Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СТЕЧКИН ??????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: СТЕЧКИН ??????

    Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
    Въпроса ти е напълно безсмислен . Съгласно сага действащите закони контролиращи тези неща не можеш законно да притежаваш оръжие стрелящо в автоматичен режим . Остава предимството на големия пълнител но пълнители с вместимост 20 и нагоре патрона се продават за почти всички съвременни пистолети . Глок 18 ; Берета 93R не са много но ги има .

    Айде разберете си първо, че в тоя РОД оръжие- Картечните пистолети си има сегменти...
    Защото и МП5 е картечен пистолет и Берета 93R и ,,Стечкин", НО са различен клас картечни пистолети....
    Стечник и Берета 93 са компактни, къси полицейски картечни пистолети...За картечен пистолет, са си направо субкомпактни...подчертавам за картечен пистолет.....
    Глок 18, си е направо явление в сегмента на картечните пистолети....жалко, че за обикновен гражданин в България не може да го има...
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • #77
      От: СТЕЧКИН ??????

      "Стечкина" е прекрасно оръжие и жалко, че производството му е спряно!?Братушките тогава изтъкват факти относно това, че бил скъп за направа, ама какво му е толкова скъпото е друг въпрос!?При пълно разглобяване /елементарно е/ частите му са съвсем малко и опростени!Сглобяването му трае не повече от три до пет минути!
      За да Не може да стреля на автоматичен се извършва демонтаж само на една единствена част!
      Мен лично ... много ме радва!!!

      Коментар


      • #78
        От: СТЕЧКИН ??????

        Аз наскоро пак, след 20 и кусур години стрелял със Стечкин и мога кажа, че той вече безнадежно остарял и не е за моите очи.

        Коментар


        • #79
          От: СТЕЧКИН ??????

          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
          Аз наскоро пак, след 20 и кусур години стрелял със Стечкин и мога кажа, че той вече безнадежно остарял и не е за моите очи.
          Не виждаш? Лещи, очила ?
          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
          0878 79 20 61 Борис

          Коментар


          • #80
            От: СТЕЧКИН ??????

            И? Не става, пробвано и с тях, и без тях.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X