Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Клуб-Glock

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Клуб-Glock

    ...не че съм казал сакън ай сега баш тоя....ползвам такъв от 3 години...много съм доволен....изтеглих просто пройзволен сайт търсейки снимка за да не снимам моя .....
    Land rover discovery 300 Tdi

    Коментар


    • От: Клуб-Glock

      Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
      ...не че съм казал сакън ай сега баш тоя....ползвам такъв от 3 години...много съм доволен....изтеглих просто пройзволен сайт търсейки снимка за да не снимам моя .....
      При цена на транспорт равен на 50% от стойността на кобура и ДДС което любящата българска държава си търси като наследство - мерси. Схемата .38 Супер я знаем и я ползваме, ама не бива да се прекалява. Ще изчакам колегата да си каже по въпросите и тогава ще го насоча от къде и може би какво.
      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
      No man left's behind !!!!

      Коментар


      • От: Клуб-Glock

        Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
        При цена на транспорт равен на 50% от стойността на кобура и ДДС което любящата българска държава си търси като наследство - мерси. Схемата .38 Супер я знаем и я ползваме, ама не бива да се прекалява. Ще изчакам колегата да си каже по въпросите и тогава ще го насоча от къде и може би какво.
        ....даммм ..тъпа държава.......
        Land rover discovery 300 Tdi

        Коментар


        • От: Клуб-Glock

          Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
          ....даммм ..тъпа държава.......
          Съгласих се- тъпа си е. За това лично аз използвам двата случая годишно в които се докопвам до светая светих- хамериканския PX да напазарувам колкото имат даян кредитните карти, плюс наличния кеш. После два месеца опъвам каиша ама пък си струва.
          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
          No man left's behind !!!!

          Коментар


          • От: Клуб-Glock

            Кобура никак не е евтин, а и цената на доставката, после митница....
            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

            Коментар


            • От: Клуб-Glock

              Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
              Е.. Сафариланда е ... прекрасен кобур , но....има един маааалък проблем - не се предлага у нас.... А на сайта който ти си дал има следната красива забележка в глава "политика за пратки":

              тарааммммм...
              И като изключим дългият списък с невъзможности породен от факта че се намираме в неправилната половина на земното кълбо да видим възможните варианти. За целта уважаеми кучо -тракторист (сори ама така съм те кръстил от първия момент в който ти видях аватара) ми отговори на следните въпроси:
              1. Държиш ли кобура да е кайдексов или може и вариант от курдура.?
              2. С или без фенерче или (най-сложното) и двата варианта.
              3. Искаш ли възможност за "разнообразно" носене?

              Като ми кажеш тез нешица - ще мога да ти дам акъл (то не че го имам много).
              -Не държа кобура да е пластмасов или кайдексов.Даже много харесвам кордурата, от десетина години имам такъв на Вега за скрито носене.Имам и много други, но са евтини и почти не ги ползвам.
              -Без фенерче.
              -Държа да може да се поставя на по-широк тактически колан и да стои по-встрани(да може да се поставя на колана на тактическа жилетка).Не искам бедрен кобур, защото имам такъв(роден български) и за смешната сума от трийсетина лева е много добър.Досега съм му открил само един кусур, задръжката на затвора го раздра при вадене, но го оправих с малко швидска лента
              -хубаво е кобура да има някакво заключване-ремъче,бутон, за да не изгубя пищова някъде или някой да не ми го вземе.

              Коментар


              • От: Клуб-Glock

                Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                -Не държа кобура да е пластмасов или кайдексов.Даже много харесвам кордурата, от десетина години имам такъв на Вега за скрито носене.Имам и много други, но са евтини и почти не ги ползвам.
                -Без фенерче.
                -Държа да може да се поставя на по-широк тактически колан и да стои по-встрани(да може да се поставя на колана на тактическа жилетка).Не искам бедрен кобур, защото имам такъв(роден български) и за смешната сума от трийсетина лева е много добър.Досега съм му открил само един кусур, задръжката на затвора го раздра при вадене, но го оправих с малко швидска лента
                -хубаво е кобура да има някакво заключване-ремъче,бутон, за да не изгубя пищова някъде или някой да не ми го вземе.
                Виж това:
                http://www.uktactical.com/acatalog/c..._Holsters.html

                Варианта с аджъстъбъл белт лууп. Аз много я харесвам тази марка.... Ако в последствие ти се прииска и бедрена платформа- поръчва се отделно и не е някакво безумие- около 45 паунда е. Доставят и до България- проверено. Ако решиш свир и ще те включа на следващата поръчка....
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • От: Клуб-Glock

                  Здравейте, може ли информация за Triger Spring NY1 Или NY2 за GLOCK17, дали намалява усилието за натискане на спусъка или го увеличава

                  Коментар


                  • От: Клуб-Glock

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:550427_10151048835086362_1114794163_n.jpg
Прегледи:1
Размер:18.6 КБ
ID:5419747
                    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                    Коментар


                    • От: Клуб-Glock

                      Първоначално публикуван от PetarTachev Преглед на мнение
                      Здравейте, може ли информация за Triger Spring NY1 Или NY2 за GLOCK17, дали намалява усилието за натискане на спусъка или го увеличава
                      Увеличава го.... значително.
                      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                      No man left's behind !!!!

                      Коментар


                      • От: Клуб-Glock

                        Днес получих новият си кобур на Фобус GL-2DB.Цял ден му се радвам.Да си кажа честно не знам кога ще го ползвам, защото не става за скрито носене, но пък за бързо вадене на пистолета е перфектен.Има си и лостче което заключва оръжието в кобура, за да не може да бъде отнето насила предполагам.
                        http://www.fobusholster.com/products...R-4071-31.html

                        След време ще кажа дали е надежден или съм го счупил.Ще видим

                        Коментар


                        • От: Клуб-Glock

                          Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                          Днес получих новият си кобур на Фобус GL-2DB.Цял ден му се радвам.Да си кажа честно не знам кога ще го ползвам, защото не става за скрито носене, но пък за бързо вадене на пистолета е перфектен.Има си и лостче което заключва оръжието в кобура, за да не може да бъде отнето насила предполагам.
                          http://www.fobusholster.com/products...R-4071-31.html

                          След време ще кажа дали е надежден или съм го счупил.Ще видим
                          Става ..става С по широка риза
                          ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                          Коментар


                          • От: Клуб-Glock

                            Здравейте!
                            Радвам се да се присъединя в клуба. От две седмици
                            съм притежател на Глок и съм много доволен. Дълго време се двоумих относно марката, четях различни мнения, питах и разпитвах, докато накрая в магазина Глок – а като, че ли сам ме избра. Спрях се на 31 защото исках по-мощен калибър, (имам и друг пистолет - 9 мм.), а като габарити нямам проблем със захвата и с носенето. Засега е голям кеф на стрелбището и мога да кажа, че с отката се свиква след 50-100 патрона. След още някой друг изстрел ще добавя още впечатленияJ

                            Коментар


                            • От: Клуб-Glock

                              Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                              При цена на транспорт равен на 50% от стойността на кобура и ДДС което любящата българска държава си търси като наследство - мерси. Схемата .38 Супер я знаем и я ползваме, ама не бива да се прекалява. Ще изчакам колегата да си каже по въпросите и тогава ще го насоча от къде и може би какво.
                              Нещо немога да вдена къв тие проблема със схемата .38 Супер смятам че не ти ощетява бизнеса.
                              П.П. Благодарение на тази схема аз получих една "plug" за моя Г 17 4 ген и съм много доволен

                              П.С. Гледай да не се режеш с разни фолдъри.

                              Коментар


                              • От: Клуб-Glock

                                Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
                                Нещо немога да вдена къв тие проблема със схемата .38 Супер смятам че не ти ощетява бизнеса.
                                П.П. Благодарение на тази схема аз получих една "plug" за моя Г 17 4 ген и съм много доволен

                                П.С. Гледай да не се режеш с разни фолдъри.
                                Предполагам че иска да каже че ако станат много маймунките на клончето то може да се счупи най-накрая. Т.е. .38 Супер може да прави услуги на някои хора за някои неща ама едва ли би се съгласил да изкупи и изпрати насам всичките американски благинки.
                                "Do not correct a fool, for he will hate you;
                                Correct a wise man, for he will appreciate you."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X