Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
    Не ги бъркаме, имат единични бройки Град БМ-21 и по-модерен китайски с обсег 40км.
    И ай стига с градовете в тая тема.

    Така и никой от спецовете не каза,РCЗO мятащо на 40-100км. колко високо му се вдигат ракетите.
    Аааа не, на тая уловка няма да ти се хване никoй. Варианта ракета от РCЗO случайно да е мелнала Боинга си го избий от главата. Вероятността и възможността е по-малко и от печалба на ТОТО, клони към 0,000000000000000000000000000000000000000001. И ако въобще, то трябва да е поне от "Смерча", който хвърга на 90-100km. А такива там не се използват.
    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

    Коментар


    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

      Първоначално публикуван от dimkaraganchev
      Тия украинци наистина нещо им хлопа. Един Чернобил и 2 пътнически самолета по време на тренировки. Я, по-добре да спрат да тренират. А сега ми е интересно да видя, каква ще бъде реакцията на западните п...
      На мнозина ще ни е интересна реакцията на въпросните западни п..., както и на някои съфорумци!
      много автомати-слаби резултати!

      Коментар


      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

        Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
        Нагледахме се на бисери от всички страни. Вече станах разноглед и не знам на какво и кого да вярвам.
        Споко, до седмица ще е така ,после ще знаем и "двете" истини от официалните лица.
        Сега можем да четем( а може и да не четем),да пишем ( и това не е задължително) и да се "образоваме"!

        Коментар


        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

          Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
          Принципно е така. Ама при сегашната ситуация на информационна война, мръсотия, пропаганда, промиване на мозъците и т.н. поне за мене е пожелателно инфото да се засече от няколко места. Нагледахме се на бисери от всички страни. Вече станах разноглед и не знам на какво и кого да вярвам.
          Аз и не съм твърдял нещо различно от теб.Само напомних за правата вяра, че много яростно ни я навират в лицето, а ние сме свободни хора и имаме правото да вярваме на каквото сметнем за добре...и да си избираме страна.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
            Така и никой от спецовете не каза,РCZO мятащо на 40-100км. колко високо му се вдигат ракетите.
            Ми хубаво, че си любознателен, ама дори и да мята на 100, какво от това?Остава ти проблема с прехващането и воденето на целта.И да допуснем, че се е случило така, това единствено ще докаже, че се е случило по грешка, случайност и "без да искам".Щото ако не е случайност, до сега всички щяха да свалят самолети с по някоя катюша.А това вече би било в тона на северно-корейската пропаганда
            Последно редактирано от Самодържец; 25-07-14, 13:32.
            Всеки трети е шести

            Коментар


            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

              Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
              Ми не е смешно.Това, че го няма от "западни" източници, и/или американски, може да се разглежда като потулване на информацията от тяхна страна... или пак стигаме до мантрата, че щом е източник.ру не трябва да вярваме.Тука нещо за религията във форума...щото нали...правата вяра...
              Наша позната баронеса фон...няма да й казвам името...веднъж в непринуден разговор сподели на жена ми - миличка, гледай РТ и си сверявай часовника, независимо какво чуваш да се говори.При нас, въпреки заявяваното от политиците ни, цензурата и дезинформацията са не по-малко отколкото "там" - вервай ми, учудването ми бе голямо, след като долових това споделено от представителка на "западната аристокрация"...
              Ми защо привържениците на тия СМИ въобще се обаждате, случая е решен още в деня на удара, вот:
              моля уважавайте си правата вяра

              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                Първоначално публикуван от dimkaraganchev
                Тия украинци наистина нещо им хлопа. Един Чернобил и 2 пътнически самолета по време на тренировки. Я, по-добре да спрат да тренират. А сега ми е интересно да видя, каква ще бъде реакцията на западните п...
                Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
                На мнозина ще ни е интересна реакцията на въпросните западни п..., както и на някои съфорумци!
                И аз съм нетърпелив за реакцията на тези западни п... и някои съфорумци! Едва чакам да се потвърди инфото

                М/у временно в 24 часа мернах, че някой си Александър Ходаковский казал, че сепаратистите са имали наличен Бук по времето на инцидента....
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                  Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                  Пак ти казвам - вземи да се образоваш! ...


                  Това нещо "залпов" огън не може да води и не може да се мери с БМ-21 нито по точност на стрелбата (то не че и самата БМ-21 е някакво снайперско оръжие), нито по далекобойност, нито по поразяващи способности.

                  Така че, изобщо не се напъвай да сравняваш несравними неща!.
                  Сега па за залпов се хвана, залпов не водят защото палестинците явно уважават разни конвенции.

                  По въпроса за артилерията по принцип.

                  За да водиш точна стрелба независимо с каква артилерия, първото нужно условие (което палестинците нямат) е много точна карта.
                  После точни координати на целта върху тая карта (което също нямат)
                  После много точно коригиране и координиране (което също нямат)
                  и чак накрая са свойствата на това с което пукаш.

                  Внимание вопрос: "Опълченците" как ги имат тия първите 3 работи? Не ми отговаряй и двамата знаем.
                  байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                  Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                  Суперспам - спама на суперите

                  Коментар


                  • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                    Сега па за залпов се хвана, залпов не водят защото палестинците явно уважават разни конвенции.

                    По въпроса за артилерията по принцип.

                    За да водиш точна стрелба независимо с каква артилерия, първото нужно условие (което палестинците нямат) е много точна карта.
                    После точни координати на целта върху тая карта (което също нямат)
                    После много точно коригиране и координиране (което също нямат)
                    и чак накрая са свойствата на това с което пукаш.

                    Внимание вопрос: "Опълченците" как ги имат тия първите 3 работи? Не ми отговаряй и двамата знаем.
                    Аз не знам как опълченците или палестинците ги имат и какво имат и дали ги имат. Аз лично, на първо време бих погледнал в Гоаглемапс, където достатъчно добре ще си намеря какво ми трябва. Др. е въпроса, че палестинците им е все тая къде и какво ше уцелят, важно е въобще нещо да уцелят и да има курбан, за да могат да се плюнчат и да крещият Аллах Уакбар. И не на последно място- и да имаха карти, с тея примитивни фишеци и фоерверки, не виждам каква работа ще им свършат.
                    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                    Коментар


                    • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                      Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                      ... Аз лично, на първо време бих погледнал в Гоаглемапс, ...
                      пробвай пак , а преди Гоаглемапс ползваш туристическа карта?

                      Някъде снимки на разрушения Алжирски самолет дали има, там добре ще се види какво става/остава при нормална авария/саморазпад.
                      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                      Суперспам - спама на суперите

                      Коментар


                      • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                        Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                        пробвай пак , а преди Гоаглемапс ползваш туристическа карта?
                        Вече не, от няколко години нямам нито една такава, мъча се на GPS или лаптоп с Гоооглемапс. Досега ми се получава. И пак казвам- и най-добрата карта да имам, след като нямам високоточно оръжие, тя не ми върши работа.
                        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                        Коментар


                        • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                          Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                          Ми защо привържениците на тия СМИ въобще се обаждате, случая е решен още в деня на удара, вот:
                          моля уважавайте си правата вяра
                          Търсенето на истината не се връзва със сляпата вяра(но това не е в противоречие с избора на позиция и вяра във вътрешните си убеждения), а и различните гледни точки предоставят различен поглед в/у картината и е възможно да покажат пропуснати детайли.Та за това се обаждаме, защото се съмняваме, но поне подхода ни е различен от твоето предубедено съмнение.Защото видно е, ти си предубеден към източници.ру, и преди всичко към тяхната информация подхождаш със съмнение, а към тези които ти харесват, съмненията, коментарите ти и разнищването на предоставената от тях информация са незабележими.И тук отново опираме до вяра, избор на страна и вътрешни убеждения...

                          Та приемай по-смирено позициите и хипотезите на списващите тук, и техните вътрешни убеждения и гледни точки.Може пък, ако се опиташ да погледнеш през техните очи да видиш картинката и в други краски.Като в онзи виц, може би го знаеш:

                          Тръгнал един левент да се жени за най-гиздавата мома у селото.Но всички съселяни му казвали да не се жени за нея, щото била к@рв@та на селото.Ама нашия влюбен, не им вярва и не ще й да чуе...Ениуей, взе ли се, направили пищна сватба и т.н. ...И ето ни вече в първата брачна нощ.Мятат се на спалнята, събличат се и девойката му налапва х@я, а тоя си мисли - Хм, тя не знае къде се слага, пък к@рв@ била!

                          Та така, свят широк дифрент пойнтс ъф вю всекакви...
                          Всеки трети е шести

                          Коментар


                          • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                            Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение

                            ...
                            Сега па за залпов се хвана, залпов не водят защото палестинците явно уважават разни конвенции.
                            ...
                            ХАХАХА! Още нещо такова и просто ще си умра от смях.

                            Коментар


                            • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                              Сега па за залпов се хвана, залпов не водят защото палестинците явно уважават разни конвенции.

                              По въпроса за артилерията по принцип.

                              За да водиш точна стрелба независимо с каква артилерия, първото нужно условие (което палестинците нямат) е много 3.точна карта.
                              2.После точни координати на целта върху тая карта (което също нямат)
                              4.После много точно коригиране и координиране (което също нямат)
                              1.и чак накрая са свойствата на това с което пукаш.

                              Внимание вопрос: "Опълченците" как ги имат тия първите 3 работи? Не ми отговаряй и двамата знаем.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kassam+firing.jpg
Прегледи:1
Размер:29.4 КБ
ID:5601170
                              на това като му сложиш по един с качулка зад всяка релса и си става залпов огън. Иначе стреля със скоростта с която този младеж пали фитилите )) конвенциите нямат нищо общо. ))

                              Относно алтирлийската стрелба, номерирал съм по важност нещата дето трябва да имаш. (това разбира се е само мое мнение, все пак съм бил само артилерийски фазан)

                              А, още нещо. Точността е нещо относително. )) В смисъл трябва да е достатъчна относно габаритите на целта ))
                              Последно редактирано от deyan_h; 25-07-14, 13:23.
                              - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                              - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                              Коментар


                              • От: Свален пътнически самолет над Украйна

                                Някой франкофон?
                                http://www.parismatch.com/Actu/Inter...issiles-577289
                                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                                No man left's behind !!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X