Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Оръжията през обектива...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Оръжията през обектива...

    Първоначално публикуван от komuso Преглед на мнение
    Че кой ще отваря тема за морски снимки,че тука гледам имам към 300 различни "джелеза" снимани.
    Близнак,ние с тебе се познаваме ама ти надали ще се сетиш кой съм-от 1986 до 1990 бях в ДОСО-Варна,на един от Дифурите-"Мусон",шкипер ми беше Росен Пандов.
    Абсурд да се сетя макар,че това ми бяха златните години на мен там,малък съм бил,къде са това 30 години почти.Има да си говорим с тебе явно,пуцай една плуваща тема с истински неща,че тук гледам бръмбари разни и летящи калинки,а и ще пречим на кашимерията.Аз ще и ударя едно коленце тия дни само да ми попаднат на фотото.

    Мусона,брата извади едни десетина години на тая лодка с Миленски,генерацията след вас.Ех че не сме на една маса сега......да видиш как падам от нея
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Оръжията през обектива...

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      ..,пуцай една плуваща тема с истински неща,че тук гледам бръмбари разни и летящи калинки,а и ще пречим на кашимерията.Аз ще и ударя едно коленце тия дни само да ми попаднат на фотото.
      Няма смисъл от отделна тема ако ще е за картинки, тук има и може всякакви.
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • От: Оръжията през обектива...

        Eдно бивше вече холандче F812 Jacob Van Heemskerck.Това му беше последното плаване под холандски флаг,есента на същата 2004 г го продадоха на Чили и сега носи гордото име Almirante Latorre(FFG-14).Година по-късно там го последва и близнакът му F813 Witte de With-Capitan Prat (FFG-11).

        Коментар


        • От: Оръжията през обектива...

          А това холандско LPD(landing platform dock) L801 Johan de Witt,беше на по-малко от година когато се засякахме през пролетта на 2008 г. в Констанца.

          Коментар


          • От: Оръжията през обектива...

            Най-красивият кораб, който съм виждал на живо - китайската фрегата "Йентай" Type 054






            Коментар


            • От: Оръжията през обектива...

              Ukrainian paratrooppers are testing their new rifles with their para systems



              Публикувайте отговор

              Коментар


              • От: Оръжията през обектива...

                Прозрачното тиксо на втората снимка говори всичко...

                Коментар


                • От: Оръжията през обектива...

                  Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
                  Прозрачното тиксо на втората снимка говори всичко...

                  Това е към оръжието,серийно от сергията така идва,виж,че на всяка една снимка е така,само бай Мустак си е сложил или ластик или друг цвят тиксо,че му свършило.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Оръжията през обектива...

                    Нямаха ли да им раздадат камуфлажно тиксо? Прозрачното може да те издаде с отблясък

                    Коментар


                    • От: Оръжията през обектива...

                      Има и едни гумени ленти,и те уж ставали,3 различни размера гледам в магазинчето ма на моите пълнители имам дупка на основата и става с ластик тоя номер или с велкро.

                      За диванни нинджи се е утепало


                      Ъъъъъ въпрос - това как изхвърля с това тиксо?
                      Последно редактирано от BENZBOSS; 15-10-14, 16:19.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Оръжията през обектива...

                        И какво толкова ви лепна това тиксо Нали са изпитания ? Казано ли е че изпитват всичко наведнъж ?
                        Издъних се на Тюринг теста

                        Коментар


                        • От: Оръжията през обектива...

                          Големи изпитания, три различни модела камуфлажни униформи тестват, два модела каски, два вида тиксо. Не знам, не съм военен или човек с опит, но тия и на мен ми изглеждат смешни. За какво е това тиксо, то ако има риск да изпадне пълнителя тогава закъде са тръгнали с това оръжие !?
                          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                          www.ADV-Bulgaria.com

                          Коментар


                          • От: Оръжията през обектива...

                            Ми де да знам, ако изпитвам версия с недовършен/неправилен/ пълнител но отговарящ по размери на оригиналния (примерно все още не наличен) пълнител който ще идва със завършения продукт, и ако обект на изпитанието е единствено как и дали ме ръчка в ребрата и дали ми се закача по места по които не би трябвало да се закача, а не как стреля и от къде изхвърля - ако трябва трупче по размер с бакалско тиксо ще вържа. Или "изпитателен", счупен, повреден, недовършен пълнител - всичко което върши работа за съответното изпитание.

                            По същия начин по който се пробват нови модели коли - включително и луксозни - с гадни черни стоманени джанти и несъществени детайли налепени с тиксо и изолирбанд.

                            Не знам как някакви снимки които (поне по това което чета при публикуването им) са от изпитания изведнъж показаха фундаментални недостатъци на въпросната техника
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • От: Оръжията през обектива...

                              Е да ама ако ти пада пълнителя или се взимат мерки като го знаеш или не си слагаш пълнителя,така няма да може да изхвърля ако решиш да стреляш та за чий им е там с това тиксо?Не съм парашутист обаче,от дивана се чудятоя е някакъв парашутисти фифел незнаен.

                              Пьк и Тавор със стандартен пълнител не е като нещо кой знае колко ново щом аз чак знам какво е.
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: Оръжията през обектива...

                                Знам единствено че да търсиш под вола е именно това - да търсиш под вола теле. Хората правят някаква проба (така поне е описано) - натам те си знаят какво правят и защо. Виждам го по същия начин по който бих погледнал някой който те критикува че при изпитания на нова лодка по някаква причина си събрал диваните и плазмата в единия ъгъл и си ги зачохлил.

                                Аз съм до тук, зер не разбирам от оръжия и не го крия. Просто ми се стори странно генерални изводи и подигравки от снимка в контекст който на теория би оправдал и завързан за приклада кокосов орех с мартеничка.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X