Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за мотоциклети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми за мотоциклети

    Днес купих 18 цола 100/100 Pireli гуми намалени за 95 лева за смесено каране. Казват, че са хубави и хората са доволни. Утре най-вероятно ще взема карана на трасе пак пирели или дънлоп предна

    Коментар


    • От: Гуми за мотоциклети

      Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
      Днес купих 18 цола 100/100 Pireli гуми намалени за 95 лева за смесено каране. Казват, че са хубави и хората са доволни. Утре най-вероятно ще взема карана на трасе пак пирели или дънлоп предна

      Aбе шнорхел,за първи път чувам за такава смесена гума,дай повече подробности,да си купим и ние,снимай я да я видим,или поне сайта.

      Коментар


      • От: Гуми за мотоциклети

        За сайта не се сещам, но ако искате утре мога да намина понеже май имаха сайт. Таман снимах гумата да я скивате
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131218_200233.jpg
Прегледи:1
Размер:77.4 КБ
ID:5546898Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131218_200313.jpg
Прегледи:1
Размер:92.9 КБ
ID:5546899Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131218_200333.jpg
Прегледи:1
Размер:85.8 КБ
ID:5546900Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131218_200418.jpg
Прегледи:1
Размер:116.3 КБ
ID:5546901Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20131218_200426.jpg
Прегледи:1
Размер:87.2 КБ
ID:5546902Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:43.7 КБ
ID:5546904
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от rdlegy; 18-12-13, 19:25.

        Коментар


        • От: Гуми за мотоциклети

          Намерих я,по принцип ги предлагат по 116лв,явно е на промоция,само трябва да видиш какво пише на DOT коя година е произведена.

          Коментар


          • От: Гуми за мотоциклети

            Произведена е 2013 6-7 месец някъде

            Коментар


            • От: Гуми за мотоциклети

              И днес доста тънко баща ми намери bridgestone 21 80/100 или 80/90 не помня карана само един път за 40 лева. Вече съм готов за зимата

              Коментар


              • От: Гуми за мотоциклети

                Имам въпрос: свързан с гумите дънлоп кросовиje гуми на дънлоп от сорта на Д952, mx 71 и mx51 се продават на места за около 100 лв бройката и на същото място същите гуми със същите размери се предлагат за 150 и повече лева, дали не е защото на тези по евтините пише made in indonezia има ли разлика в качеството или е само в цените.Тези наблюдения ги имам от интернет. Извинявам се ако съм задал глупав въпрос.

                Коментар


                • От: Гуми за мотоциклети

                  Пичове имам един въпрос (отново) изпадна ми една добра оферта поне според мен де, значи става въпрос за външна кросова гума чисто нова въобще не е слагана, но произведена 2010 година, та мисълта ми е ако е държана на тъмно място за тези 4 години дали са и се променили свойствата т.е. да е извехтяла или изветряла както би станало на слънце за по дълго време. Дали ще се държи като нова гума или ще се скъса на първото каране?

                  Коментар


                  • От: Гуми за мотоциклети

                    Доволен съм от "решението" на Мотормен за пирелитата XC heavy duty (предна+задна) за претоварени тежковози.
                    Днес врътнах 6-то каране на 690тката с тях на бая различни терени и вече някакси сващам (що съм моторист на 6-карания), че имат добро поведение на кажи-речи всичко.

                    Май ще трябва и да го черпя, ама що си не трая.

                    Ако намяря, ще пусна клипче от някой от папараците.

                    Коментар


                    • От: Гуми за мотоциклети

                      Първоначално публикуван от fanfan Преглед на мнение
                      Не съм я сложил още,като я тествам ще пиша.Малко ма притеснихте де.
                      Издумках един резервоар бензин с ГолденТауйера като половината каране беше в Ст планина на новата мечешка пътека ,останалото на пясъчните сипеи до града.Имаше кал,пясак,камъни в бол, ронливи камъни на Брандауер и съм много доволен засега.Остава да я видим откъм износоустойчивост как ще е.

                      Коментар


                      • От: Гуми за мотоциклети

                        Едно две карания ще си доволен и след това ще се питаш защо купи този боклук.
                        EXC TPI 2019

                        Коментар


                        • От: Гуми за мотоциклети

                          Аз карам с гума Viper (Made in Chaina)100-100 17ка цял сезон по различни терени но повече на твърдо и доста по асфалт като съм и навъртял точно 3000км на сузуки 250 2т. При това на по-правите участъци винаги на ръчкка

                          Коментар


                          • От: Гуми за мотоциклети

                            Имам въпрос.
                            За предна гума разчитам на Michelin MH3 или MS3.
                            Обаче все по-трудно я намирам.
                            Някой попадал ли е на подобна като поведение гума,без значение от цената.
                            Ако някой има впечатление и от карана подобна с мус още по-добре,защото този Michelin с мус ми допада най-много.
                            Благодаря предварително.

                            Коментар


                            • От: Гуми за мотоциклети

                              Значи стигнах до извода,че Сава МС33 не става.Замина адски бързо и не държеше добре,но за тая цена толкова.Някой да има впечатления от Митас ЕF07 super?

                              Коментар


                              • От: Гуми за мотоциклети

                                Първоначално публикуван от chavetoo Преглед на мнение
                                Едно две карания ще си доволен и след това ще се питаш защо купи този боклук.
                                Не е точно тъй колега гумата е вече на 1000 км и мисля да изкара до края на лятото докато все още е сухо де, и дати кажа за тез пари(107 лв)по–мека и износоустойчива гума не съм купувал при тва да е с ширина 140.Много съм доволен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X