Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пушка за дома

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Пушка за дома

    Маааани написах пИшка за дома и жената се чуди какво се хиля.


    Та въпроса - какво да се вземе за домашна употреба в малък до среден апартамент,няма да се ходи на лов с него,аз съм слабичък жената и тя,стените картон.

    Кое,защо това,кое друго,какви патрони........?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: Пушка за дома

    Лeсен избор. http://bg.wikipedia.org/wiki/Barrett_M82 Убива всичко, от мангал до БТР.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #3
      От: Пушка за дома

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Маааани написах пИшка за дома и жената се чуди какво се хиля.


      Та въпроса - какво да се вземе за домашна употреба в малък до среден апартамент,няма да се ходи на лов с него,аз съм слабичък жената и тя,стените картон.

      Кое,защо това,кое друго,какви патрони........?
      Тука си ми безумно лесен:
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:picture-11.jpg
Прегледи:1
Размер:26.1 КБ
ID:5511148
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:picture005gdv.jpg
Прегледи:1
Размер:43.9 КБ
ID:5511150
      http://www.remington.com/en/products/firearms/tactical/shotguns/model-870-express-tactical.aspx
      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
      No man left's behind !!!!

      Коментар


      • #4
        От: Пушка за дома

        Защо?

        С БТР ме съмнява да влязат,а аз ако гръмна и ще утепам половината квартал с тия стени дето ги имам.



        Ремингтьна защо?Защо точно тоя модел от всичко на пазара?С това трудно мога да се скрия в гардероба та ще ми трябва фенер май да му закача и зИленка точица да дава макар,че с тая лупара ще ми е само до точица.


        Та Защо това?



        А трета снимка се появи,добре.Друго какво може да му се накачи на това което да ми е от полза?
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Пушка за дома

          http://vbox7.com/play:dfe8e6e1
          Това става ли ?

          Коментар


          • #6
            От: Пушка за дома

            И точно в Америка ако няма избор за средства за самозащита на дома тогава значи там е комунизъм.
            Сега сериозно трябва нещо късо и удобно с голям стопиращ ефект до 5 метра и повечко от 2 до 5-6 патрона в пълнителя. Щях да предложа Тейзър ама на някой Як негър най-много да му докараш ерекция.За това най-добре имаше там едни къси барабанлии с по 5-6 патрона 410 калибър заредени с помеднени съчми 13/0 в щатите ги има разработени специално за охрана на дома Taurus Judge Public Defender

            Коментар


            • #7
              От: Пушка за дома

              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
              http://vbox7.com/play:dfe8e6e1
              Това става ли ?

              Е не знам,това не ми го зарежда,а и да зареди аз не им разбирам
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: Пушка за дома

                http://www.youtube.com/watch?v=WGC1ajqSJGo

                Коментар


                • #9
                  От: Пушка за дома

                  http://www.arsenalinc.com/usa/SA_RPK...COMPLIANT.html

                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #10
                    От: Пушка за дома

                    [QUOTE=Mad Dog;2267756]Тука си ми безумно лесен:
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:picture-11.jpg
Прегледи:1
Размер:26.1 КБ
ID:5511148
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:picture005gdv.jpg
Прегледи:1
Размер:43.9 КБ
ID:5511150
                    [URL="http://www.remington.com/en/products/firearms/tactical/shotguns/model-870-express-tactical.aspx"]http://www.remington.com/en/products/firearms/tactical/shotguns/model-870-express-tactical.aspx
                    То с този накрайник от преде е за разбиване на входни врати туй чудо, все пак няма да щурмува а ще се пази.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Пушка за дома

                      Първоначално публикуван от vasilev Преглед на мнение
                      И точно в Америка ако няма избор за средства за самозащита на дома тогава значи там е комунизъм.
                      Сега сериозно трябва нещо късо и удобно с голям стопиращ ефект до 5 метра и повечко от 2 до 5-6 патрона в пълнителя. Щях да предложа Тейзър ама на някой Як негър най-много да му докараш ерекция.За това най-добре имаше там едни къси барабанлии с по 5-6 патрона 410 калибър заредени с помеднени съчми 13/0 в щатите ги има разработени специално за охрана на дома Taurus Judge Public Defender

                      Кьс барабанлия Смит 627 с 2 инча и половина цев.Това готово,аз за пушка питам,пищовите уж ясни.

                      Това ако са повече от един и ми идват по коридора,някак си по-лесно от пищова.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #12
                        От: Пушка за дома

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Защо?

                        С БТР ме съмнява да влязат,а аз ако гръмна и ще утепам половината квартал с тия стени дето ги имам.



                        Ремингтьна защо?Защо точно тоя модел от всичко на пазара?С това трудно мога да се скрия в гардероба та ще ми трябва фенер май да му закача и зИленка точица да дава макар,че с тая лупара ще ми е само до точица.


                        Та Защо това?
                        1. Защо помпа:
                        - защото е най- гъвкавото оръжие разрешено за гражданска употреба. Огневата мощ на късоцевната пушка помпа на малки дистанции е съизмерима само с тази на картечният пистолет , като го превъзхожда като смъртоносност.
                        -защото е механична система позволяваща преминаването от един заряд на друг (примерно средни и дребни съчми в картоненият апартамент- куршум за открито и примерно за по- големи дистанции).
                        - лесно се поддържа и работи с нея
                        2. Защо Ремингтон:
                        -защото този модел идва практически пълно комплектован и готов за подвизи.
                        -защото е единствената със стоманена цевна кутия на пазара.
                        -защото работи като швейцарски часовник.
                        Последно редактирано от Mad Dog; 20-08-13, 23:58.
                        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                        No man left's behind !!!!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Пушка за дома

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Бие на 1000 метра,мята до 2 километра.Ела ми на гости,аз не живея в полето,а в нормална си сграда,няма кой да бия на 300 метра,а и ги продават само с 5 патрона пълнители,по-добре пушка
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #14
                            От: Пушка за дома

                            Те по американските филми все ги набарват в спалнята,тъй че един за под възглавницата е добре да има човек.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Пушка за дома

                              Ремингтьна............пада ли му приклада?Аз я прикладвам я не,това от четеното / е не са ме нападали още за късмет / става ясно,че нямаш време за нищо та тоя приклад трябва ли ми в коридора или мога да го заменя с нормална си рькохватка?
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X