Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

    Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
    Докато не съм забравил - тук наскоро (преди месец-два може би) един приятел от Априлци си взе KDX 200, който е като тоя на снимките, но може би малко по-стара година (може би 91-92, не знам ). Та взе го за 2300 лв, кара го един ден, като още на същия ден изгасна мистериозно и не щя да запали дълго време. После пък запали някак си, обаче разбрах, че на другия ден тотално се е потрошил - не знам много подробности в момента, но доколкото знам е сменил бутало, сегменти, биела и май и цилиндъра (може би буталото да се е счупило ли, не знам ) Абе към 800 лв му е излезнал ремонта. Златен КДХ, ама пък поне сега е спокоен, че двигателя е почти нов. Късмет, к,во да прайш Иначе външно е много запазен, да ти е кеф да го гледаш направо Сега ще си ходя този уикенд и ако се видим ще го питам за подробности , пък и да даде някое кръгче И аз бих карал едно КДХ-че, ама като на Митков бившия (или като на Румънеца ), ама засега няма финанси, тъй че ще почакам явно
    Еми бате те и мерцедесите се развалят.

    Коментар


    • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

      Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
      Еми бате те и мерцедесите се развалят.
      Разбира се, спор няма - всичко е на късмет
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

        Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
        .....Абе към 800 лв му е излезнал ремонта. Златен КДХ, ама пък ....
        Ейййй!!! Че то без пари....! Та само цилиндъра нов е 1000 и косур!...
        Та моя за повечко го купих и пак си му направих ремонт, а е 2002 г. Та така, че ..... машинките са убиец. Цена нямат!!!!
        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

        Коментар


        • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

          (може би 91-92, не знам ). .................... Абе към 800 лв му е излезнал ремонта. Златен КДХ, ама пък...
          ..колега 800лв ремонт на мотор който е на 17-18 години и до сега със сигурност нищо не е пипано и ремонтирано по него... ..кое му е златното? 800лв са няколко грама злато ..
          ..повечето от новите мотори над 800лв само за поддръжка им отиват още на първата година като ги купиш чисто нови

          ..освен това един мотор ако не е стопанисван правилно може да се съсипе за отрицателно време дори и чисто нов да е!

          Коментар


          • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

            Здравеите преди около два месеца смених тежкото XT с KDX250sr (незнам дали при 250 има само R), и имах проблем с намирането на бутало, при ЕДИ иаше но излизаше около 350лв. Това ми се видя доста скъпо, а и никоя тунинг фирма него произвежда. Както и да е купих оригинално на кавазаки (интересното е че е с чугунено чело и канали за сегменти). Имам чувството че е доста рядък модел, дали ще имам проблеми с намирането на други части за него? защото искам да сменям и KIPS-а. Но като оставим тези неща много яко му се кефя!!!
            ..значи 1 во много добре си направил с тази смяна на моторите
            2 ро можеше и по евтино бутало да намериш--но висеко има за този мотор бутала ..между другото дори и да не го пише на кдх250 и на кх 250 от по старите модели съм на 99%сигурен че буталата са взаимозаменяеми
            -кипса..не знам какво искаш да му сменяш..той се разглобява почиства и това е

            Коментар


            • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

              До: MITKOV
              Относно буталото за 250-то на KDX е с 19мм. бутален болт (на KX e 18mm. и е разполжен малко по ниско), не е с чугунено чело а формата и размерите са същите. Само Wisecoго правят по поръчка но излиза пак около 350лв, а аз го купих за 200лв (изостанало купено и не е сложено). А относно KIPS тои е чист и работи но на ниски обороти има лек метален звук при високи изчезва (при ново бутало ,сегменти и здрав вал), за това мисля че при ниски обороти когато са затворени имат луфтове и шумът се чува от тях. И ако сваля само главата могали даги извадя от там или пак да свалям цилиндара.

              Коментар


              • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                Интересувам се какво ще се получи от един хибрид! Всичко на КХ и двигател на KDX 220 R ?????
                От интернет свалих преди време едни снимки :








                Последно редактирано от Ivan Minkov; 23-06-08, 20:02.
                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                Коментар


                • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                  Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                  Интересувам се какво ще се получи от един хибрид! Всичко на КХ и двигател на KDX 220 R ?????
                  Тука има един такъв . Много добре направен
                  http://www.dirtrider.net/forums3/sho...d.php?t=163605
                  [URL="http://userbarmaker.com/"][/URL]

                  Коментар


                  • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                    Много карасиви тези Кавазакита.Направо много ме кефят.

                    Коментар


                    • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                      Нещо повече за крайния продукт:
                      Какво се подобрява спрямо базовия?
                      Според мен от към окачване би имало подобрение!?
                      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                      Коментар


                      • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                        Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                        Интересувам се какво ще се получи от един хибрид! Всичко на КХ и двигател на KDX 220 R ?????

                        Това направо,ще си е един злобен KDX.

                        Коментар


                        • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                          Със заводските амортисьори :

                          В тези КДХ-ове се крие голям потенциал . Страхотни машинки !
                          [URL="http://userbarmaker.com/"][/URL]

                          Коментар


                          • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                            Първоначално публикуван от NikKB Преглед на мнение
                            Тука има един такъв . Много добре направен
                            http://www.dirtrider.net/forums3/sho...d.php?t=163605
                            Красота !!!
                            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                            Коментар


                            • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                              какво ще се получи от един хибрид! Всичко на КХ и двигател на KDX 220 R ?????
                              ..ще се получи ..нещо много яко
                              ..което японците ОТДАААВНА трябваше да са направили
                              ..и което направят ли..от сега казвам че отивам и си го вземам ново ..е ..разбира се тр да помодернизират малко и двигателя де..все пак не е променян от 95 та

                              Коментар


                              • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                                Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                                ...и което направят ли..от сега казвам че отивам и си го вземам ново ..е ..разбира се тр да помодернизират малко и двигателя де..все пак не е променян от 95 та
                                Ти вече си купи такъв мотор бре. Само дето не е японски.

                                КТМ като по-отворени са го направили тоя номер отдавна като са закачили на рамка от 125сс двигател 200сс който дава повече мощност даже от КДХ220Р
                                2010 CRF 250 R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X