Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пистолет Аркус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пистолет Аркус

    Малко хубавини


    1.Полиране на блок и рамка + топла оксидация
    2. Полиране на карантии + студена оксидация
    3. SFS
    4. Чирени от стабилизирана дървесина
    5. Позлатен спусък от Браунинг
    6. Родирани бутон на пълнителя, изхвъргач и пластина на пълнителя
    7. Полиране на цевта отвън


    Златев, максимално съм се придържал към максимата ти - едно оръжие трябва да е черно и страшно

    За който не знае що е то SFS:
    https://www.youtube.com/watch?v=Qn771L-sGfs
    Прикачени файлове
    42

    Коментар


    • От: Пистолет Аркус

      Поздравления!!! Аркуса е станал бижу. Само дРЪвото по чирените нещо не ми допада. Лично мнение де. Ще дадеш ли един жокер къде си тунинговал Аркуса. Може и на ЛС. Благодаря предварително.
      Only after the last tree has been cut down,
      Only after the last river has been poisoned,
      Only after the last fish has been caught,
      Only then will you find that money cannot be eaten.

      Коментар


      • От: Пистолет Аркус

        Махането на хрома и топлата оксидация в един завод тук в града. SFS-a ми го пратиха от щатите, трябваше само да си го монтирам, куфража заедно с родирането ми го прави Стоил от ASN Кюстендил.
        Хамалската работа - полиране и студена оксидация си ги правих сам.
        Що се отнася до чирените - имат един много интересен перлен ефект, който не мога да хвана с фотото.
        42

        Коментар


        • От: Пистолет Аркус

          Слав веднага провери цевта когато е заключена дали има луфт. Говоря за предния край където е дулния срез, защото ако има край с това наградно оръжие. Как не те е срам да заличиш надписа на кой генерал е било това оръжие

          Коментар


          • От: Пистолет Аркус

            Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
            Слав веднага провери цевта когато е заключена дали има луфт.
            - тъй вярно, веднага изпълнено гусин Цони, луфт- не е намерен, оръжието е простреляно, групата е отлична!
            Първоначално публикуван от ORKA_71 Преглед на мнение
            Как не те е срам да заличиш надписа на кой генерал е било това оръжие
            - ей тъй - не ме е срам, безсрамник съм, освен това надписа не е заличен.
            42

            Коментар


            • От: Пистолет Аркус

              Добре е станал пищова!Поздравления!Единствено тия чирени нещо ми напомнят на излъчване на ученически стол от соца....

              Коментар


              • От: Пистолет Аркус

                Славчо,браво,жалко че няма повече хора като теб в нашата оръжейна промишленост.Колко все пак струва тази система от Щатите.

                Коментар


                • От: Пистолет Аркус

                  Първоначално публикуван от АРКАН Преглед на мнение
                  Единствено тия чирени нещо ми напомнят на излъчване на ученически стол от соца....
                  Така е. С един куршум два заека - хем изглеждат добре (за мен), хем навяват спомени на канчета алпака и миризма на супа със застройка.

                  @vardarov

                  около $200
                  42

                  Коментар


                  • От: Пистолет Аркус

                    Много добре е станал пистолета.Поздравления за ентусиазма!

                    Коментар


                    • От: Пистолет Аркус

                      Много,перфектно е станал,завиждам ,за перфектното изпълнение,но аз,моя навремето го купих за 226 $,и 200$ са и много,за такава екстра.

                      Коментар


                      • От: Пистолет Аркус

                        Прав си, цифра си е но аз го възприемам като инвестиция. Момента в който го махна и реша да го продам (SFS-a) ще му взема около 80% от цената. Задържат се около 2-3 дни в техните аукционни страници. Махна ли го, конверсията към стария УСМ се случва толкова бързо за колкото успея да го сглобя (около 3,5 мин )
                        42

                        Коментар


                        • От: Пистолет Аркус

                          Добре е станал, потвърждавам от първа ръка. Само не ми харесва затворната задръжка, много е твърда, трябва да се пипне малко. Чирените са уникални.
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • От: Пистолет Аркус

                            Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                            Чирените са уникални.
                            Точката над И-то.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Пистолет Аркус

                              Този пост е в отговор на колегата Слав, с който се видях вчера и същия си похвали Аркус-а.

                              "Дръпни затворният блок назад" каза Слав, "движи се също както при пластмасов пистолет, много се кефя" и похвали някакво ново чудо на руския инженерен гений в областта на смазочните материали, допринасящ на "истински" пистолет да работи като "пластмасов" (Глок).
                              If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                              Коментар


                              • От: Пистолет Аркус

                                Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                                Този пост е в отговор на колегата Слав, с който се видях вчера и същия си похвали Аркус-а.

                                "Дръпни затворният блок назад" каза Слав, "движи се също както при пластмасов пистолет, много се кефя" и похвали някакво ново чудо на руския инженерен гений в областта на смазочните материали, допринасящ на "истински" пистолет да работи като "пластмасов" (Глок).
                                Въх уби ма! Как можа...това беше нашата тайна!
                                42

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X