Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Re: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

    Готово операцията е извършена. Има ефект.

    Коментар


    • #47
      Re: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

      Най добрата тествана от мен грес е quicksilver грес за морски цели, устойчова на солена вода. Само с тази грес не съм имал случай с ражди по лагерите.

      Коментар


      • #48
        Re: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

        Отдавна планирах сервиз на лагерите на окачването и най-после им дойде реда.


        За мой късмет нещата изглеждат добре




        Този лагер получава тлъста порция молибденова грес. В Харманли не са чували за quicksilver грес за морски цели


        Ето от тук излезе японски въздух Червения цвят не е от ръжда а от цинковата грес която доста пестеливо са сложили в завода.


        Следващия лагер също се радва на добро здраве.


        Работното място е измито с дъждовна вода предния ден
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #49
          Re: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

          ние използваме специална грес на Denicol за легерите и окачването

          http://www.bobimx.com/products/?ID=68#pic0

          разбира се водоустойчива
          определено има ефект употребата и
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #50
            Re: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

            При мен отвътре тази грес, която излезе имаше цвят и мирис (за вкус не знам) на кравешко ла.но от Август месец(с 22 билки в него). Сигурно и тя е била оригиналната .

            Коментар


            • #51
              До: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

              Аз пък се загледах в стойката на Димитър на която е качил мотора. Това тази от 50лв ли е където из форума някой продаваше.
              [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

              Коментар


              • #52
                До: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

                Първоначално публикуван от toni_03 Преглед на мнение
                Аз пък се загледах в стойката на Димитър на която е качил мотора. Това тази от 50лв ли е където из форума някой продаваше.
                Да и аз си взех такава от него и са супер може да ти я изпрати по куриер.
                Димитър имам предвид.

                Коментар


                • #53
                  До: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  Да и аз си взех такава от него и са супер може да ти я изпрати по куриер.
                  Димитър имам предвид.
                  Само трябва да се произведе, защото тази на снимката беше последната от първа партида
                  2010 CRF 250 R

                  Коментар


                  • #54
                    До: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

                    След няколко карания в дъжд за едно кратко време се наложи да сменя два пъти лагерите и семерите на задната капласе видях в чудо и реших да послушам съвета на Жоро Хаджиев ,та напълних пространството между лагерите с тайната съставка по рецепта на Шарков.




                    И сега ако пак се наложи да сменям лагери направо слагам маргарин щото ми писна вече само лагери да сменям.

                    П.П.Лагерите дето слагам не са китайски, не е от лагерите ами от водата.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

                      А-а, моята не е такава, Ники, тя е специална.
                      Моята е свинска мас от бенгалски тигър !
                      И аз като Димитър ще чакам да се призведе, но скоро ще е, защото Магарето е намерил суровина вече.
                      Ендурото и сексът не са шега работа !
                      -------------
                      Животът се измерва с броят на издишванията !

                      http://sixdayscrazyjob.com
                      http://crazy-job.com

                      Коментар


                      • #56
                        До: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

                        Колеги, може ли някой да ми съдейства за поръчка на комплект лагери на PIWOT WORKS за задно окачване на CRF 450R- 2003 и каква ще е крайната цена.Благодаря предварително !

                        Коментар


                        • #57
                          До: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

                          Обади се в магазина, 02 957 12 46. Имаме комплекти на Allballs на склад, те са фирмата която произвежда комплектите на повечето известни марки.
                          Издъних се на Тюринг теста

                          Коментар


                          • #58
                            jeb.fgk

                            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                            Ето една синя мания и от мен..тоест от колегата /Shifta/
                            Че и слънчице от горе го огрява тоз хубав мотор с този му ездач


                            Та искам да кажа друго, не знам дали съм открил топлата вода ама за мен специално си реших как да си оправя окачването да вр-а (правим и едно црф-че така)

                            Става въпрос за по-горе споменатите лагери на задното окачване, там страдат не само yamaha ами и другите, който се е сблъсквал(както колегата p.djartov)знае че не се намират лесно точни размери,оригиналните са скъпи,трябват и нови семеринги и тн и тн, а пък след годинка пак същото и пак на ново...

                            Та аз моите ще ги направя от......това е същото което го има в шарнирните накрайници,ако някой си мисли че е пластмаса нее е,това яде метала ама то не мръдва,идеята е следната,вместо лагер ще е то,втулки-мулки,шайби-майби,семеринги и тн си остават,дали ще е иглен лагер или това мисля че ефекта ще е добър,все пак не говорим за триене на желязо в желязо,самия материял си стои леко мазничък,ще има пак смазка зад семерингите и няма да ръждясва,всичко ще го заснема като започна ремонта

                            Ако някой не е съгласен,нега сподели визгледите си(и защо)
                            Прикачени файлове
                            Последно редактирано от Chinela; 19-03-09, 17:06.

                            Коментар


                            • #59
                              До: WR domination - синята мания

                              Първоначално публикуван от Shifta Преглед на мнение
                              Та аз моите ще ги направя от......това е същото което го има в шарнирните накрайници,ако някой си мисли че е пластмаса нее е,това яде метала ама то не мръдва
                              Поне от тези снимки прилича изцяло на тефлон.

                              Коментар


                              • #60
                                До: WR domination - синята мания

                                Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                                Поне от тези снимки прилича изцяло на тефлон.
                                Полиамит или казано (тефлон)хондата е готова остана само моя....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X