Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

    То си е до усещане, на моя ме съм му пипал ръкохватката, фабричната ми е достатъчно удобна.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

      Е нявма как да е по-удобна от ергономична една с гумено покритие,тая тьнката бакилитова става колко да има нещо там.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

        Бе то си зависи и от размера (на ръцете в случая), аз държа например Глок, като дете 10-килограмов чук. И стандартната дръжка на калашника си ми е тамън.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Бе то си зависи и от размера (на ръцете в случая),
          Моите минават за средно големи, ето тази ръкохватка не ми създава проблеми и зарад това не съм я пипал, съвсем стандартната си е -

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150529_112035.jpg
Прегледи:2
Размер:142.6 КБ
ID:5705448
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

            Е те тая точно трудно може да я пипнеш заради формата и предпазителя,просто много други за тоя прредпазител там не правят и главно заради това не взех тоя модел ми другия с нормалния предпазител само от дясно.Сега хвата и удобен.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
              Е те тая точно трудно може да я пипнеш заради формата и предпазителя,просто много други за тоя прредпазител там не правят и главно заради това не взех тоя модел ми другия с нормалния предпазител само от дясно.Сега хвата и удобен.
              При мене, в моята концепция така да се каже, много по-важно ми е да имам тази възможност с тоя селектор за огъня/или предпазител - все едно/, отколкото някоя гумирана ергономична ръкохватка. Тая възможност за управление с лостчето е също със съществен принос за ергономията и не само, ако ме разбираш.
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                О разбирам те,всеки различен и му пасват различни неща,аз примерно така му се зарадвах на това твоето като модел ма вьртех го,носих го,щраках го.........и не ми пасна,взех от другия и му набих удобен хват.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                  А не ви ли харесват спортните приклади от типа на тези на СЛР-ите? Нямат "тактикъл-командосийска" визия, но са удобни (и елегантни ).
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                    А не ви ли харесват спортните приклади от типа на тези на СЛР-ите? Нямат "тактикъл-командосийска" визия, но са удобни (и елегантни ).
                    Тук нямам право на сгьваем и нямам право обща дьлжина на пукалото да е под 30 инча та слагам един Диванен командос спешьл,като дьлжина пасва на кой да е,а при мерене сьбран до дупка е 2 прьста над разрешеното.

                    С 2 думи - и да ми харесва не ми го подават
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                      А не ви ли харесват спортните приклади от типа на тези на СЛР-ите? Нямат "тактикъл-командосийска" визия, но са удобни (и елегантни ).
                      Грозни са, удобни са,но не са сгъваеми, а на мен ми трябваше сгъваем.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        Грозни са...
                        Е аз затова съм сложил елегантни като допълнение, па и съм се поизчервил, защото на вкус и цвят... За мен са си именно елегантни, не си падам по този подчертано технодизайн. Но опеделено са ергономични, а ако са и с "бузи" и реглаж в трите посоки - никакви винкели и пр. "джелезор" не могат да ги доближат.
                        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                        Коментар


                        • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                          Едно фото, което вече се твърди сериозно, че си е от Сирия, със "сирийски" СпН. От вежлив тип, подразред ССО.



                          Други интересни снимки - предполагаемо, това е руски съветник с картечница "Печенег" в пр. Латакия.



                          Но като нищо може и да са реклама.
                          За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                          0878 79 20 61 Борис

                          Коментар


                          • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                            Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
                            Едно фото, което вече се твърди сериозно, че си е от Сирия, със "сирийски" СпН. От вежлив тип, подразред ССО.



                            Други интересни снимки - предполагаемо, това е руски съветник с картечница "Печенег" в пр. Латакия.



                            Но като нищо може и да са реклама.
                            Първата сн. ако е от Сирия, сугорно ще да е от последният ледников период
                            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                            Коментар


                            • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                              На левия пукалцето какьв патрон носи и кьде са,че ми се струва 9 мм и празен пьлнител.........
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Руско бойно леко стрелково оръжие и западните му аналози - плюсове и минуси.

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                На левия пукалцето какьв патрон носи и кьде са,че ми се струва 9 мм и празен пьлнител.........
                                А и не ги ли лепеха наобратно пълнителите?!?
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X