Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3 милиарда за шоу или как най-ефективно да защитим родината

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 3 милиарда за шоу или как най-ефективно да защитим родината

    Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
    ... Не вярвам държавата да отвори складовете и да каже "вземайте кой колкото може да носи".
    Ти ако щеш вярвай ама повечето държави точно така правят. Не с тези думи де, ама на практика това става.

    Коментар


    • От: 3 милиарда за шоу или как най-ефективно да защитим родината

      Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
      В смисъл, когато лайното удари вентилатора е по- добре да нямаш такова (преклонена главица...нали) или изведнъж на пазара се появява неброено количество на преференциални цени? Не вярвам държавата да отвори складовете и да каже "вземайте кой колкото може да носи".
      Ако шита хитне фена , държавата или баш така ще направи или ще престане да е авторитет, и пак така ще стане ама без нейно участие.
      Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
      No man left's behind !!!!

      Коментар


      • От: 3 милиарда за шоу или как най-ефективно да защитим родината

        То това е очевидно. Пък и всеки стругар може за два часа да врътне един Стен ... Само дето няма сми. На вторият ден половината вече ще се разхождат с артилерия ))
        - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
        - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

        Коментар


        • От: 3 милиарда за шоу или как най-ефективно да защитим родината

          Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
          В смисъл, когато лайното удари вентилатора е по- добре да нямаш такова (преклонена главица...нали) или изведнъж на пазара се появява неброено количество на преференциални цени? Не вярвам държавата да отвори складовете и да каже "вземайте кой колкото може да носи".

          Не отваря нищо ма и не може да го пази,справка Албания да речем или 500 000 бройки разграбени от складове и казарми,друга справка Югославия или около 1.1 милиона по някакви изчисления или Румъния около 600 000 Чаушексовски или Украйна .....ма там още ги смятат,че сега е модерно изнасянето от там.Турците да вкарвам ли колко нелегално се предполага,че имат?Или колко може да имат ако се оплетат конците?


          бре много бързо пишете бре,аз съм с телефона,сьпрете се малко,че почна'аме революцията
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: 3 милиарда за шоу или как най-ефективно да защитим родината

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Не отваря нищо ма и не може да го пази,справка Албания да речем или 500 000 бройки разграбени от складове и казарми,друга справка Югославия или около 1.1 милиона по някакви изчисления или Румъния около 600 000 Чаушексовски или Украйна .....ма там още ги смятат,че сега е модерно изнасянето от там.Турците да вкарвам ли колко нелегално се предполага,че имат?Или колко може да имат ако се оплетат конците?
            В Украйна закона за дългото нарезно и гладко е по- либерален (по идея не като прилагане) отколкото в Калифорния. И от началото на конфликта тескеретата набъбнаха от 800 000 на около 3 000 000. А за незаконно - не е баш такава анархия в последните година и нещо.
            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
            No man left's behind !!!!

            Коментар


            • От: 3 милиарда за шоу или как най-ефективно да защитим родината

              Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
              Всеки има право на мнение. При условие, че света почва да става все по интересно място и тази тенденция не е като да отминава лично аз бих се радвал да видя не 3 а 30 милярда инвестирани в това дето му се вика "национална сигурност". То, че няма да стане няма, ама поне от малко.
              Лично ти- разбира се. Лично аз пък - да вземе да ги даде за лекарства на бабите.
              Някой друг пък - за АйТи. Трети - за близалки и дрънкалки.

              Нищо странно няма в изкривеното според личният интерес възприятие )))
              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

              Коментар


              • От: 3 милиарда за шоу или как най-ефективно да защитим родината

                Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                Лично ти- разбира се. Лично аз пък - да вземе да ги даде за лекарства на бабите.
                Някой друг пък - за АйТи. Трети - за близалки и дрънкалки.

                Нищо странно няма в изкривеното според личният интерес възприятие )))
                Хм да ти призная в изстребители и танкове нямам никакъв интерес. Но пък ще им се радвам много.
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • От: 3 милиарда за шоу или как най-ефективно да защитим родината

                  Държавата ни към момента не е в положение да и се дават повече пари.

                  Коментар


                  • От: 3 милиарда за шоу или как най-ефективно да защитим родината

                    Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
                    В Украйна закона за дългото нарезно и гладко е по- либерален (по идея не като прилагане) отколкото в Калифорния. И от началото на конфликта тескеретата набъбнаха от 800 000 на около 3 000 000. А за незаконно - не е баш такава анархия в последните година и нещо.

                    Аз за Калифорния не искам да пиша,че няма смисъл да съм първия баннат днес.
                    Какво значи Не е баш такава анархия?Нямат скрито покрито дълго?И знам,че никой не си нападна казармитекакто едно време Албанците ми се вкарваше по канали ма пак не е като при нас намазано със свинска мас и никой не го бара.

                    3 милиона малко ми се вижда и направо ми идва да им предложа да си го забранят,е така за общата сигурност
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: 3 милиарда за шоу или как най-ефективно да защитим родината

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Държавата ни към момента не е в положение да и се дават повече пари.

                      Ебати момента,на мен челото ми почна да се подава па момента не дойде разиришли
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: 3 милиарда за шоу или как най-ефективно да защитим родината

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Аз за Калифорния не искам да пиша,че няма смисъл да съм първия баннат днес.
                        Какво значи Не е баш такава анархия?Нямат скрито покрито дълго?И знам,че никой не си нападна казармитекакто едно време Албанците ми се вкарваше по канали ма пак не е като при нас намазано със свинска мас и никой не го бара.

                        3 милиона малко ми се вижда и направо ми идва да им предложа да си го забранят,е така за общата сигурност
                        Зоната на здрача е само в близката прифронтова полоса (т.нар. зона на АТО), като входовете и изходите от нея са прилично завардени. И ако пропускливостта на контрабанда от хранително питеен вид "натам" е факт , пропускливостта "обратно" на всякакви неща които правят бум е доста ниска. Там спора за това дали да има късо нарезно за самоохрана и ако да то в какъв режим. Иначе закона е - 20 години навършени за гладкоцевно , 25 години навършени за нарезно и общо взето една седмица събиране на бележки. Ограничение за брой притежавани единици и брой съхранявани патрони няма. Но- при условие, че оръжията не са прекалено евтини (един АК амнайста категория преработен на "цивилен" Маяк беше около 800 долара) на фона на заплатите има своят ограничаващ ефект.
                        На жена ми тескерето така изгоря , щото решихме че няма смисъл. Не че не могат да и го подновят бързо бързо ако размислим.
                        Последно редактирано от Mad Dog; 29-07-16, 15:43.
                        Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                        No man left's behind !!!!

                        Коментар


                        • От: 3 милиарда за шоу или как най-ефективно да защитим родината

                          За 800 долара 3 купувам баси,но и заплатите други,прав си.Седмица бележки не е никак добре
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: 3 милиарда за шоу или как най-ефективно да защитим родината

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            .Седмица бележки не е никак добре
                            Ти се бъзикаш. В България е, има-няма, 2-3 месеца от началото, докато го сложиш на кръста. За ловно е един месец по малко

                            Коментар


                            • От: 3 милиарда за шоу или как най-ефективно да защитим родината

                              Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                              Ти се бъзикаш. В България е, има-няма, 2-3 месеца от началото, докато го сложиш на кръста. За ловно е един месец по малко
                              И курс и место в дружинка. Там такава работа няма - беляжките (съдимост, психиатър, медицинско и още накви), искане и такса около наши 10 лв. От тоя месец вече и през интернет се подава Но пък късо нарезно само на картинка или наградно За спорт стои в клуба. Периодично се чува че на всички които се запишат в резерва и териториалната отбрана ще им подаряват СКС ама за сега са само идеи.
                              Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                              No man left's behind !!!!

                              Коментар


                              • От: 3 милиарда за шоу или как най-ефективно да защитим родината

                                Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                                Ти се бъзикаш. В България е, има-няма, 2-3 месеца от началото, докато го сложиш на кръста. За ловно е един месец по малко
                                А бъзикам се,никак даже,за какво да се бъзикам?Име,документ,луд ли си,осъждан ли си......на,бягай,за чий тоя месец?
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X