3876 ти път - Глок е добър и надежден пистолет, но не е по-надежден от Зиг, Хеклер или качествен клонинг на 1911. И да- определено не е върха на сладоледа - просто прост надежден и относително практичен пистолет.
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Абе,каква е тази луда мода,да се изкарва Глок-а ,най-добрия пистолет.Почвам да си мисля ,че собственик на Глок,е диагноза,нещо като витараджиите при джиповете,каквото и да стане винаги трябва да докажат че техния джип е фаворит.Заводите на Глок,не са на баща ми(за жалост)за да защитавам така тяхното производство,щом като някъде направят нещо по-добро,или на мен ми по-пасва,и ако имам възможност бих си го купил.Както беше казал Дън Сяо Пин,не е важно,каква е котката,бяла или сива ,важно е да лови мишки.А след Браунинг,много неща не са измислени нови.

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Темата отдавна умря, и не е това, което трябва да бъде. Глок не е най-добрия и не е върха. Аз лично имам Глок и съм фен, но на черното бяло не мога да кажа. Хубав пистолет е, много служби, армии и полиции го ползват. Има предимства и недостатъъци. Има и по-хубави и по-лоши, има и по-скъпи и по-евтини. Въпрос на вкус, казало кучето и си облизало задника.
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          А така, а за да възродим темата какво мислите за водача на възвратната пружина, по добре ли би било да е метален или както си е пластмасов, щото май нарочно са я направили така за да не яде затвора, гледам има доста хора с проблем с него и търсят оригинален, пък много по лесно е да се направи от стомана и би бил много по здрав да не кажа вечен...

          Коментар


          • От: Клуб-Glock


            Навремето не си купих Зиг-Зауер Р-226 щото много висока мерна линия и много грозен.И Валтер П-99 не си купих, щото ми приличаше на някакво извращение като дизайн(много ми е украсен).Кои специални части не са минали през Глок?
            Далеч съм от мисълта, че има идеален пистолет за всички, но Глока е сапунерка номер 1

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от THBSilver Преглед на мнение
              А така, а за да възродим темата какво мислите за водача на възвратната пружина, по добре ли би било да е метален или както си е пластмасов, щото май нарочно са я направили така за да не яде затвора, гледам има доста хора с проблем с него и търсят оригинален, пък много по лесно е да се направи от стомана и би бил много по здрав да не кажа вечен...
              Ми правени са опити- пружината почва да яде рамата - изключая т нар DPM двойни пружини.
              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
              No man left's behind !!!!

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение

                Навремето не си купих Зиг-Зауер Р-226 щото много висока мерна линия и много грозен.И Валтер П-99 не си купих, щото ми приличаше на някакво извращение като дизайн(много ми е украсен).Кои специални части не са минали през Глок?
                Далеч съм от мисълта, че има идеален пистолет за всички, но Глока е сапунерка номер 1
                Ако добавиш " за мен" си стискаме ръцете. Въпреки, че както написах по- нагоре аз си предпочитам другата сапунерка.
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  То темата не е лоша... само дето лично аз съм алергичен към подобни " най- добър и безаналогов" .... независимо за какво иде реч. Тва, че имам АК не ми пречи да считам че не е най доброто , така както факта , че имама Глок не означава че това е върха на гъза на слона. Човек трябва да не е кон с капаци и да не си прави сам идоли. Казвам го от позицията на човек който със сигурност е пипал, стрелял и поддържал най много оръжие в този форум. Собствените си представи и идеи по темата оръжезнание съм натрупал по пътя на съчетаване на теорията с практиката пипайки, разглобявайки и стреляйки с всяко попаднало ми огнестрелно оръжие като се почне от образци 1858 г. та до най- модерните плякала.
                  Последно редактирано от derhunter; 09-04-13, 23:14.
                  Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                  No man left's behind !!!!

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Калине с КПОС и 17-ка на каква дистанция може да се направи що годе добра група, разбирай 5 см със нещо по-тежко, примерно 147грн? проби правил ли си?
                    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от Dimitar Nenchev Преглед на мнение
                      Калине с КПОС и 17-ка на каква дистанция може да се направи що годе добра група, разбирай 5 см със нещо по-тежко, примерно 147грн? проби правил ли си?
                      С 19 ка и бързомерец събирам всичко до кръга на 8 на гръдна № 4 на 55 м. на 100 - поясните ги свалям 10 от 10.
                      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                      No man left's behind !!!!

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Много добре звучи. А проблеми при лоста за зареждане при Г1 има ли? Верно, че се сменя капачката, ама знам ли.
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          АК отдавна не е най-доброто, АК е най-масовото а най-доброто от известно време се нарича Heckler&Koch 416/417...

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                            Ако добавиш " за мен" си стискаме ръцете. Въпреки, че както написах по- нагоре аз си предпочитам другата сапунерка.
                            Съгласен съм със забележката.

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              АК отдавна не е най-доброто, АК е най-масовото а най-доброто от известно време се нарича Heckler&Koch 416/417...
                              Е сега и ако ти прибаваш "за мен" ще е супер Няма най-добро бе, разберете го това. Първо критериите за "най-добро" за всеки човек/армия/въоръжена структура са различни.
                              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                За мен Глок 17 е номер едно .Да има и по-добри пистолети ,с по-добри данни,с по-качествени материали и по-добри резултати по други критерии!Но като цяло това е универсален пистолет с неоспорими надеждност,добра цена,ефективност,широко приложение,издържливост и просто устройство.
                                Той е сравним с Т 34,с Мерцедес W124,с АК 47 (изделия доказали се като еталон за превъзходство за времето си ,въпреки че има винаги и нещо по-добро), но и пистолета Глок го доказва с тоталната доминация на пазара за КНО!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X