Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми за мотоциклети

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Гуми за мотоциклети

    Аз също в момента карам с предна гума - Мишелин Ендуро Компетишън 3 и гарантирам, че наистина е добра! Задна Мишелинка, не съм карал, казват, че били доста по-износоустойчиви от Геомакса...
    Замислям се, следващата задна да ми е "Motoz"... но явно зависи от Калин, да ми каже дали имат от тази дето е с "подходящи качества за нашите условия", гума.
    KTM Fen

    Коментар


    • До: Гуми за мотоциклети

      В момента Motoz имам само горе от снимката най-дясната и в размер само 110/100-18. Тя е уж по-за меко, но не е за кал! МНОГО износоустойчива е.
      От ОНЯ модел в момента нямам, надявам се да имам до месец...
      Последно редактирано от Калин Кулев; 18-03-10, 17:13.
      К. Кулев

      Коментар


      • До: Гуми за мотоциклети

        Калине,щом получиш пиши ,моля те.

        Коментар


        • До: Гуми за мотоциклети

          Първоначално публикуван от Калин Кулев Преглед на мнение
          В момента Motoz имам само горе от снимката най-дясната и в размер само 110/100-18. Тя е уж по-за меко, но не е за кал! МНОГО износоустойчива е.
          От ОНЯ модел в момента нямам, надявам се да имам до месец...
          Имам да износвам една дънлопка, след нея мисля да пробвам тази, даже до тогава може вече да имаш и др. модели.... а да попитам за някаква оринтировъчна цена?
          KTM Fen

          Коментар


          • До: Гуми за мотоциклети

            ОК!
            Цената е повече от добра мисля. Имаш ЛС.
            К. Кулев

            Коментар


            • До: Гуми за мотоциклети

              Какво ще кажете за Michelin AC10 защото аз съм с такава и карам XR650R и имам чувството че има много кратък живот.

              Коментар


              • До: Гуми за мотоциклети

                Първоначално публикуван от housened Преглед на мнение
                Какво ще кажете за Michelin AC10 защото аз съм с такава и карам XR650R и имам чувството че има много кратък живот.
                Колко километра си и навъртял и на какъв терен и дай снимка. Незнам дали знаеш, но по спецификация дават, когато "М"-а върху грайферите се изтърка да се обърне.

                Коментар


                • До: Гуми за мотоциклети

                  Първоначално публикуван от housened Преглед на мнение
                  Какво ще кажете за Michelin AC10 защото аз съм с такава и карам XR650R и имам чувството че има много кратък живот.
                  Карали сме със сина поне 10 такива задни за 4 години.
                  Нямам чувство , а мнение, и то е точно обратното.
                  Mitsubishi L200 DobbleCab

                  KTM XC 450 RW 2009
                  KTM 350 SX 2011

                  Коментар


                  • До: Гуми за мотоциклети

                    АС10 е твърда гума и в никакъв случай не се трие бързо.
                    На теб просто впечатленията са ти нереални.
                    Колко искаш да издържи една гума на мотор 62 коня?!
                    Още повече, ако караш по пътища там се дава много газ и гумата си заминава, а и пътищата през повечето време са твърди като терен.
                    Аз като цяло не харесвам твърдите гуми.
                    Терените по които карам за за интермедия към софт.
                    Поради тази причина и АС10 не ми пасва.
                    Ти ако го вкараш тоя ХР по скалисти пътеки ще хвърлиш гумата само за един ден... тогава не знам какво ще кажеш

                    Коментар


                    • Eми да съм навъртял най много 200-300 километра по различен терен,преобладаващо кал и малко по-твърдо. Но сигурно като се замисля през повечето време на мотора сме се возили по 2-ма пък и това е ХR. Хем е як,хем е и по тежичък

                      И хора тоя мотор го карам повече по кози пътеки. Пък и FMF Powercore 4 съм сложил аспух и е 66 коня. Може ли някой да предложи какви гуми да ползвам тогава.
                      Последно редактирано от boiko73; 24-03-10, 14:10.

                      Коментар


                      • До: Гуми за мотоциклети

                        Колега, с този хр дето е 66 коня си трябва сериозна гума За мен най-доброто е Мишелин АС 10 крос
                        0878424143
                        0887424150

                        Коментар


                        • До: Гуми за мотоциклети

                          Първоначално публикуван от housened Преглед на мнение
                          Eми да съм навъртял най много 200-300 километра по различен терен,преобладаващо кал и малко по-твърдо. Но сигурно като се замисля през повечето време на мотора сме се возили по 2-ма пък и това е ХR. Хем е як,хем е и по тежичък

                          И хора тоя мотор го карам повече по кози пътеки. Пък и FMF Powercore 4 съм сложил аспух и е 66 коня. Може ли някой да предложи какви гуми да ползвам тогава.
                          той да не е двутактов!?
                          Извинявам се за спама!

                          Аз и мой приятел караме с AC 10 и според мен е много добра гума!
                          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                          Коментар


                          • До: Гуми за мотоциклети

                            Може да пробваш с M12XC. Това е по-добрият и по-новият модел на АС10. Разбира се малко по скъп, но е с по-голям грайфер и т.н.

                            Гумата АС10 от къде си си я купил и гледал ли си и годината на производство? Да не е била стара?

                            Коментар


                            • До: Гуми за мотоциклети

                              Ми уж от добър продавач, ама
                              Последно редактирано от viki terzieva; 25-03-10, 17:33. Причина: Неизползване на главни букви

                              Коментар


                              • Някой карал ли е с Metzeler MCE2 ? За какъв терен е подходяща (става въпрос за предна гума)

                                Е, аз вече карам на твърдо (камъни ,асФалт) не е препоръчителна, но на трева и мек терен (вкл. кал) държи мн.добре . с две думи -от твърд каучук е изработена.
                                Последно редактирано от viki terzieva; 08-09-10, 09:48. Причина: асФалт
                                "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X