Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за мотоциклети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми за мотоциклети

    Опитай тук .http://www.gumi7.com/bg/tire/96494/P...10-90-R17.html
    DRZ 400S

    Коментар


    • От: Гуми за мотоциклети

      Първоначално публикуван от ИВАН-ПРАВЕЦ Преглед на мнение
      Благодаря. Тук обаче не намирам каквото търся. Всичките гуми са по скоро шосейни. Колеги давайте още предложения

      Коментар


      • От: Гуми за мотоциклети

        Дайте мнение за Pirelli Scorpion eXTra X, че съм се засилил да взимам такава. По-издръжлива ли е от Mezeler MC5 и Geomax MX51 ?
        2015 KTM EXC 450 six days Argentina
        Toyota Land Cruiser KDJ 125

        Коментар


        • От: Гуми за мотоциклети

          Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
          Дайте мнение за Pirelli Scorpion eXTra X, че съм се засилил да взимам такава. По-издръжлива ли е от Mezeler MC5 и Geomax MX51 ?
          Карам с предна такава и съм доволен,но ако е за задна гума всичко е константа на това ,какъв мотор караш,как го караш и по к'во караш.......

          Коментар


          • От: Гуми за мотоциклети

            Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
            Дайте мнение за Pirelli Scorpion eXTra X, че съм се засилил да взимам такава. По-издръжлива ли е от Mezeler MC5 и Geomax MX51 ?
            Карал съм с такива гуми поне 3 съм износил,нито една не се е износила докрай.Страничните грайфери падат и гумата става за исхвърляне.лично аз съм по доволен от Dunlop-a
            0888 074 049

            Коментар


            • От: Гуми за мотоциклети

              Аз пък напоследък карам само с Пирелита и съм доволен. Екстра Х-а изкара 750км от Шипка до Емине и обратно, изкара цялата шестдневка и ще изкара още доста време на нормално каране не по състезания. Вярно моторчето ми е лека миризливка и не хаби много гумите, но на шестдневката достатъчно много съм драл по камъните.

              Личното ми мнение че за гумите трябва да ги пробваш за да разбереш дали ти харесват.
              Иван Маринов
              Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
              ЕНДУРО ВАРНА

              Коментар


              • От: Гуми за мотоциклети

                Първоначално публикуван от Наско Петков Преглед на мнение
                Карал съм с такива гуми поне 3 съм износил,нито една не се е износила докрай.Страничните грайфери падат и гумата става за исхвърляне.лично аз съм по доволен от Dunlop-a
                съжалявам,не поясних- интересувам се от задна. Предполагам, че ти имаш предвид предна.
                2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                Toyota Land Cruiser KDJ 125

                Коментар


                • От: Гуми за мотоциклети

                  Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                  съжалявам,не поясних- интересувам се от задна. Предполагам, че ти имаш предвид предна.
                  Да,за предна става дума )
                  0888 074 049

                  Коментар


                  • От: Гуми за мотоциклети

                    Като цяло гумата е добра има добро сцепление, но когато грайфера намалее, започва много лесно да се пука. Камъните проникват в местото м/у грайферите и направо прерязват плата. Явно е по-тънкостенна от другите.
                    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                    Коментар


                    • От: Гуми за мотоциклети

                      Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
                      Като цяло гумата е добра има добро сцепление, но когато грайфера намалее, започва много лесно да се пука. Камъните проникват в местото м/у грайферите и направо прерязват плата. Явно е по-тънкостенна от другите.
                      Благодаря за мнението. А някаква препоръка за друга марка/модел ? Иска ми се да избягам от от тоя МХ51, но в момента навсякъде предлагането е доста силно ограничено....
                      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                      Toyota Land Cruiser KDJ 125

                      Коментар


                      • От: Гуми за мотоциклети

                        За предна BRIDGESTONE M403 досега който е сложил такава гума отпред не се е оплакал. За отзад Пирели и Мишлен. За последно бях с GOLDENTYRE и за 5 карания я направих на галош. Сега съм сложил една Фортуна за 40лв и също много добре се държи гумата. Единствено на спускане при спиране много занася задницата и трябва повече да се внимава, но за 40лв толкова.
                        EXC TPI 2019

                        Коментар


                        • От: Гуми за мотоциклети

                          Чудя се между Pirelli XC MidHard и Extra X.
                          Мотора е тежък 150кг и сравнително мощен.
                          Коя изкарва повече, не ми се сменят гуми на 3-4 карания?

                          Коментар


                          • От: Гуми за мотоциклети

                            Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                            Чудя се между Pirelli XC MidHard и Extra X.
                            Мотора е тежък 150кг и сравнително мощен.
                            Коя изкарва повече, не ми се сменят гуми на 3-4 карания?
                            Пирелито съм останал с впечатление, че си заминават много бързо. Имах Скорпион МидСофт и си замина за няколко карания... и то на не особено мощен мотор. Един приятел сега си купи МидХард( Не съм много сигурен за точния модел) и тя доста бързо си замина. Това е може би гумата, която е държала най-много от тези, които съм карал, но си и замина много бързо. В момента карам с Дънлоп 952, която е по-бюджетен вариант, не държи толкова като пирелито, но горе долу бива и се износва много бавно всравнение с други гуми. Става въпрос за кросови гуми 19-ки.

                            Коментар


                            • От: Гуми за мотоциклети

                              Мека гума=добро сцепление=по-бързо износване.
                              Твърда гума=по-лошо сцепление=по дълъг пробег.

                              Пълно щастие няма.
                              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                              Коментар


                              • От: Гуми за мотоциклети

                                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                                Чудя се между Pirelli XC MidHard и Extra X.
                                Мотора е тежък 150кг и сравнително мощен.
                                Коя изкарва повече, не ми се сменят гуми на 3-4 карания?
                                Твоят мотор е малко по-лек от супер тенерето , Mid Hard е точната гума , на по-тежък мотор държи на всякакъв терен. Вземи си 140/80/18 , изглежда доста тясна , но имай предвид , че е много висока , ще се наложи да правиш корекция с пиньоните.
                                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X