Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От офроуд към супермото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: От офроуд към супермото

    Здравейте колеги, искам да попитам дали пистова гума 130/70/18 ще стане на моята кросова капла? Искам да си направя мотора за града и не искам да е с рошавите гуми, а супермото капли за моя мотор (Априлия Рх50) не мога да намеря.

    Коментар


    • От: От офроуд към супермото

      Първоначално публикуван от goshyx1 Преглед на мнение
      Здравейте колеги, искам да попитам дали пистова гума 130/70/18 ще стане на моята кросова капла? Искам да си направя мотора за града и не искам да е с рошавите гуми, а супермото капли за моя мотор (Априлия Рх50) не мога да намеря.
      Колега мисля, че тази гума ще влезе в твоята капла, стига само да намериш този размер. Иначе за градски условия може да си сложиш и шосейни гуми, които от една страна по-лесно се намират и от друга са по-евтини. Чао и късмет
      SUZUKI DRZ SuperMoto

      Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

      Коментар


      • От: От офроуд към супермото

        Ще можете ли да ми препоръчате какви гуми да си взема, предна 21, задна 18.. Както стана горе ясно, мотора ще се кара из града..

        Коментар


        • От: От офроуд към супермото

          Първоначално публикуван от Gogo Ralenekov Преглед на мнение
          Ще можете ли да ми препоръчате какви гуми да си взема, предна 21, задна 18.. Както стана горе ясно, мотора ще се кара из града..
          Супермото и пистови гуми с този размер няма Трябват ти гуми, които стават за тежко ендуро, така че остава само марката да си харесаш
          SUZUKI DRZ SuperMoto

          Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

          Коментар


          • Избор на капли

            Здравейте ! Наскоро си взех Yamaha TT600E със ендуро капли и гуми и искам да го преправя на супермото..проблема е, че съм много бос по темата и си нямам на представа за кво иде реч..какви капли да търся, как да разбера дали ще паснат..дали да не си позвам главините и да си взема само шини ? Ако някой компетентен може да помогне ще съм му много благодарен !

            Коментар


            • Re: От офроуд към супермото

              Гледаш колко мм са ти осите(предна задна) и търсиш капли за такива оси, след това центрираш с подходящи фтулки.
              Твоите главини ако ги ползваш става дебела работа - 72 спици, шини, някой да ти ги реди и накрая пак си с едни комплект джанти - един понзат мина по тоя път и съжалява.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X