Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пистолет Аркус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пистолет Аркус

    Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
    1911...
    Моожеее.... Може и П226.
    Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
    No man left's behind !!!!

    Коментар


    • От: Пистолет Аркус

      А с 2 бона може ли да се класираш за такова:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:M11-A1.jpg
Прегледи:1
Размер:31.9 КБ
ID:5529571
      Only after the last tree has been cut down,
      Only after the last river has been poisoned,
      Only after the last fish has been caught,
      Only then will you find that money cannot be eaten.

      Коментар


      • От: Пистолет Аркус

        Аркуса е ......и не е .

        Коментар


        • От: Пистолет Аркус

          след поредната преработка на кобуря
          Прикачени файлове
          42

          Коментар


          • От: Пистолет Аркус

            При положението от снимката да не се окажеш манекенка с извадено най-долно ребро? Как се чувстваш при рязко навеждане на дясно?
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • От: Пистолет Аркус

              Абе нямам драма с навеждането на дясно поради простата причина, че вече съм стар и не мога да се огъна толкова на дясно, че да си вкарам бобровата опашка в ребрата. Стига ми това, че мога да прескоча мантинела без да бъда сръган в ребрата. Усещам, че ще има известен дискомфорт по-скоро в областта между кръста и тазобедрената става т.к. там свършва кобура и колана като натисна кайдекса към тялото става интересно въпреки, че кожата е дебела.
              42

              Коментар


              • От: Пистолет Аркус

                Става все по добре.

                Коментар


                • От: Пистолет Аркус

                  Ей, хубу че е ЦРКТ-то да стане стойностна снимката, иначе с тоя Аркус....

                  Добре си направил кобура, но знаеш какво ще кажа, казвал съм ти го много пъти..........максимално ниско и максимално навън. В слуача колкото позволява скритото носене, но мисля, че за да работи добре, трябва да се свали максимално надолу. Не забравяй, че колкото по-скрит е един кобур, толкова по-бавен (не ефективен) е.
                  If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                  Коментар


                  • От: Пистолет Аркус

                    Правилен си, ама не съвсем. Няма как да нося нисък и издаден кобур с тея дрехи. Налага ми се с хора да работя все пак и нямам желание да отговарям на тъпи въпроси.
                    Освен това съм фен на по-високото носене, не знам защо.
                    42

                    Коментар


                    • От: Пистолет Аркус

                      Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                      Правилен си, ама не съвсем. Няма как да нося нисък и издаден кобур с тея дрехи. Налага ми се с хора да работя все пак и нямам желание да отговарям на тъпи въпроси.
                      Освен това съм фен на по-високото носене, не знам защо.
                      Избора си е изцяло твой.
                      Не искам да ти давам акъл, но мога да споделя опит. Ненчев е прав - колкото се може по-ниско. От много млад /вече не нося често оръжие/ когато пищова не е "на презрамка", а на кръста, го нося забучен в колана с дръжката НАПРЕД. Прилепва плътно по тялото независимо от габаритите и изобщо не личи под сакото или якето. Опитай! Трябва малко навик, при вадене китката трябва да е обърната.
                      П.П. Много харесвам Аркуса, мой много добър приятел "пищовджия" имаше. Единствения му кусур според мен е, че е по-ръбест от оригиналния Броунинг.
                      сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                      dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                      Коментар


                      • От: Пистолет Аркус

                        Аркуса е малък и може да се скрие лесно.
                        If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                        Коментар


                        • От: Пистолет Аркус

                          Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                          Избора си е изцяло твой.
                          Не искам да ти давам акъл, но мога да споделя опит. Ненчев е прав - колкото се може по-ниско. От много млад /вече не нося често оръжие/ когато пищова не е "на презрамка", а на кръста, го нося забучен в колана с дръжката НАПРЕД. Прилепва плътно по тялото независимо от габаритите и изобщо не личи под сакото или якето. Опитай! Трябва малко навик, при вадене китката трябва да е обърната.
                          П.П. Много харесвам Аркуса, мой много добър приятел "пищовджия" имаше. Единствения му кусур според мен е, че е по-ръбест от оригиналния Броунинг.
                          Това с обратната дръжка мога да си го представя само ако нося от ляво и вадя с дясна ръка... Трябва да го пробвам.
                          42

                          Коментар


                          • От: Пистолет Аркус

                            ... Трябва да го пробвам.
                            А вземи се гръмни сега. Какво стана с кобура, който искаше да купуваш? Нали бе споменал, че искаш нещо от рода на палачинките на Джоралти?

                            Мислил ли си за вътрешшен ластичен кобур? Скрива най-добре.

                            Налага ми се с хора да работя все пак и нямам желание да отговарям на тъпи въпроси.
                            С кви хора работиш, аз двама човека съм виждал във вашата фирма и двамата сте въоръжени Бай дъ уей, оръжието много помага, когато работиш с хора.
                            If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                            Коментар


                            • От: Пистолет Аркус

                              Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                              А вземи се гръмни сега. Какво стана с кобура, който искаше да купуваш? Нали бе споменал, че искаш нещо от рода на палачинките на Джоралти?

                              Мислил ли си за вътрешшен ластичен кобур? Скрива най-добре.
                              Пуснал съм питане към Жоралти, чакам отговор. Така или иначе ще търся външен кобур.
                              42

                              Коментар


                              • От: Пистолет Аркус

                                Да ти дам Тазманиеца да го пробваш, за да видиш как ще е с него?


                                П.С. Тъкмо в кобура ще събереш пистолета с всички пълнители, отделно патрони, ЗИП-а и резервните части. Ще има място и за семки и бонбонки
                                If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X