Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

    На коя минута конкретно да гледам като за в случая?
    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

      И едните и другите имат средствата но полученото от тях първо обслужва политически цели .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

        За тези небесни щитове бяхме говорили в друга тема - да, хващат 5см сфера на над 9х.км...
        АМА само над хоризонта (и затова опитите са правени със сфери в космоса, а не самолет)...
        Целта, която е гонена при построяването им е друга и е изпълнена (според руснаците), обаче това не значи, че с кепче за скаридки можеш да извадиш сом и обратното...
        Но че има и други, неоповестени източници на информация (технически и човешки) - със сигурност е така, и в момента върви надцакването.
        Т.е. - да убедиш масата и противника, че ти си правия, без да подлагаш на опасност и без да разкриваш източниците си на информация...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

          Браво, Добриле, не спираш. Ако не става от едната страна, пробваш от другата. Упорит си... За другото не казвам. Сега, един въпрос към всички - знаете ли как изглежда отвътре СУО Куб? Вижте:

          Коментар


          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PZRK_Igla_1.jpg
Прегледи:1
Размер:30.0 КБ
ID:5601825
            А така изглежда "Игла"..

            С нея, след кратко обучение, пуск може да направи човек "хванат от улицата", от всякаква позиция, във всеки момент от денонощието..

            Докато с горния комплекс, работа е много,много по сериозна...

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

              Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
              На коя минута конкретно да гледам като за в случая?
              На 9:10 "любой обект на подступах России" на 11:10 "все... самолеты"

              Предвид заявените възможности, пресконференцията на МО россии е доста куца, но може и да е само реклама, защото за сваления Ту доказателствата май са били американски.
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                ЕПР му е майката... Добриле, чудя се как в един твой пост ти се признаваш в своя апсолютната неграмотност във военните въпроси, но това не ти пречи да си даваш мнението за всяко едно нещо, къде те присътстват.

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                  Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                  ЕПР му е майката... дбрс, чудя се как в един твой пост ти се признаваш в своя апсолютната неграмотност във военните въпроси, но това не ти пречи да си даваш мнението за всяко едно нещо, къде те присътстват.
                  Нещо по темата имаш ли да кажеш?

                  Забележи,че цитирам руски реклами - абсолютни неграмотници? .
                  Русия казва: "Всичко в небето от Париж до Хартум - всеки самолет"
                  и това в мирно време, и са преодолели земната кривина за локатора щом твърдят такова нещо. Но видите ли там откъдето падали вражески снаряди нямаме запис и вадим записи от РВД?
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                    Че къде повече по темата? Ти си пълен лаик във всичко, отнасящо се до армията, но си го раздаваш тежкар в тази темата. ЗГРЛС означава Загоризонтная РЛС, за самия физически процес захоризонтната радиолокация има си бол информацията в интернета.

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                      Нещо по темата имаш ли да кажеш?

                      Забележи,че цитирам руски реклами - абсолютни неграмотници? .
                      Русия казва: "Всичко в небето от Париж до Хартум - всеки самолет"
                      и това в мирно време, и са преодолели земната кривина за локатора щом твърдят такова нещо. Но видите ли там откъдето падали вражески снаряди нямаме запис и вадим записи от РВД?
                      За "земната кривина", това е най-елементарното, което намерих.....,би трябвало дори и ти да го разбереш..
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:radiovylni-01.jpg
Прегледи:1
Размер:75.2 КБ
ID:5601873

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                        Този път ще пропусна все по-малко забавната разпра между Сибирски и DBRS, защото единият е склонен да кълве на бастун на всяка глупост в интернет, която му изнася на "тезата", а другият се впряга и почва да опровергава със сериозна доза сарказъм.

                        Фактите сочат, че никоя страна не иска да извади достоверна информация КОЙ изтреля скапаната ракета и свали пътнически самолет и това цялото дърляне е абсолютно излишно.

                        От всичките тези небивалици, които се побликуваха напоследък от всички страни, вътрешното ми убеждение КОЙ физически свали самолета претърпя рязка промяна и вече силно клоня към вариант - ЗРК, под контрола на УА.

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                          И още една схема:



                          Според мен, а и разбираемо, Донбас не се контролира от ЗГРЛС.

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                            Първоначално публикуван от krasimir.n Преглед на мнение
                            За "земната кривина", това е най-елементарното, което намерих.....,би трябвало дори и ти да го разбереш..
                            Ми остава двамата да научите български, а после да намерите къде съм твърдял, че е невъзможно? Дори съм написал обратното, "явно са преодолели", но някой като иска да чуе сарказъм, няма как да го спреш

                            Някой беше сложил линк към мястото на предполагаемия пуск, но нещо не го намирам, британец беше някакъв.
                            Последно редактирано от DBRS; 29-07-14, 10:24.
                            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                            Суперспам - спама на суперите

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                              Въпрос към запознати с околоавиационната тематика - Добриле, не се обаждай - колко време трябва да се разчете и да се обработи данните от НЕПОВРЕДЕНА черната кутия на аварирал самолет?

                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                                Дори съм написал обратното, "явно са преодолели", но някой като иска да чуе сарказъм, няма как да го спреш
                                Явно са го преодолели....ама лекия пропуск е, че са го преодолели преди стотина години........

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X