Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за мотоциклети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми за мотоциклети

    мотора който карам е kawasaki kx 450f пълен крос, и аз се съмнявам че китайската ще държи, а каква гума е най-подходяща за предна досега карах с пирели но много се късат граиферите

    Коментар


    • От: Гуми за мотоциклети

      Имате ли мнение за Дънлоп D 952 21 цола предна гума добра ли е като пирелито ?

      Коментар


      • От: Гуми за мотоциклети

        никой ли няма мнение

        Коментар


        • От: Гуми за мотоциклети

          За предна гума само http://www.margel.info/web/lang_bg/%...BE%D0%B2%D0%B8
          Засега поне аз и още няколко човека сме на мнение, че гумата е много добра. Преди няколко дни карах един матор с Метцелер и е гола вода а толкова ги хвалят. Дънлоп е дърво и също му се късат кубчетата, говоря за тези евтините.
          EXC TPI 2019

          Коментар


          • От: Гуми за мотоциклети

            А някои карал ли е с dunlop mx 71 задна.

            Коментар


            • От: Гуми за мотоциклети

              Първоначално публикуван от skiper150 Преглед на мнение
              А някои карал ли е с dunlop mx 71 задна.
              А някой карал ли е с ВИДА спорт За всеки терен си иска гума.Ако прегледаш цялата тема има писано почети за всички модели.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • От: Гуми за мотоциклети

                Michelin S12 за предна и задна , много универсални за ендуро.
                Също така и MS3 и МH3 , в зависимост от терена.
                малко по-скъпи са като нови, но определено си заслужават цената.
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • От: Гуми за мотоциклети

                  Абсолютно заставам зад мнението на Краси.Много от тези съм изтъркал.Бриджстон-а също става за преден.За заден държи,но се криви и понякога къса телове.Дънлоп МХ31 е за меко,а МХ71 за твърдо.За задни стават.Преден Дънлоп не препоръчвам.Метзелер предна не става грам,прав е Чавето.

                  Коментар


                  • От: Гуми за мотоциклети

                    Някакво мнение за максис имате ли? Аз съм карал с такива и все още карам и не са лощи, но не мисля, че стават за по-големи кубици от 125 2т или 250 4т ендура

                    Коментар


                    • От: Гуми за мотоциклети

                      Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                      Някакво мнение за максис имате ли? Аз съм карал с такива и все още карам и не са лощи, но не мисля, че стават за по-големи кубици от 125 2т или 250 4т ендура
                      И какво Ви кара да мислите така господин "експерт"?
                      Колко гуми сте изтъркали, че давате "експертно" мнение на колеги, които не помнят броя на гуми, които са сменили.
                      От тук нататък, преди да пишете в дадена тема "колега" rdlegy, най-любезно Ви моля да броите до десет, да премислите и чак тогава....

                      От всичко най-мразя да се правя на модератор!!!

                      Коментар


                      • От: Гуми за мотоциклети

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        И какво Ви кара да мислите така господин "експерт"?
                        Колко гуми сте изтъркали, че давате "експертно" мнение на колеги, които не помнят броя на гуми, които са сменили.
                        От тук нататък, преди да пишете в дадена тема "колега" rdlegy, най-любезно Ви моля да броите до десет, да премислите и чак тогава....

                        От всичко най-мразя да се правя на модератор!!!
                        Чакай, чакай Ванка... Ами мОмчето точно тези с новите КТМ-и има предвид. Ако не са те с купуването на Ready to race да фЪЪрлат "оригиналните" максис - как иначе човек да разбере...
                        Mitsubishi L200 DobbleCab

                        KTM XC 450 RW 2009
                        KTM 350 SX 2011

                        Коментар


                        • От: Гуми за мотоциклети

                          Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
                          Някакво мнение за максис имате ли? Аз съм карал с такива и все още карам и не са лощи, но не мисля, че стават за по-големи кубици от 125 2т или 250 4т ендура
                          Сменям чисто нов Максис(предна) за Метцелер или Пирели ако че не стават ей тъй да ми е кофти, ако ли не я давам на мОмчето(rdlegy) на цена която му се откъсне от сърцето, колкото каже толкова.
                          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                          Коментар


                          • От: Гуми за мотоциклети

                            Пацо (Коледата) да се редим и аз на опашката за гуми ако ще ги хвърлqш.
                            0878424143
                            0887424150

                            Коментар


                            • От: Гуми за мотоциклети

                              Пепи твоя е, ако се не обади мОмчето до 24:00 тая вечер, дано Чинела не му е отскубнал достъпа.
                              Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                              Коментар


                              • От: Гуми за мотоциклети

                                А някой да сподели отзиви за гуми СаваMC33?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X