Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Ямаха ТДР 125 и задна капла от Кдх 200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Въпрос за Ямаха ТДР 125 и задна капла от Кдх 200

    Първоначално публикуван от speedrifter Преглед на мнение
    Размера на гумата е идеален, не ти трябва по-голяма.
    А относно греенето, този диск ми изглежда доста износен, може би от това.
    Поздрави!
    Идея си нямам, той диска си е малко поръждясъл, но ще го изчисти с карането. На пипане няма ръбове по диска или поне са пренебрежимо малки (на оригиналната ми капла ръбовете са по-големки). Не знам защо е така..... хмммм

    За гумата..... не е лоша и сигурно ще катери много повече от 130/80/17 ,но ми изглежда доста тъничка и не ми харесвав естетически. За напред ще търся някаквва гума 110/100/18 , но това ще е по-натам живот и здраве
    Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

    Коментар


    • #47
      От: Въпрос за Ямаха ТДР 125 и задна капла от Кдх 200

      Пълна профилактика на спирачната система. Изглежда задържа спирачния апарат.
      A Lone Rider

      Коментар


      • #48
        От: Въпрос за Ямаха ТДР 125 и задна капла от Кдх 200

        Първоначално публикуван от galinvayov Преглед на мнение
        Пълна профилактика на спирачната система. Изглежда задържа спирачния апарат.
        Може наистина да има нещо такова. Гледах буталцето на спирачния апарат , и то (буталцето) не се прибира изцяло !! Като го стисна се прибира, но....
        Не разбирам от спирачни системи, затова ще изчакам до понеделник и ще го занеса при батко ми да го погледне и той, поне му разбира . Ще пиша за резултата..

        П.п Забелязах , че накладките се опитват да се напаснат по диска, може и проблема да се оправи от само себе си, но задължително ще проверим и буталцето

        Поздрави на всички
        Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X