Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    За мен предимствата са:

    1. Сейв екшън
    2. Тегло
    3. Спусъка е твърд, аз намирам определено предимство е това.
    4. Има всякакви части за него на всякъде
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Да ама като свършиш патроните с него не можеш да счупиш никоя глава докато с Аркуса например ,става по -лесно.

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Надявай се ти на това. Кой ти каза че не мога да счупя глава? Ами металната пета на пълнителя с глас брейкър? А пък за Аркус няма
        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
          Правя го единствено с чувство за хумор. Имаше един момент когато 19-ката ми беше идеал за пистолет, но нещата се променят с течение на времето. Сега като се замисля...розов Аркус...хмммм...
          Що не? Из нета се мотаеше една снимка на розов Дезърт Игъл.... Ама ще трябва да отговаряш доста често на особени въпроси....
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
            Преди 100г ,Бясното куче работеше,ако не се лъжа,в магазина на Берета на ,Гладстоун,(от него си купих първия пистолет Аркус-за 226 долара)тогава носеше една грозна 8 зарядна Берета кал7.65,веднъж го попитах като в магазина има какви ли не цеви защо носи тази грозотия,и отговора беше,не е важно какъв е пистолета а колко сигурен се чувстваш с него.От тогава съм го повтарял този лаф,в безброй спорове.
            За това пистолетче ли говорим:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2154713.jpg
Прегледи:1
Размер:44.1 КБ
ID:5469459
            Още е с мен и не е дори 7.65 мм..... Това е легендарната Берета М72 - ала Моссад в калибър .22 ЛР.
            пичове това което много ме дразни в българските оръжейни форуми, е опитите за отричане на определени оръжия и възвеличяването на други. То не са сравнения, не са мерения на пишка .... Винаги съм казвал , че пищов жена и кола са индивидуален избор, който всеки прави с оглед собствените си приоритети вкусове и не на последно место възможности... Тъй като съм "оръжейна курва" - да се чете сменял съм си много често оръжията знам едно - тва дет се прави с Глок , се прави и с Макаров (но по- трудно), с Аркус (по- лесно отколкото с Макаров), и с произволен съвременен пистолет. Всичко от там на сетне са технически характеристики имащи някакво отношение ако си говорим за "служебни" оръжия , но минимални ако говорим за личното такова. Проблема е , че у нас тъй като сме къде законово , къде много повече финансово ограничени от към броя на железата има някаква спортна злоба " моето гардже е най- хубаво". Чета и по- рядко пиша в няколко хамериканскифорума - ми там не е така- там пишеш на някой и оня вика - брей заинтригува ме - ще ходя да го видя и ако ми харесва ще си взема един. Конкретно- в Глок форума си писахме лични с един пич по темата Зиг 2022, човека отиде взе си и написа много хубав сравнителен материал между него и Г 19. Нагоре написах- всяко едно оръжие си има своите добри и лоши страни. За спорт - едни Шадоу или STI са по -добри от повечето сапунерки , за носене примерно (личната ми мечта е ХК П7М8, или 1911/ Клонинг тип Командър) Глок 19 или Валтер ПП и т.н. и т.н.
            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
            No man left's behind !!!!

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
              За това пистолетче ли говорим:
              [ATTACH=CONFIG]567578[/ATTACH]
              Още е с мен и не е дори 7.65 мм..... Това е легендарната Берета М72 - ала Моссад в калибър .22 ЛР.
              пичове това което много ме дразни в българските оръжейни форуми, е опитите за отричане на определени оръжия и възвеличяването на други. То не са сравнения, не са мерения на пишка .... Винаги съм казвал , че пищов жена и кола са индивидуален избор, който всеки прави с оглед собствените си приоритети вкусове и не на последно место възможности... Тъй като съм "оръжейна курва" - да се чете сменял съм си много често оръжията знам едно - тва дет се прави с Глок , се прави и с Макаров (но по- трудно), с Аркус (по- лесно отколкото с Макаров), и с произволен съвременен пистолет. Всичко от там на сетне са технически характеристики имащи някакво отношение ако си говорим за "служебни" оръжия , но минимални ако говорим за личното такова. Проблема е , че у нас тъй като сме къде законово , къде много повече финансово ограничени от към броя на железата има някаква спортна злоба " моето гардже е най- хубаво". Чета и по- рядко пиша в няколко хамериканскифорума - ми там не е така- там пишеш на някой и оня вика - брей заинтригува ме - ще ходя да го видя и ако ми харесва ще си взема един. Конкретно- в Глок форума си писахме лични с един пич по темата Зиг 2022, човека отиде взе си и написа много хубав сравнителен материал между него и Г 19. Нагоре написах- всяко едно оръжие си има своите добри и лоши страни. За спорт - едни Шадоу или STI са по -добри от повечето сапунерки , за носене примерно (личната ми мечта е ХК П7М8, или 1911/ Клонинг тип Командър) Глок 19 или Валтер ПП и т.н. и т.н.
              Правилно, това че един човек се е спрял на една марка защото такива са ограниченията в България, не трябва да означава, че всичко друго е боклук, точно това е проблема, и аз изкарах изпита с чз и 6 10-ки ама просто не го ща...

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Та какво й е грозно на Беретката?
                Кой от съвременните ръбести пистолети е по-красив от нея?
                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Кой от съвременните ръбести пистолети е по-красив от нея?
                  Розовия Дезърт Ийгъл
                  If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Само пластмасата не може да ти излезне от главата... Всичко друго в Глок ми харесва. Преди него имах джелезен пищоФ и някак си по не го мислех...
                    Only after the last tree has been cut down,
                    Only after the last river has been poisoned,
                    Only after the last fish has been caught,
                    Only then will you find that money cannot be eaten.

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Аз пък Глока си го купих именно щото ми беше писнало да чистя и мажа. Зиг Зауера ми П 226 е от старите и ръждясва титанично, та се търка и чисти редовно. Глока го мия с CIF и топла вода, падал е от петия етаж, газила го е кола, за падания и изпускания не говорим- просто отношението ми към него е като към "сечиво" и "консуматив". Не прекалено стъклонапълнения полимер го прави доста "гумен" - преди години тогавашната ми половинка го изтръска от петия етаж - като слезнах пълнителя се беше отделил и леко деформирал- друго - нищо.
                      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                      No man left's behind !!!!

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        ЕРЕС
                        Е така по може!
                        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                          Аз пък Глока си го купих именно щото ми беше писнало да чистя и мажа. Зиг Зауера ми П 226 е от старите и ръждясва титанично, та се търка и чисти редовно. Глока го мия с CIF и топла вода, падал е от петия етаж, газила го е кола, за падания и изпускания не говорим- просто отношението ми към него е като към "сечиво" и "консуматив". Не прекалено стъклонапълнения полимер го прави доста "гумен" - преди години тогавашната ми половинка го изтръска от петия етаж - като слезнах пълнителя се беше отделил и леко деформирал- друго - нищо.
                          Още няколко от предимствата на Глок!
                          Всеки си има мнение и предпочитания,но според мен това е пистолета - правя сравнение на това оръжие с един завършен ММА боец(не е най-добрия боксъор,борец,самбист или каратист), но е най-способния БОЕЦ , като цяло!

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                            Още няколко от предимствата на Глок!
                            Всеки си има мнение и предпочитания,но според мен това е пистолета - правя сравнение на това оръжие с един завършен ММА боец(не е най-добрия боксъор,борец,самбист или каратист), но е най-способния БОЕЦ , като цяло!
                            М... което не го прави уникален..... Всички съвременни полимерни пистолети са така. На един курс с Зиг 2022 същият пада около 30 м. и се търкаля по едни сипеи- нищо му нямаше. Просто за мен "дрелката"- демек Глока никога няма да е "моя любим и единствен" както е 226 цата. Консуматив- като се преебе - продават други. И изобщо кой е способният боец - всеки според вкуса му. Със сигурност не е оръжието на специалните сили както някой го изкарват - за тях трябва по стабилен и според мен изцяло стоманен пистолет - нещо ала Зиг Х серия или клонинг на Колт. Но е добър работен инструмент. Сравнявайки го с другата ми сапонерка- Зиг 2022 - зигта ми е по- на сърце... а в момента силно съм се замислил да придобия един такъв:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:400px-HK45.JPG
Прегледи:1
Размер:33.1 КБ
ID:5469483

                            Или някое STI от едноредните.
                            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                            No man left's behind !!!!

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Не знам кои специални части на военните и полицейски сили по света не са с пластмасови патлаци,но знам че най-добрите ги ползват,като много често са въоръжени с Глок 17,като започнем от СОБТ,ГСГ 9 , КОБРА,РИС(Словакия),ЕКАМ, и т.н.
                              Явно тези ,,консумативи" са по-предпочитани и ефективни от изцяло стоманените пищови , защото колкото и да са по-скъпи от сапунерките за нито една държава в света няма да е проблем да въоръжи 50 до 350 души от спец.частите си дори и с най-скъпия стоманен патлак.

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                И аз не приемам моб.телефони с тъчскрийн и множеството сложни изгъзици(нови технологии) по новите модели автомобили затова никога няма да се разделя с 8800 и 6310i(ползвам ги от над 8 години) както и с А8 -та ми произведена 1998 ,но факт е че Глок 17 въведе нова ера в производството на КНО.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X