Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
    Quicksilver морска грес устойчива на солена вода или тази с тефлон. И двете стават. Всяка зима трябва да се проверява и ако има кочина да се смени греста. Въздух е добре да няма при сглобката.
    Откъде може да се купи или поръча Quicksilver грес за предпочитане да е от магазин в София или БГ онлайн сайт.Ако не може да се намери в България ще опитам предложението на колегата skreeper от този сайт.

    http://www.prospeed.bg/bg/product/4296
    Последно редактирано от Радо; 28-04-10, 18:38.
    Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

    Коментар


    • До: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

      Аз се специализирах в смяната на лагерите т.е. целия комплект на КТМ 400 EXC нe ,че има значение какъв е мотора.
      Нагрявам вилката избивам старите и набивам веднага новите.Комплекта излиза 100 кинта с доставката от КТМ Пазарджик.
      КТМ 400 EXC

      Коментар


      • До: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

        Ето я вълшебната морска грес благодарение на напътствията на Събин утре почиствам и смазвам ще има репортаж със снимков материал след три месеца при следващата проверка на състоянието на лагерите.



        Gilera RC-125 Honda Dominator 650 Yamaha TT-350 yz250f WR-450-03 WR-450-05 WR-250F

        Коментар


        • От: До: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

          Здравейте масторчета, искам да попитам някои дали знае от каде мога да си намеря лагерите за задното окачване на црф 250Х 2005г. имам тези който са за амортисьора, но останалите никаде немога да ги намеря, давам размерите им ако някои има нещо на ум - 20Х26Х15 - 4бр., 20Х26Х14 - 2бр., 22Х29Х30 - 2бр. и още нещо с наименование по каталог BEARING, NEEDLE THRUST като му нямам размерите понеже се е посмлял ... съответно ми трябват и семерингите към тях с размери 30Х37Х4 - 2бр., 22Х29Х4 - 2бр., 25Х32Х4 - 6бр.
          CRF - Contingency Reaction Force

          Коментар


          • От: До: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

            Обади се на БобиМХ....Стефан от Севлиево, аз от него си ги купих.
            Има го в раздела за търговски партньори. !!! Ще го намериш и с Гугъл!!!

            Коментар


            • От: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

              mureto - ябълковидния лагеир го поръчах от КТМ - Пловдив - където е магазина на Гладиатор. По сспомен беше около 60 лв. в комплект с двете страничня и втулки.
              Сменя се относително лесно.

              Коментар


              • От: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

                Здравейте колеги. Някой знае в кой магазин в България имат тези лагери за Honda CRF 450R 2002г. в наличност, че ми трябват спешно.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PIW KOMPL.JPG
Прегледи:1
Размер:142.6 КБ
ID:5188541

                Коментар


                • От: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

                  Първоначално публикуван от bigimot Преглед на мнение
                  mureto - ябълковидния лагеир го поръчах от КТМ - Пловдив - където е магазина на Гладиатор. По сспомен беше около 60 лв. в комплект с двете страничня и втулки.
                  Сменя се относително лесно.
                  Толкова е ,но аз предпочетох втулка от фосфорен бронз и поставена гресйорка.
                  КТМ 400 EXC

                  Коментар


                  • От: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

                    Проблема го реших с полиамидна пласмаса,но от една по специална с мазителни свойства (10см пласмаса 10лв)
                    Така или иначе мотора го продадох и е малко късно вече
                    YAMAHA WR450F

                    Коментар


                    • От: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

                      Имам едно запитване
                      Гледам задния централен амортисьор е просълзял, демек има малко масло по "щеката" (лъскавото на амортисьора, не знам точно как се казва) . Каква е процедурата за отстраняване на проблема и колко струва
                      Мотора е ДТ 125
                      Поздрави!
                      Yamaha WR 200

                      Коментар


                      • От: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

                        Процедурата ако е протекъл се купува един ремонтен комплект. Той се състои в една част, на която седят семеринга и прахообирателя
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:111234-rear-shock.jpg
Прегледи:1
Размер:172.8 КБ
ID:5208075
                        това представлява
                        Първо се разглобява амортесьора,
                        После махаш твоята и нанизваш новата с новия семеринг и после се сипва ново масло( за задни амортесьори), обезвъздушава се и се пълни с азот и си готов.
                        Аз на моя мотор скоро му сменях маслото в задния амортесиор и уж всичко правих по мануал (обезвъздуших го, сглобих го и го напълних с 9 атм азот както си пише), обаче взе да тече малко и моя. Не знам може да съм му сипал малко повече масло и сега докато го изхвърли остатъчното да потича малко,защото го напълних догоре и завих тогава часта, на която седи врътката за регулиране, за да няма въздух, а може и да съм го прецакал и сега да трябва да си купувам ремонтен комплект ... За това те съветвам, ако го правиш да имаш мануал за твоя мотор под ръка или да го дадеш на майстор.
                        А иначе по въпроса с моя амортесьор има ли някой, който да знае дали е нормално ако съм сипал повече масло да го изхвърли и да спре да тече или протече ли веднъж трябва да се ремонтира?
                        Последно редактирано от giorgio; 12-09-10, 13:14.

                        Коментар


                        • От: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

                          Мерси много за отговора.
                          Yamaha WR 200

                          Коментар


                          • От: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

                            Колеги, някой да е правил скоро тази опеарация (обслужване на линковете) на suzuki DRZ - да каже откъде си набавихте комплект?

                            Коментар


                            • От: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

                              Искам да попитам от къде мога да си закупя лагери за линковете за хонда цре 250 97г?
                              Honda CRE 250

                              Коментар


                              • От: Лагерите на задното окачване-проверка,поддръжка и замяна

                                Първоначално публикуван от cody Преглед на мнение
                                Искам да попитам от къде мога да си закупя лагери за линковете за хонда цре 250 97г?
                                От Бултрако.
                                Или с точните размери отиваш при добър стругар.
                                А ако навиеш и някоя гресьорка става бетон.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X