Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свален пътнически самолет над Украйна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Може ли по-конкретно (за виенето като връв)?
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • Нямаше ли тема точно за този инцидент? По въпроса как се води делото, аз пък имам няколко забележки. Мисля, че ги бях споделил там. Също ми беше интересно шоуто с труповете, което направиха холандците. Въпроса ми е защо го направиха? Също много бързо и категорично отхвърлиха версията за взрив на борда. Това го направиха всички страни. За холандците разбирам - взрива може да се е озовал в самолета само на тяхна територия и те ще отричат до последно, ама защо останалите им се връзват? И остава за мен главния въпрос - кой идиот праща самолетите над зона с военни действия, където бая "железа" летят до височина 10 километра. Макар и без да ги насочва нещо по самолети, шанс за удар си има. Пред или зад злополучния "Боинг 777" е имало един А380 с къде два пъти повече хора в него.
      А по въпроса за труповете - защо чак сега се заговори за намерени в телата осколки от ракетата? До колкото знам те се виждат на рентген и не са нужни години за търсенето им. Един рентгенов преглед на телата ще ги открие. И как проектил влизащ от вън в самолета, оставя дупка с краища обърнати навън? Тоест краищата на дупката се обръщат в посоката обратна на посоката на удара направил я.

      Коментар


      • Кога е сега? Работата с пирамидките се разгелдиса преди няколко години.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • Не, не може. Нали ти следиш тия работи изкъсо.
          Нямам абонамент за тоя цирк, понеже не ме вълнува. Ще чуя края. Макар че, и той ще е смрадлив като вкиснал полоний в новичок. Понеже тия клоуни, вече хайли лайкли не могат да забъркат и поне криво-ляво приличен комплот, ами само стават за смях.

          Кому е изгодно интуитивно е ясно. А неизгодно е единствено на руснаците. Пък оня смешен прокурор не може да отговори на повечето К-та, без които изобщо не може да има и дело, в нормалната юриспунденция.

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
            Не, не може.
            Ми добре, твое право.
            Само ще припомня, че точно в този разговор и точно ти цитира принципа, как този, който представя теза, има ангажиментът за аргументирането ѝ. Също така, точно ти, по едно време иска баш от мен пояснение и въпреки, че не аз бях "титуляр" на тезата, ти отговорих.
            Следва - толкова и да ти се обръща внимание, ако и да си безкрайно натрапливо, креслив...
            Последно редактирано от davc; 02-12-20, 00:58.
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
              Първият въпрос, който си задават хората е, кому е изгодно...
              Кому е изгодно Украйна да бъде представена като отговорна за сваляне на пътнически самолет, при провеждане военни операции срещу руски сепаратисти на територията си?!
              Да, съществен въпрос. Вероятно на пастафарианците...
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • А, не, аз не съм учил за демагог. Та ще те замоля, да не бъркаш принципите с прессъобщенията от долнопробни фарсове. Не съм се цанил за популяризатор на мерзавци.

                Украйна Е отговорна за свалянето на самолета в НЕЙНОТО въздушно пространство. Или не е суверенна държава? И това няма никакво отношение към никакви интереси. Тя е свършила тая работа без да пита никого - тя и трябва да отговаря.

                Коментар


                • Ха ха. Това щото ти така си казал ли?
                  Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                  Коментар


                  • Не. Защото държавите май носят отговорност за случващото се на териториите, въздушните и водните им пространства, ха ха. Или не?

                    Коментар


                    • DBRS
                      DBRS коментира
                      Редактиране на коментар
                      Ми да видим:
                      Руски самолет, свален от руска ракета, под наблюдение на руски инструктори във вътрешния кръг на С400 в Сирия - виновни са евреите! Изстрелялите ракетата получиха безплатен С300. Кому е изгодно?
                      Виж кво е весело с наногениите

                  • Хм и ти ще ми говориш за демагогия... Обаче пък, при положение, че независимо кой, какво, защо и как, отговорността еднозначно би следвало да падне върху Украйна, въпросът: "Кому е изгодно" застава още по-съществено!
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • Да. И той отдавна има отговор. Който обаче е трудно разбираем за мерзавците, които защитават военнопрестъпници.
                      Понеже в тая кочина НЕ руснаците палят живи хора и доубиват с тояги ранените, НЕ те изнасилват и бесят бременни жени, НЕ руснаците стрелят по дворовете на училищата, в часа, в който първокласниците се събират за първия си учебен ден.
                      А някаква фашистка измет го прави, и се гордее с това.
                      Е, същите тия хора значи леко и непринудено свалят пътнически самолети, а после трупат вината за това на друг. А защитниците им, по моему са също толкова гнусни недохора като тях. Или още пО. Понеже ония от това се мъчат да изкарат някъв келепир, а страничните им поддръжници не могат да го имат по принцип.
                      Единствения въпрос който ми остава, е какви и какво са защитниците на военнопрестъпниците.

                      Коментар


                      • Има тема - заключена. Ама за един неплатен бас, да пратя IBAN ?
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • И пак демагогия. В Сирия оня военен Ан беше свален в зенитен бой, и няма никакво отношение към навика на укропите да свалят пътнически самолети пълни с еврейски, или малайзийски и холандски туристи

                          Коментар


                          • DBRS
                            DBRS коментира
                            Редактиране на коментар
                            Аз не за Ан пиша,
                            Па с демагогията ти започна, просто влязох в тона....

                            И кому изгодно?
                            Американски самолет,малайзийска собственост, свален над Украйна,загинали холандци и други, но нито един руснак (но пък руснаци се хвалят в същия ден и час, че са свалили Ан26(като и досега не са опровергали хвалбите си) )
                            - Русия слага вето в ООН на разследването с трибунал (най-самотното и гласуване въобще в историята)
                            Последно редактирано от DBRS; 02-12-20, 19:06.

                        • Ама и тия ъ-ъ-ъ-ъ... нидерландци... убиха рибата. То бива бавно разследване, бива... Накрая някой от близките на жертвите трябва да заведе дело в СтрасТбург за бавно правосъдие.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • Ми, питай англичаните. Тоя самолет още не беше тупнал на земята, когато някоя си терезка мей се разпищя, че руснаците са го свалили. И издъни убавата работа, и цялата чета на килъри хлинтън.

                            Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X