Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пистолет Аркус

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пистолет Аркус

    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
    Бих искал да видя бързо вадене от кобур на това!

    Идеята изобщо не е да го вадя бързо това. Освен това бързото вадене зависи от кобура. Правил съм някакви глупости колкото да го пренасям но не и да го нося. Пак казвам - за кеф е - бирени кутийки и хартия!



    А как го закрепи върху мерната линия?
    На майстор да ми пробие две точни дупки в блока, метчик м4, черни имбусни болтове, единият се пада под бързомереца, силикон за осигуряване на резбови съединения.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140426_103736.jpg
Прегледи:1
Размер:72.7 КБ
ID:5582813
    42

    Коментар


    • От: Пистолет Аркус

      Тефлон, не силикон. Силикона на други работи го слагат!
      If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

      Коментар


      • От: Пистолет Аркус

        Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
        Тефлон, не силикон. Силикона на други работи го слагат!
        Ти какво правиш в темата за железни пистолети?
        42

        Коментар


        • От: Пистолет Аркус

          Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
          Ти какво правиш в темата за железни пистолети?
          Добър въпрос
          Славчо се е поглезил в което няма нищо лошо, напротив...
          А и МБоса е прав, на и около 60 трудно се фокусират мерник, мушка и мишена "с едно око", особено за прецизна стрелба /и за кеф/.
          сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
          dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

          Коментар


          • От: Пистолет Аркус

            Взех много да ги разбирам нещо,ония ден за първи път събрах 10 фишека на 3см кръг от 30 метра с карабината с нейните си мерници.

            Такова и аз си търся за Рюгера,релсата е вече на него
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Пистолет Аркус

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Взех много да ги разбирам нещо,ония ден за първи път събрах 10 фишека на 3см кръг от 30 метра с карабината с нейните си мерници.

              Такова и аз си търся за Рюгера,релсата е вече на него
              В тая "краста" разбирането идва повече от практиката, а не от "Уикито".
              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

              Коментар


              • От: Пистолет Аркус

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Взех много да ги разбирам нещо,ония ден за първи път събрах 10 фишека на 3см кръг от 30 метра с карабината с нейните си мерници.

                Такова и аз си търся за Рюгера,релсата е вече на него
                Ай , стига бре. Я те това го можем с пищова.
                А сега без майтап. Славчо имаш браво , ако не друго поне за желанието да вървиш напред.

                Коментар


                • От: Пистолет Аркус

                  С пищова и аз ПОЧТИ го мога ма с 2 рьце,че едната ми слабичка.По тая причина едно такова точково сьм намислил на Рюгера,че той не тежи и за 30 кинта ми се схваща врата от климатика след петия час на стрелбището.Гледам Праймьри Армс имат някакьв такьв добьр китаец за под 100 кинта мммммммм сдьржам се ..........
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Пистолет Аркус

                    Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                    На майстор да ми пробие две точни дупки в блока, метчик м4, черни имбусни болтове, единият се пада под бързомереца, силикон за осигуряване на резбови съединения.
                    [ATTACH=CONFIG]705353[/ATTACH]
                    Много добра работа адаш! А и кобура ако е твое дело - аферим, машалла, бравос!
                    "Do not correct a fool, for he will hate you;
                    Correct a wise man, for he will appreciate you."

                    Коментар


                    • От: Пистолет Аркус

                      Кобура...
                      Кобура е мое дело но не е за аферим изобщо. Взех си стария ментак на Фобус, резнах го така че да влиза релсата и ей-го на! Както писах по-рано бива за пренасяне но само толкова.
                      Ще чакам по-добри времена и ще сделам нещо от кайдекс, което да покрива цялата спускова скоба и да хваща предната част на блока.
                      Последно редактирано от slaf4u; 27-04-14, 17:50.
                      42

                      Коментар


                      • От: Пистолет Аркус

                        Ааа, сетих се накрая нещо дето пропусках досега - горната част на блока ти е неподвижна фактически, затова е успешно това закрепване, а и не влияе на презареждането!
                        "Do not correct a fool, for he will hate you;
                        Correct a wise man, for he will appreciate you."

                        Коментар


                        • От: Пистолет Аркус

                          Пробвах Аркуса с бързомереца, стреля отлично, група прави, при стрелба с 22 точката въобще не се отмества от мишената. Позволява бърза стрелба и прицелване, но нещо първоначалното прицелване ми куца, поне така е при мен. Веднъж прицелиш ли се, от там на татък лесно, може цял пълнител да вкараш с мишената без да мръдне "точката". Незнам колко МОА е "точката" , т.е. размазаното петно дето Слав му вика точка, ама е много. Представям си какво ще стане с истински бързомерец...след един пълнител дупката по мишената ще е една.
                          If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

                          Коментар


                          • От: Пистолет Аркус

                            С монтиран бързомерец е видно, че стандартните мерник и мушка не могат да се ползват, а като се свали - монтажната планка позволява ли?
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • От: Пистолет Аркус

                              Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
                              Пробвах Аркуса с бързомереца, стреля отлично, група прави, при стрелба с 22 точката въобще не се отмества от мишената. Позволява бърза стрелба и прицелване, но нещо първоначалното прицелване ми куца, поне така е при мен. Веднъж прицелиш ли се, от там на татък лесно, може цял пълнител да вкараш с мишената без да мръдне "точката". Незнам колко МОА е "точката" , т.е. размазаното петно дето Слав му вика точка, ама е много. Представям си какво ще стане с истински бързомерец...след един пълнител дупката по мишената ще е една.
                              Куца ти защото си свикнал да вземаш равна мушка с онова садило дето му викаш пистолет.
                              Изненадан останах, че червендалестата точка е по-малка от зеленкавата...
                              42

                              Коментар


                              • От: Пистолет Аркус

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                С монтиран бързомерец е видно, че стандартните мерник и мушка не могат да се ползват, а като се свали - монтажната планка позволява ли?
                                Нъц, висока идва...
                                42

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X