Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СТЕЧКИН ??????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • СТЕЧКИН ??????

    Здр.авейте, искам да помоля за малко инф.о за този пистолет. Но най-вече ме интересува от къде да си го купя и за колко пари естествено ? Благодаря предварително.
    Последно редактирано от derhunter; 07-04-12, 19:25.

  • #2
    От: СТЕЧКИН ??????

    Здр, много са готини, никакъв проблем със закупуването, има ги почти навсякъде, не са много скъпи, но за такова бижу 20-50 евро повече не е проблем.

    п.п.Егати темата...

    Коментар


    • #3
      От: СТЕЧКИН ??????

      Фанфанетко, надявам се не се шегуваш с тези въпроси Ако не си Боян Радев или спец.полицай(на тях са им служебни) НЕ можеш законно да купиш Стечкин.Купи си нещо друго ако си мераклия и имаш разрешение за закупуване на КНО.
      Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

      Коментар


      • #4
        От: СТЕЧКИН ??????

        Стечкин , по-големия брат на Макаров.
        0884 987 137
        В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

        Коментар


        • #5
          От: СТЕЧКИН ??????

          Първоначално публикуван от zemooo99 Преглед на мнение
          Стечкин , по-големия брат на Макаров.
          Ама и по-бърз. Нормален потребител неможе да се облажи.
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • #6
            От: СТЕЧКИН ??????

            Не можеш да закупиш и притежаваш законно Стечкин, Узи, Шипка, АК или друго оръжие позволяващо автоматична стрелба.

            Коментар


            • #7
              От: СТЕЧКИН ??????

              На времето като ми даваха за 50-60лв. във Варна на пазара, аз не щях! А сега нека ме е яд, пууу!
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • #8
                От: СТЕЧКИН ??????

                Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                На времето като ми даваха за 50-60лв. във Варна на пазара, аз не щях! А сега нека ме е яд, пууу!
                И в Пловдив ги даваха на тая цена - в комплект с чайника, в който бяха...
                Нека те е яд, пу!!!

                Коментар


                • #9
                  От: СТЕЧКИН ??????

                  Да си призная и мен са канили, ама виках -За кво ми е, я какъв е длъг...
                  И да се похваля. Стрелял съм с пищова на Боян, е не на автоматична...
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • #10
                    От: СТЕЧКИН ??????





                    я по добре някой от тез.......

                    Ех мечтииииииииииииииииии
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • #11
                      От: СТЕЧКИН ??????

                      Oт прочетеното за Стечкин разбрах това: Или Фанфанетко трябва да купи на Боян Радев,ако го продава пищака или трябва да обикаля "Руския пазар" във Варна и Пловдив и да гледа из чайниците......може пък в някой чайник да има пищов......ама едва ли...времената вече са други.....ех спомени...
                      Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                      Коментар


                      • #12
                        От: СТЕЧКИН ??????

                        В интерес на истината преди време във ВИП в София продаваха мини узита преработени да работят само на полуавтоматична и можеше да се закупят от граждани с валидно разрешително(дали има смисъл е друг въпрос).Та нищо чудно да са изкарали нещо такова и за Стечкин.

                        Коментар


                        • #13
                          От: СТЕЧКИН ??????

                          Ако човек си купи така преработен пищак то какъв е смисъла.......То все едно да се ожениш за надуваема жена........и да пиеш безалкохолна бира.......губи се ефекта,нали разбираш..прилича,ама не е същото...
                          Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                          Коментар


                          • #14
                            От: СТЕЧКИН ??????

                            И аз мисля,че няма смисъл,ама тия узита за по 4-5 бона ги купуваха.Фенове явно.

                            Коментар


                            • #15
                              От: СТЕЧКИН ??????

                              Във ВИПа имаше преди няколко години и Стечкин само че се продаваха с колекционерско разрешително . Демек вадиш от касата радваш му се и пак го прибираш . Не помня точната цена ама беше над 1000 лева . Такъв "скопен" пистолет си губи напълно смисъла да се купува . За всеки друг съвременен многозаряден пистолет има пълнители с обем 20 и повече патрона .http://vbox7.com/play:203ff9f6
                              Последно редактирано от sek.1; 08-04-12, 19:16.
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X