Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за Доминатор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпроси за Доминатор

    мисля,че това е по-простото /ббез демонтажи/ решение. аз правих нещо подобно на моето конче от кече на камион /подкалник/. с 2 рапидки и готово. само трябва да увеличиш малко снимката да се види по-добре. успех!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kalnik.jpg
Прегледи:1
Размер:233.4 КБ
ID:5722409

    Коментар


    • От: Въпроси за Доминатор

      Ето какво съм измайсторил аз със пластмаса от казан за боклук и оригинален подкалник от црф


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Коментар


      • От: Въпроси за Доминатор

        Много добре си го направил,браво!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Въпроси за Доминатор

          Супер е, но при мен с двата ауспуха е по-трудно, натисна ли го да се извие и почва да опира на този който пресича зад подкалника.

          Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
          Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

          HONDA DOMINATOR 650NX

          Коментар


          • От: Въпроси за Доминатор

            Първоначално публикуван от jik-tak Преглед на мнение
            Супер е, но при мен с двата ауспуха е по-трудно, натисна ли го да се извие и почва да опира на този който пресича зад подкалника.

            Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
            Така е,и аз съм с двата ауспуха и наистина е по-трудно!
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Въпроси за Доминатор

              О да вярно че от там минаваше ауспуха..


              Sent from my iPad using Tapatalk

              Коментар


              • От: Въпроси за Доминатор

                Аз да попитам, нещо за веригата...
                Сега съм отпред с 13 зъбак, отзад с оригиналния 45, въпроса е, ако сложа евентуално 52-53 ли, колко идва отзад, как да сметна, колко звена трябва да удължа веригата, че да не купувам нова, стъпката е 520, един в един магазин, ми ги сметна, каза, че трябва 6 звена, до тук добре, изниква, нов въпрос, тези 6 звена реално, трябва да сложа 4 нормални и две съединителни, може ли на D.I.D, верига, да сложа RK 4 звена и две съединителни, че имам откъс от верига на Рк, чисто нова с греста по нея, стъпката и веригата е еднаква.. И звена какви да сложа, такива които се нитоват или тези с клипса, предполага се, че с нитоването са по-добри, ама знае ли се
                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                Honda Dominator 650
                088ЧЧ93979-->Борис
                0878956Ч38-->Борис

                Коментар


                • От: Въпроси за Доминатор

                  Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                  Аз да попитам, нещо за веригата...
                  Сега съм отпред с 13 зъбак, отзад с оригиналния 45, въпроса е, ако сложа евентуално 52-53 ли, колко идва отзад, как да сметна, колко звена трябва да удължа веригата, че да не купувам нова, стъпката е 520, един в един магазин, ми ги сметна, каза, че трябва 6 звена, до тук добре, изниква, нов въпрос, тези 6 звена реално, трябва да сложа 4 нормални и две съединителни, може ли на D.I.D, верига, да сложа RK 4 звена и две съединителни, че имам откъс от верига на Рк, чисто нова с греста по нея, стъпката и веригата е еднаква.. И звена какви да сложа, такива които се нитоват или тези с клипса, предполага се, че с нитоването са по-добри, ама знае ли се
                  Отпред съм с 14 а отзад с 50 зъбака.Веригата ми е 55 звена.
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Въпроси за Доминатор

                    Слагай нитове на веригата.
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • От: Въпроси за Доминатор

                      Някой има ли си представа, заден венец дали става на доминатор, от WR250? Че има един 50 зъба, за нищо пари и се чудя дали ще стане?
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • От: Въпроси за Доминатор

                        Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                        Някой има ли си представа, заден венец дали става на доминатор, от WR250? Че има един 50 зъба, за нищо пари и се чудя дали ще стане?
                        Ето тука прочети, има размери: http://nhm-bg.com/cata_bg.html и това: http://nhm-bg.com/catalog/rear.pdf
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • От: Въпроси за Доминатор

                          Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                          Някой има ли си представа, заден венец дали става на доминатор, от WR250? Че има един 50 зъба, за нищо пари и се чудя дали ще стане?
                          Сваляш гумата и венеца и мериш.Иначе и аз съм със 50 зъба,поръчан от същия сайт който П -Плевен е посочил.

                          Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                          Ето тука прочети, има размери: http://nhm-bg.com/cata_bg.html и това: http://nhm-bg.com/catalog/rear.pdf
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Въпроси за Доминатор

                            Мерси за информацията и линковете, всичко става, но болтовете при мен са 10мм, а при ВР-а са 8-ци и така като гледам, не може да се пооправят, та ще си купувам май нов от НХМ, Колега колко ти излезна 50-ката ?
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • От: Въпроси за Доминатор

                              Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                              Мерси за информацията и линковете, всичко става, но болтовете при мен са 10мм, а при ВР-а са 8-ци и така като гледам, не може да се пооправят, та ще си купувам май нов от НХМ, Колега колко ти излезна 50-ката ?
                              Чакай...чакай,сега като каза за 10 и 8мм.Се сещам че и аз разпробивах новия венец от НХМ,
                              за 10мм болт.Така че разпробивай и слагай.
                              HONDA DOMINATOR 650
                              ОРЕЛ ASTRA
                              РСПБЗН-Приморско

                              Коментар


                              • От: Въпроси за Доминатор

                                По-добре да разпробивам, нов, от Нхм, отколкото, стар боядисан Та зимата, май ще поръчам от НХМ-ските
                                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                                Honda Dominator 650
                                088ЧЧ93979-->Борис
                                0878956Ч38-->Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X