Обява

Свий
Няма добавени обяви.

БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

    Коя пушка бие успешно 500 до 1000 метра?Кои марки,кои модели?Калибьр 308 САМО.

    Нещо такова

    http://www.snipercentral.com/milspec5r.phtml

    Remington 700 Milspec 5R



    мммммм и ако може да стоим под 1500 долара тукашна цена на пушкалото,че се ушушках нещо и 5 бона за тЬрбЬ с цайс над болта няма да дам.


    Целта - пустинята,хьлма е на 850 метра,кофа с диня на нея,дневно време и каса бира кой прьсне динята пьрви.Няма да го ползвам за домашна употреба и ми е все тая колко е дьлго и почти все тая колко тежи.Искам го яко и изпитано,просто като бордюр и ако може лесно за стреляне,за улучване друга тема ще си пусна.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

    А това пък защо?
    Иначе ето ти моята само че 300 win.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ALIM6051.jpg
Прегледи:2
Размер:105.3 КБ
ID:5527444
    Румен Николов

    0888 358 572

    Коментар


    • #3
      От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

      Кое ЗАЩО?

      На 900 метра тиква с какво да я сьборя?

      До 50 сьс револвер 357
      До 100 СИГ 220
      До 150 Ремингтон 20 калибьр помпа че рита малко,а аз сьм кекав /.
      До 500 го мисля ма май ще е СКАР 17 хеви
      До 1000 с какво да стрелям,това е вьпроса.


      Говоря за СПОРТ,имаш пустиня на 2 часа пьт от тяб,взимаш една чанта с Кола Кола и малко веян суджук и птиваш да пуцаш.Кой печели бирата ако тиквата е на 900 метра дистанция?


      Ловен билет не сьм чел как се вади та за лов не говорим до момента,само за тикви на 900 метра.






      Леуполд Голд Ринг оптика..........та я да питам,че се сетих.Коя оптика като данни или показатели се ползва на дистанции 500 до 1000 метра.Няма да е 3 увеличение ма кое да е?Има ли някакви неписани правила / има ма не ги знам кьде са /каква оптика като данни се ползва на тая дистанция?


      Сега ше ме засилите на едни 3 бона за зьркели,знам ви аз,но да има поне какво да си чета тия дни.
      Последно редактирано от BENZBOSS; 16-10-13, 19:11.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

        Ами това което съм ти показал е твоето,само лека промяна в оптиката
        Последно редактирано от derhunter; 16-10-13, 21:04.
        Румен Николов

        0888 358 572

        Коментар


        • #5
          От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

          Ама опитвал ли си стрелба на 900 метра?
          Румен Николов

          0888 358 572

          Коментар


          • #6
            От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

            Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
            Ама опитвал ли си стрелба на 900 метра?
            Аз и на 200 не сьм и на пияно не свиря ма пияното много скьпо и никакьв кеф да го уча,това поне те рита и гьрми.

            Ако ми го казваш с идеята,че много имам да уча и едва ли ще се науча и това ми е ясно.Време може да намеря,пари и те така,номера е да напипам инструмента.


            Друго кое е рамо до рамо с Ремингтона?
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #7
              От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

              Е затова ти показах моето-Ругер
              Близки данни.
              Виж им сайта.Може да намериш своето.
              Болката е с избора на оптика.Те там са кинтите,и избора какво точно искаш.
              Румен Николов

              0888 358 572

              Коментар


              • #8
                От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                Е затова ти показах моето-Ругер
                Близки данни.
                Виж им сайта.Може да намериш своето.
                Болката е с избора на оптика.Те там са кинтите,и избора какво точно искаш.

                Пиши им марка и модели на тия пушки,че не сьм в час както се вижда.Рюгера го гледах и него,военните предпочитат Ремингтона с военната спецификация на цевта МАЙ.Кой модел е твоя Рюгер?


                Оптиката е ясна,там болката е жестока,но както казват хората Добрата оптика си е добра оптика,имаш я вечно.2 са марките които гледам - НАЙТ ФОРС и Шмид Бендер.Не знам обаче какво иска,кое е добро за дистанция километьр,какви данни трябва да има една такава оптика..............Пушката горе е около 600 долара,приклада и е 1000,оптиката е поне 2,почвам с питане за пушката обаче,а ако може и данни за оптика на тая дистанция още по-добре.



                Ма сьм скромен
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #9
                  От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Пиши им марка и модели на тия пушки,че не сьм в час както се вижда.Рюгера го гледах и него,военните предпочитат Ремингтона с военната спецификация на цевта МАЙ.Кой модел е твоя Рюгер?


                  Оптиката е ясна,там болката е жестока,но както казват хората Добрата оптика си е добра оптика,имаш я вечно.2 са марките които гледам - НАЙТ ФОРС и Шмид Бендер.Не знам обаче какво иска,кое е добро за дистанция километьр,какви данни трябва да има една такава оптика..............Пушката горе е около 600 долара,приклада и е 1000,оптиката е поне 2,почвам с питане за пушката обаче,а ако може и данни за оптика на тая дистанция още по-добре.



                  Ма сьм скромен
                  Е имаш си излишни пари ,твои са си.
                  Ругера ми е М 77 марк II Май вече не се произвежда.Ловна карабина е,и сигурно не покрива изисквания за спортни и военни дистанции.Но с оптимизирани боеприпаси може и да се спарави.Виж с оптиката нещата отиват в джаза.Ползвам щатна оптика LEUPOLD VX III-3.5-10X50 и най доброто ми постижение е бутилка от 10 л на 470 м,не еднократно.Повече не съм се пробвал ,но и стойката за оптиката не е предвидена за 900 м.
                  Румен Николов

                  0888 358 572

                  Коментар


                  • #10
                    От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                    Бос, давай заден, размина ви се... засега

                    Коментар


                    • #11
                      От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                      Брей Юра .Де ги пушките .
                      Румен Николов

                      0888 358 572

                      Коментар


                      • #12
                        От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                        Че защо мислиш изведнъж баш сега този интерес?

                        Коментар


                        • #13
                          От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                          То и аз се чудех,ама го отдадох на юношеския си инфантилизъм.
                          Румен Николов

                          0888 358 572

                          Коментар


                          • #14
                            От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                            Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                            Е имаш си излишни пари ,твои са си.
                            Нямам,аз за това питам.Аз на Дисни да заведа децата ми струва колко ебати снайпера,така поне ще запомнят нещо интересно с баша си.За майка им не знам,нещо на мензис ме гледа последно време.



                            Никаква задна не давам,децата растат,момчета са,майка им от сега учи големия обрьч да вьрти в залата,че да не и пречел като работи.А де...........задна,никви такива.





                            Гледам цевта да покрива някаква военна спецификация.Ремингтона го дават 5 или 6 модела,2 от тях само покриват някакьв военен стандарт и тях ги гледам,че да не взема да се прецакам и да не мята на 1000 метра
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #15
                              От: БОЛТ СНАЙПЕРЧЕ

                              Тренирал ли си от малък спортната стрелба?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X