Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...

    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
    Това ми хареса.
    http://www.youtube.com/watch?v=F7vQ15TLcRU
    Е, няма начин да не ти хареса! И на мен също!
    Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
    "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...

      Това нещо, познато като шайтан-тръба от двуетажна къща оставя фундамент и тук таме парчета от стените. Проверено лично!

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
        Проверено лично!
        Дразнител.

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          Само че със стар добър РПО-А. С термобарична БЧ. Много ефективно нещо.

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...

            Нищо не разбирам от оръжия,ама темата яко ме кефи! Поздравления на развиващите я... давайте още.. следя я с интерес.
            -Най се изкефих на снимките предоставени ни от колегата "от първо лице" .. ама и др. са готини..

            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
              Марголин, първото ми стъпало в стрелбата.
              Не само на тебе . Всичките ни бивши и настоящи имена в спортната стрелба с това са започнали . А поради липса на пари и бъдещите с това започват .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                Няма по-бърз дублет

                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  Някъде го бях гледал, или чел, ама къде точно ...
                  Един въпрос към оръжейните специалисти - тази сдвоена система не увеличава ли двойно риска от засечка (дори на практика той да е минимален), все пак тук на практика се стреля с два пистолета? Или греша? И не е ли двойно по деликатно, на не кажа опасно отстраняването на някакъв проблем по време на стрелба? Отката и той е удвоен. Ама ме кефи!
                  Иначе като да стреляш едновременно от двете цеви на ловната успоредка. Което е забранено.
                  Трудно е да си мъж на днешно време! Доста се отказаха.
                  "Никой не бива да се шегува с руския президент. Особено на тема война." Бойко Борисов, 30.11.2018 г.

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...

                    От инженерна гледна точка няма проблем да събереш и 10 пистолета . Неудобствата стават чисто функционални . Тук са два пистолета две отделни механики докато при ловната пушка е възможно да се получи някакъв резонанс въпреки че поне аз не съм чул при едновеременен изстрел с двете цеви до сега някой да е имал проблем особено със съветска пушка . То и едновременен изстрел с два спусъка няма как да постигнеш винаги единя ще зъкъснява дори и с части от секундата . Аз лично за толкова години даже и не съм пробвал дали е възможен с ИЖ 27 .
                    Последно редактирано от sek.1; 21-11-13, 04:20.
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...

                        Гледам го тоз хубавец - ПАК-ФА, и се чудя....Защо борд-номера е 055?Съмнявам се, че руснаците са произвели вече поне 55 такива машини.Някой може ли да ми обясни каква е логиката при "номеруването" на самолетите?Предполагам същото ще важи и за всякаква бойна техника?ЗиЛ - а ми в казармата си имаше само регистрационна табела.Та не знам.Някой ще каже ли?
                        Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                        0887/осемпет 66 4осем

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          В Сухой самолета е с работен индекс Т-50 от там и 50 номер, а е 55 щото е петия борд произведен и полетял за изпитания.

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Точно така, само искам да вметна, че заради изпитания този хубавец, както и четире предишните машини, самостоятелно прелетял от гр. Комсомолск на Амуре до Москва, има няма някакви мижави 8 542 км по права линия.

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...



                              По време на междинно кацане.

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X