Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

    Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
    Я да си поговориме утре.

    При мен е 12:30 на обяд,на пиян ли ти приличам?





    Куче МЕРСИ,ще прегледам.И какво значи Не се спря?АЗ сега почвам,не ми ли личи?Като дам 1000 долара за макара и хвана рибка 15 кила по-лесно ли ми е?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #47
      От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

      Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
      Баце.... като ти дадох оферта да правим анти пайръси фирма не мъ чу.... Земи ме бе бате- ще науа да стреляш.... А сериозно- наръчници дал бог... щи дам. И малко хитринки ще те науча. Ама не в общият форум.

      Аз днес излизам на бачкане и се прибирам след месец,не ме гледай,че сьм у форума - това го следя и от падчето в близост до брега.Кви фирми,кой да се занимава с това?

      Дай нарьчник ако имаш в електронен вариант,да чета да не 'одя проС.И като идваш свиркай,да запазя нивата за тренировки.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #48
        От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Аз днес излизам на бачкане и се прибирам след месец,не ме гледай,че сьм у форума - това го следя и от падчето в близост до брега.Кви фирми,кой да се занимава с това?

        Дай нарьчник ако имаш в електронен вариант,да чета да не 'одя проС.И като идваш свиркай,да запазя нивата за тренировки.
        Всичко имам... ама няма да стане у докса да ги теглиш - утре от работата ще ги кача другаде и ще ти дам линк.
        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
        No man left's behind !!!!

        Коментар


        • #49
          От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

          Първоначално публикуван от Vimpel Преглед на мнение
          Макмилънът е прекрасен, още помня усещането му!
          А и е от къстъм шопа.

          Жалко, че само в магазина ви я пробвах, но пък съм се състезавал срещу нея.
          И как беше?
          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
          No man left's behind !!!!

          Коментар


          • #50
            От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

            Ми загубих, но там стрелецът й беше решаващ.
            Един от твоите бивши колеги.

            Коментар


            • #51
              От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

              Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
              Всичко имам... ама няма да стане у докса да ги теглиш - утре от работата ще ги кача другаде и ще ти дам линк.

              Книжка по-лесно,тия много ги тьрся.
              Аз ви оставям,отивам да скубя да има за патрони от тия шарените врьхчета,по една бира дето са.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #52
                От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                Първоначално публикуван от Vimpel Преглед на мнение
                Ми загубих, но там стрелецът й беше решаващ.
                Един от твоите бивши колеги.
                Питам щото наскоро напуках на едни отворковци каните - вярно де със служебният АХ308 с една кафеникава оптика отгоре. И с тая съм стрелял и да ти кажа- много си е ОК.
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • #53
                  От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                  АХ?
                  Хууубава играчка.

                  Кафеникавата оптика и на мен ми харесва, но ще трябва да спестявам от закуски за нея.
                  Само картонената й кутия малко твърде еко ми се вижда, но съдържанието й компенсира.

                  Коментар


                  • #54
                    От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                    ЕЕЕ .Отидох у джаза.Тука скочиха профитата.
                    Румен Николов

                    0888 358 572

                    Коментар


                    • #55
                      От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                      Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                      Бенц.... Не се спря значи. Взимаш едно такова:
                      http://www.remingtonle.com/rifles/40xs.htm


                      И си назад с парите и напред с класен снайпер.

                      ЪЪЪЪЪ таковата май е 4 бона в зелено,кьде ме хвьрли ти.Кажи нещо като за бедни,а аз ще режа ако трябва от метрите.

                      Жал нямаш...........
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #56
                        От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                        Е-е-й Ама верно си падаш по американските...неща! Пробвал ли си една пак такава,ама и отдолу кафеникава..?

                        Т'ва към Кучето де...
                        Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                        Най-добрият ром е студеният ром!
                        Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                        Коментар


                        • #57
                          От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          ЪЪЪЪЪ таковата май е 4 бона в зелено,кьде ме хвьрли ти.Кажи нещо като за бедни,а аз ще режа ако трябва от метрите.

                          Жал нямаш...........

                          4 бона, но идва с оптиката и доста други екстри. Дори куфарът е от хубавите.
                          За пълен LEO/MIL комплект, тип "вземаш и стреляш" е направо евтино.

                          Ако орежеш до към 500 метра и базов Ремингтън ще върши работа.

                          Но за мен Тикка Т3 Варминт е най-доброто предложение за парите си.

                          Коментар


                          • #58
                            От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                            Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                            Е-е-й Ама верно си падаш по американските...неща! Пробвал ли си една пак такава,ама и отдолу кафеникава..?

                            Т'ва към Кучето де...
                            Всичко пробвал... ако за G-28 говорим- западно де- сега и ОРСИС чакаме - да пробва. Ама ако искам да съм напълно честен Блааззер Блазеррр убееер аллеес, убееер аллес ин дер велт. За Тактикъл 2 шпрехен- и такова имам по служба - с двата болта и двете цеви и две оптики от кафевите. Кво да се правя като съм поклонник на непобедимият Вермахт и в глистите си.
                            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                            No man left's behind !!!!

                            Коментар


                            • #59
                              От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                              Познанията са хубаво нещо ,ама ползвайте и българския та и ние нещо да разберем.
                              Румен Николов

                              0888 358 572

                              Коментар


                              • #60
                                От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                                Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                                Познанията са хубаво нещо ,ама ползвайте и българския та и ние нещо да разберем.
                                Ти да не мислиш,че аз разбрах нещо?!
                                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                                Най-добрият ром е студеният ром!
                                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X