Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СТЕЧКИН ??????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: СТЕЧКИН ??????

    И на мен 1992 г. един руснак на пазара във Велинград ми предлагаше ПМ и други екстри, но на мен акъла ми беше на друго място.
    Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
    "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

    Коментар


    • #62
      От: СТЕЧКИН ??????

      Правилният въпрос е не "Как да си купя Стечкин?", а "Защо да си купя Стечкин?". Свършиха ли се хубавите пищови за много пари и с по-читави боеприпаси, че за антиките се хванахте?

      Коментар


      • #63
        От: СТЕЧКИН ??????

        Що, много картечни пистолети ли има по пазара?

        Коментар


        • #64
          От: СТЕЧКИН ??????

          Първоначално публикуван от popov308 Преглед на мнение
          Правилният въпрос е не "Как да си купя Стечкин?", а "Защо да си купя Стечкин?". Свършиха ли се хубавите пищови за много пари и с по-читави боеприпаси, че за антиките се хванахте?
          Въпроса ти е напълно безсмислен . Съгласно сага действащите закони контролиращи тези неща не можеш законно да притежаваш оръжие стрелящо в автоматичен режим . Остава предимството на големия пълнител но пълнители с вместимост 20 и нагоре патрона се продават за почти всички съвременни пистолети .
          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          Що, много картечни пистолети ли има по пазара?
          Глок 18 ; Берета 93R не са много но ги има .
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • #65
            От: СТЕЧКИН ??????

            Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            Що, много картечни пистолети ли има по пазара?
            Ами ще ти отговоря.
            По начина, по който е започнал темата колегата fanfanetko, разбирам, че няма разрешение за закупуване на картечен пистолет, демек автоматично оръжие. За тези, които имат разрешение за закупуване на полуавтоматично КНО изборът е голям - от макаренко до пустиняк и нагоре. А за тези, които наистина могат да си купят картечни пистолети, изборът също не е малък. Това обикновено са институции и фирми, които не купуват по една бройка, и за тях биха се погрижили и Хеклер, и Берета, и Глок, и чехите, и евреите, и американците и пр.
            Надявам се, да съм бил ясен.
            Последно редактирано от popov308; 20-12-12, 10:48.

            Коментар


            • #66
              От: СТЕЧКИН ??????

              Значи, по темата- намерих си Стечкин със свалена автоматична в Бундесрепубликата - цена около 1300 евро. Имат около 50 броя. Проблема е, че трябва да отиде и да се вземе на ръка- което лично аз го мисля по време на IWA та - така или иначе ще ходя.
              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
              No man left's behind !!!!

              Коментар


              • #67
                От: СТЕЧКИН ??????

                На Боян Радев Стечкина дали е със свалена автоматична?

                Коментар


                • #68
                  От: СТЕЧКИН ??????

                  Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                  На Боян Радев Стечкина дали е със свалена автоматична?
                  Нито неговия, нито на останалите 7 бр. наградни Стечкини им е свалена автоматичната. Както и на трите наградни Глок 18 ки. Наградното оръжие е напълно друга бира. За издаване на разрешително например не събираш никакви документи а представяш заповедта за награждаване и две снимки. А и не може да ти бъде отнето тескерето заради "отпаднала необходимост".
                  Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                  No man left's behind !!!!

                  Коментар


                  • #69
                    От: СТЕЧКИН ??????

                    Преди две години във ВИП-а имаше Стечкин за 2800 лв. Само на полуавтоматична разбира се.
                    Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                    "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                    Коментар


                    • #70
                      От: СТЕЧКИН ??????

                      А Стечкина на Боян Радев му е втория. Първия го върнал, че не бил чисто нов. Е, какъв нов на 40-50 г.?? Избра ли му екземпляр с качество (и вид) близко до новопроизведеното. От първа ръка!
                      Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                      "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                      Коментар


                      • #71
                        От: СТЕЧКИН ??????

                        Нз колко е законно и колко не, но имам спомен, че преди 6-7 години в Пловдив ми предлагаха за сума от 400 лв точно Стечкин! " Скопен ", без автоматична стрелба. Бяха пристигнали нови, 20 бройки, и се продаваха официално в оръжеен магазин, в центъра. Така, че... би следвали всичко да е изрядно според мен!

                        Коментар


                        • #72
                          От: СТЕЧКИН ??????

                          Първоначално публикуван от SMITH 357 Преглед на мнение
                          И на мен 1992 г. един руснак на пазара във Велинград ми предлагаше ПМ и други екстри, но на мен акъла ми беше на друго място.
                          През 1992г. вече не разрешаваха ли наемане на КНО от запасите на МВР?
                          първо си спомням, че така се почна бавно и леко за се поохлабва режима за късо оръжие за граждани??
                          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                          Коментар


                          • #73
                            От: СТЕЧКИН ??????

                            Първоначално публикуван от LORDA83 Преглед на мнение
                            Нз колко е законно и колко не, но имам спомен, че преди 6-7 години в Пловдив ми предлагаха за сума от 400 лв точно Стечкин! " Скопен ", без автоматична стрелба. Бяха пристигнали нови, 20 бройки, и се продаваха официално в оръжеен магазин, в центъра. Така, че... би следвали всичко да е изрядно според мен!
                            Е то няма как друго яче да ти продадат / законно разбира се / Стечкин....
                            пък скопен Стечкин, е просто безсмислено да имаш......То основното преимущество на това иначе компактно за картечен пистолет оръжие се губи....

                            ,,нов Стечкин" в България, съдържа вътрешно противоречие....всичкото ,,Стечкин" е от запасите излишно и силно амортизирано оръжие на МВР.....
                            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                            Коментар


                            • #74
                              От: СТЕЧКИН ??????

                              Първоначално публикуван от SMITH 357 Преглед на мнение
                              А Стечкина на Боян Радев му е втория. Първия го върнал, че не бил чисто нов. Е, какъв нов на 40-50 г.?? Избра ли му екземпляр с качество (и вид) близко до новопроизведеното. От първа ръка!
                              Със запазен режим за стрелба на редове или само на единична стрелба?
                              апропо ,,Стечкин" на Боян Радев, пълноценен ли е?! В симсъл да не е обезвреден като колекционерското оръжие.
                              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                              Коментар


                              • #75
                                От: СТЕЧКИН ??????

                                Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                                Нито неговия, нито на останалите 7 бр. наградни Стечкини им е свалена автоматичната. Както и на трите наградни Глок 18 ки. Наградното оръжие е напълно друга бира. За издаване на разрешително например не събираш никакви документи а представяш заповедта за награждаване и две снимки. А и не може да ти бъде отнето тескерето заради "отпаднала необходимост".
                                Интересно Мед Дог и много ти благодаря за споделената информация.....значи някои хора отново са по-богоизбарани от останолите....

                                Добре де, тия хора с наградните пистолети с автоматичен режим, имат ли разрешения за носене и употреба на същите пистолети???В смисъл Разрешение Приложение № 3
                                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X