Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Маркони коментира
    Днес, 10:14
    Малкото Су с готината шарка!Дали сега освен чугунки ще може да мята и управляемо оръжие?
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SU1.png
Прегледи:741
Размер:275.3 КБ
ID:6716613


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16.Lazernyj-dalnomer-Klen-PS..jpg
Прегледи:737
Размер:41.9 КБ
ID:6716614
    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
    Джон Кенеди

    Коментар


    • https://aero-bg.com/2021/02/27/varianti-varianti/
      Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


      "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
      Джон Кенеди

      Коментар


      • За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Тия какъв маджун ползват някой знае ли?

        • large
          large коментира
          Редактиране на коментар
          Предполагам е лепило за фарове или силокон за стъкла.
          Според Уйкипедия Fairchild са банкрутирали 2003, после са ги купили някои си M7 Aerospace, а тях някакви евреи в 2010.

          Както и да е, сигурно е бил скъп маджуна.
          А съдбата на А10 оставала с голям светъл прозорец към бъдещето, щото го били снимали в някой от последните филми за терминатора.

      • Малко снимки на попадения с високоточни боеприпаси.

        https://www.thedrive.com/the-war-zon...-their-targets
        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • Натъкнах се на клипа случайно, но мин направи впечатление петолъчката с бяла точка и зелен венец...
          Не съм специалист, но по-нататък се потвърди моето подозрение - хеликоптера е бил български, ама се е озовал в Тексас.
          От разказа става ясно че са 2, а 3ти е дал фира при транспортирането.
          между другото, човека иска да си попълни комплекта със система свой-чужд, така че ако някой има из мазето..
          Някой знае ли подробности за сделката?
          Сигурно е това (или последващ търг)
          https://www.pan.bg/view_article-1-52...roq-Mi-24.html

          В други клипове в канала има и разни МиГ-ове, и тях ще ги гледам после.



          Впечатли ме респекта, с който човека говореше за достойнствата на машината.

          Коментар


          • big_dragon
            big_dragon коментира
            Редактиране на коментар
            На мен ми направи впечатление акцента на диктора в началото на клипа...
            Вероятно за това си се впечатлил:
            "Впечатли ме респекта, с който човека говореше за достойнствата на машината."

          • large
            large коментира
            Редактиране на коментар
            Хахах... Интрото не го бях чул. Като вървя по улицата и гледам само превютата на клиповете, а те са без звук.
            Отворих го чак като видях че си струва.
            Добре че ми обърна внимание
            Последно редактирано от large; 09-04-21, 16:14.

        • Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


          "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
          Джон Кенеди

          Коментар



          • Не помня виждали ли сме я тая снимка някъде из темите, но понеже я има в един руски форум, нека да я има и тук. Казват, втора армия, декември на парад в София. Мястото да го уточни някой. Машината е именувана Ниш и още нещо като квакс го разчитам - да не би да е жаба... Пише нещо на купола и на оръдието, но не знам...

            Коментар


            • Вероятно името идва от танково оръдие. Кампфвагенканоне kwk
              Последно редактирано от turtey; 06-06-21, 13:44.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • Съвсем вероятно, някакво армейско съкращение може би.
                Пак оттам, български разузнавач с нещо марково...

                Коментар


                • komuso
                  komuso коментира
                  Редактиране на коментар
                  Сори но това не е AUDI а емблемата на Бронираната Дружина-4 кръга означават 4-те батальона в дружината-танков,бронеизтребителен(противотанков),артилерийски и разузнавателен(щаб)

                • jordanov sv
                  jordanov sv коментира
                  Редактиране на коментар
                  Хаха, няма да ти приема сорито, щото знам на кого е емблемата Грешката е моя, че не съм сложил усмихнато човече или поне наздравица.
                  Марката - имам предвид - е с. Бело поле /или Бяло?/, айде тоя път Наздравица!

              • Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                [IMG2=JSON]... Машината е именувана Ниш и още нещо като квакс го разчитам - да не би да е жаба... ..
                Не е жаба, киножаба е





                П.П. Като стана дума за кино...някой на Острова май е прекалил с гледането на "Железния Човек"



                And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                Коментар


                • За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                  0878 79 20 61 Борис

                  Коментар



                  • Колко джаула е тоя винтоверт?

                    Коментар




                    • Напред в темата коментирахме ЖП торпедото, айде сега и "летящото" тип земя-земя. През 44-та при настъплението в Белорусия в някой от щабовете решават да направят малко такива. Реактивен снаряд БМ-13, корпус из дерево и ламаринка пълни се с тротил, теглото става 100-120 кила и на километър и нещо прави яма в земята 6 на 3 метра. За подавяне на укрепен район е мислено.




                      Монтаж на стабилизатори от дъски


                      А тия май не са готвачи


                      изстрелва се от някаква установка на земята от дъски и винкели.

                      А иначе, при действията в укрепени градове и особено в берлинската операция редовно са си ползвали стрелба с единични реактивни снаряди с право мерене. Специални групи, по няколко снаряда едновременно в една точка и са се получавали нещата. Дистанция 50-200 метра и го дават че пробива тухлена стена по половин метър и малко нагоре. Наставленията:


                      Немците също имат такива изделия, само че техните са изпипани, разбира се.
                      А и в наши дни по разни конфликти виждаме да ползват подобни...

                      Коментар


                      • Малко късно, но бях забравил тая тема

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1630235729029.jpg
Прегледи:164
Размер:90.9 КБ
ID:6767537
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • jordanov sv
                          jordanov sv коментира
                          Редактиране на коментар
                          Е как забравил, требе да я движим отвреме навреме.
                          С колко екипаж са тия танкетки? НВ явно бил зиморничав щом е с габина на такова временце...

                      • Шкодилака го карат трима.
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X