Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въоръжение на българската армия

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въоръжение на българската армия

    Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
    Еваси, снощи е прочел Форума /теб конкретно /, днес подписа указа

    https://www.blitz.bg/svyat/trmp-podp...ews658310.html
    Отиде по дяволите екзотиката, отиде романтиката - вече е тривиалност.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Въоръжение на българската армия

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Отиде по дяволите екзотиката, отиде романтиката - вече е тривиалност.
      Е да ама наште беха първи!
      Всеки трети е шести

      Коментар


      • От: Въоръжение на българската армия

        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
        Е да ама наште беха първи!
        Малко ми станА боза.Кои са наште?
        Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


        "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
        Джон Кенеди

        Коментар


        • От: Въоръжение на българската армия

          Он опять всех переиграл...

          Коментар


          • От: Въоръжение на българската армия

            Секретен отдел ,лаборатория,тестваха БОВ различни видове ,тестваха противогази и екипировка за химическа защита.Нови експериментални ,стари действащи също.
            Всичко живо бегаше далече,само "обречените"изследователи вътре и двама.дежурни отговарящи за работата на генераторите,задължително работеха ,без значение дали трябва ,задължтелно!Дежурните по пожарна готовност също!Това за някои сигурно е секретни войски. Никой "отвътре "не коментираше нищо с никой,откачалки!
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • От: Въоръжение на българската армия

              Имаше секретни поделения, но секретни войски-йок !
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • От: Въоръжение на българската армия

                Ясна е работата. Т.е. си е народен фолклор и някой в името на това да се покаже интересен си е лепвал званието, че е служил в "секретни войски", каквито реално е нямало. Или нямало е поне като род войски.
                Аз лично преди да си го изясня това, си ги представях като обслужващ военен персонал на разни секретни поделения и военни обекти. Като например прословутото и нарочено за секретно поделение в Бояна, под Витоша. Или като това:

                Обект Х (това така и не ми стана ясно какво поделение е...)
                Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                Коментар


                • От: Въоръжение на българската армия

                  "Секретни войски" като род войска няма. В общият случай така се титолуваха ракетните поделения които по начало си бяха секретни. В артилерийският полк в който служих втората година имаше такова с вътрешен район и караул, скрито от погледите ни с хълм и гора. Идваха да се хранят в нашата столова, отделно, не контактуваха изобщо, викахме им "Глухите". Стана вече въпрос в една от темите.
                  сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                  dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                  Коментар


                  • От: Въоръжение на българската армия

                    Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                    Ясна е работата. Т.е. си е народен фолклор и някой в името на това да се покаже интересен си е лепвал званието, че е служил в "секретни войски", каквито реално е нямало. Или нямало е поне като род войски.
                    Аз лично преди да си го изясня това, си ги представях като обслужващ военен персонал на разни секретни поделения и военни обекти. Като например прословутото и нарочено за секретно поделение в Бояна, под Витоша. Или като това:

                    Обект Х (това така и не ми стана ясно какво поделение е...)
                    Добре че не журналистите решават какво е важно за националната сигурност на една държава и кое не е .
                    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                    Коментар


                    • От: Въоръжение на българската армия

                      Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                      Ха, значи е граничарски този, на Вътрешни войски ни даваха същите адски неудобни гащеризони в далечната вече1986-та, но нали и ние бяхме МВР, ясно
                      .. 2та вида камуфлажи във ВВ 86-та година

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:N Pazar 5.jpg
Прегледи:1
Размер:321.8 КБ
ID:5809550

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:N Pazar 6.jpg
Прегледи:1
Размер:253.3 КБ
ID:5809551
                      Последно редактирано от derhunter; 23-02-19, 18:28.
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • От: Въоръжение на българската армия

                        Господа другари!

                        Секретни, още специални, войски се съкращава на... СВ.

                        Коментар


                        • От: Въоръжение на българската армия

                          Първоначално публикуван от Малкия Румба Преглед на мнение
                          Господа другари!

                          Секретни, още специални, войски се съкращава на... СВ.
                          Това е добро.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Въоръжение на българската армия

                            Хаха, Иванови, на горната снимка ме няма, ама пък си видях ръчния часовник... Спортен взвод, мама миа
                            Куцаров май беше тоя, по средата...

                            Коментар


                            • От: Въоръжение на българската армия

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              Добре че не журналистите решават какво е важно за националната сигурност на една държава и кое не е .
                              Не знам колко е добре, тия разясняват без проблеми за едни от най-секретните поделения у нас, а Валерката спря филмчето за оградата в която нЕмаше нищо секретно, освен че беше леко нефелна за цената си.
                              Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                              Коментар


                              • От: Въоръжение на българската армия

                                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                                Не знам колко е добре, тия разясняват без проблеми за едни от най-секретните поделения у нас, а Валерката спря филмчето за оградата в която нЕмаше нищо секретно, освен че беше леко нефелна за цената си.
                                Леко нефелна е доста меко казано Добре че тая бежанска криза поотмина а и не сме им основна дестинация че тогава щяхме да разберем колко е нефелна .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X