Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

    Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
    ...тежки думи като дезертьорство и родина. Аз не ги разбирам...
    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    Е нали трябва все някой друг да е виновен...
    Нямам никакви персонални претенции към никого (мисля, няколко пъти да го казах/изразих). Та кой съм аз. Всеки си знае себеси. Като човек реши нещо, винаги си намира основания. И обратно - за да реши нещо, явно си има основания. И това си е негово право, още повече, че както знаем: "Насила хубост не става". Ако някому се нарушава душевната хармония от израза: "Да се дява по дяволите" - е свободен да се дява по ангелите.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

      Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
      Примерно, съотнесено към 1940 и големия сняг.
      Нищо такова няма да стане. Няма да се стигне изобщо до среща.

      Впрочем не ме бива за семеен консултант. Вземи си Ръководството на следващото заседание на ПРЦК. Тъкмо вместо на 5 ще докладваме на 6 различни разузнавания.

      Коментар


      • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

        Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
        Гагич, можеш ли да ми покажеш националния идеал на французите(понеже, нали си френски възпитаник) ...Тва щото тая дъвка с идеалите напоследък бая народ я дъвчи.
        Мигар не го знаеш? "Свобода, равенство, братство". И понеже цинично ще се изсмееш, очаквам сериозна информация от тебе с каква аджеба жидо-гейо-масонска конспирация този идеал е бил подменен?
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

          Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
          До колкото се сещам и ти нямаше да се върнеш, ами щеше да изтеглиш и роднините си при теб.
          Хем си ме и цитирал, и пак си ги измисляш. Я кажи сега къде казах нещо за каквито и да е роднини. И прочете ли, че прибирането ми зависи от причината за мобилизацията?

          Жега ли е в България, слънчево?
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            Хем си ме и цитирал, и пак си ги измисляш. Я кажи сега къде казах нещо за каквито и да е роднини. И прочете ли, че прибирането ми зависи от причината за мобилизацията?

            Жега ли е в България, слънчево?
            Май benzboss го беше написал, не бяхте ли роднини с него?
            Как да е, не е по темата. Кой каквото мисли го е написал, и никой няма морално право да ме обвинява, че в България не припознавам родина. Не и в тоя вид организация, дето няма общо с каквато и да е държавност.
            По едно време преди години ме привикаха наще военни по месторождение. Отивам аз да питам в Генщаба в София какво се случва, на ул Будапеща. От портала ми се хилят "абе то армия няма, какво си се разтичал". Максимално точен цитат по спомен.

            Коментар


            • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

              Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
              Май benzboss го беше написал, не бяхте ли роднини с него?
              Точно така,братя близнаци сме ма неговата майка си е в България пьк мойта тук..............май ма с май не става,или цитираш като хората или не ми слагаш творения разни в устата
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Точно така,братя близнаци сме ма неговата майка си е в България пьк мойта тук......
                ...
                Баси майката! Нямам предвид конкретно твойта или неговата. Принципно, превъртях няколко варианта наум, ама не се вписват.
                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                Коментар


                • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Мигар не го знаеш? "Свобода, равенство, братство". И понеже цинично ще се изсмееш, очаквам сериозна информация от тебе с каква аджеба жидо-гейо-масонска конспирация този идеал е бил подменен?
                  Всъщност прав си. Не знам защо ти през цялото време говориш за "идеал", пък аз през цялото време съм си мислел за "цел".Явно комбинацията от жега и малки часове...
                  ПП.И ако обичаш не ме бъркай с други съфорумци.
                  ПП2.Предлагам да се върнем на мобилизацията.
                  Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                  "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                  Джон Кенеди

                  Коментар


                  • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Точно така,братя близнаци сме ма неговата майка си е в България пьк мойта тук..............май ма с май не става,или цитираш като хората или не ми слагаш творения разни в устата
                    Прощавай, моя грешка!

                    Коментар


                    • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

                      За протокола- аз моичките в нас съм си ги целунал за сбогом от доста време /с тая професия.../. Ако има за какво, лошо няма днес да ми е последния ден. Врътката е наистина да виждам смисъл от тепавицата. За сега такова нещо не се вижда на хоризонта.
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

                        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                        ...Врътката е наистина да виждам смисъл от тепавицата.
                        Работи се по въпроса.

                        Коментар


                        • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

                          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                          За протокола- аз моичките в нас съм си ги целунал за сбогом от доста време /с тая професия.../. Ако има за какво, лошо няма днес да ми е последния ден. Врътката е наистина да виждам смисъл от тепавицата. За сега такова нещо не се вижда на хоризонта.

                          Баш така и аз ма много вода има да изтече докато се обьрне течението - за сега бягат от това там и бая напьн трябва да е за да почнем да се врьщаме с идеята,че има смисьл да си оставя кокьлите до тия на дядо ми
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

                            Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                            Прощавай, моя грешка!



                            Да ти помогна с цитата тогава - бяха казал,че може да го играя скрита лимонка - да вадя от там кой иска да бяга при една война,че на тихия фронт мога да помогна с повече от колкото с Калашник из баирите
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Работи се по въпроса.
                              И аз така и викам на жената като ме за ръчка за нова пералня. Ама докато не се счупи старата, нова ....
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • От: А ще има ли въобще мобилизация - тема отделена от "паметката на мобилизирания"

                                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                                ...докато не се счупи старата
                                Е сещай се как се работи, най-вече.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X