Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

    Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
    КДХ 220 си има R и SR версия. Този щом е от Япония май ще е SR. Има ли разделно мазане?
    ако е220sr каква е разликата от кдх 220
    Land rover discovery 300 Tdi

    Коментар


    • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

      Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
      Първо поздравления за моторчето! Наистна е много готино за хард разходки!
      Аз до колкото знам 220 си се води R вариант!? Смисъл 200 е SR, а 220 е R!
      Твоя си е баш 220 R ! Иначе го дават 36 коня по книга.
      Поздрави!
      мерси!мерака е голям по4ва се стягането .засега малко за него малко за мен. на зима 6тего те го разглобя напълно и 6те го рециклирам основно РЕАГИРАМ САМО НА ЗЕЛЕНО
      Прикачени файлове
      Land rover discovery 300 Tdi

      Коментар


      • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

        поръ4ал сам преден забак,предни накладки,предпазитела на 4упе6тата рама за веригата,ман60ни на предницата,све6т,е и за мен едно зелено панталон4е
        Прикачени файлове
        Land rover discovery 300 Tdi

        Коментар


        • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

          имам нужда от нов резонаторза кдх 220 ли е 220р ли е или220cr така и не разбрах.на моя може6 да му преброи6 колко пъти е лягал на дясно да си по4ива.не6то на цена като за българ4е и половина
          Land rover discovery 300 Tdi

          Коментар


          • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

            Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
            Първо поздравления за моторчето! Наистна е много готино за хард разходки!
            Аз до колкото знам 220 си се води R вариант!? Смисъл 200 е SR, а 220 е R!
            Твоя си е баш 220 R ! Иначе го дават 36 коня по книга.
            Поздрави!
            мерси! ако е220р или 220ср какъв разход на гориво има.доло горе
            Land rover discovery 300 Tdi

            Коментар


            • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

              Първоначално публикуван от rumaneza77 Преглед на мнение
              мерси! ако е220р или 220ср какъв разход на гориво има.доло горе
              За съжаление малко съм се подвел както и тебе! Мисля че колегата е прав и твоя, понеже е внесен от япония може да е 220 SR!!! Моя не е с разделно мазане и нямам казанче под кората!!! Така, че немога да ти дам вярна информация!
              Моя гори според карането. Ако го цедя вдига разхода 10, че и повече на 100. Обаче ако е за разходка 7-8 !
              Дано съм ти бил полезен!
              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

              Коментар


              • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                За съжаление малко съм се подвел както и тебе! Мисля че колегата е прав и твоя, понеже е внесен от япония може да е 220 SR!!! Моя не е с разделно мазане и нямам казанче под кората!!! Така, че немога да ти дам вярна информация!
                Моя гори според карането. Ако го цедя вдига разхода 10, че и повече на 100. Обаче ако е за разходка 7-8 !
                Дано съм ти бил полезен!
                потварди се това в което се самнявах.малко нагоре ми се вижда пак и оби4а само 98 НЕ МИ ПУКА 4Е Е 5ЛЕВА ЛУКА 10 6ТЕ ДАМ ПАК 6ТЕ ГО ИЯМ
                Land rover discovery 300 Tdi

                Коментар


                • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                  [quote=Ivan Minkov;337076]За съжаление малко съм се подвел както и тебе! Мисля че колегата е прав и твоя, понеже е внесен от япония може да е 220 SR!!! Моя не е с разделно мазане и нямам казанче под кората!!! Така, че немога да ти дам вярна информация!
                  Моя гори според карането. Ако го цедя вдига разхода 10, че и повече на 100. Обаче ако е за разходка 7-8 !
                  Дано съм ти бил полезен![/qu коя година е твоя
                  Land rover discovery 300 Tdi

                  Коментар


                  • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                    Пичове даи да не ос.......ме темата за kdx-a моля нека даи си казваме неща които ни помагат Митков пък и други колеги са се потили тук нека не омаловажаваме труда им.

                    П.п аз сам фен и на kdx-a и на темата и често я препрочитам.Дано сте ме разбрали

                    Коментар


                    • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                      Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                      Пичове даи да не ос.......ме темата за kdx-a моля нека даи си казваме неща които ни помагат Митков пък и други колеги са се потили тук нека не омаловажаваме труда им.

                      П.п аз сам фен и на kdx-a и на темата и често я препрочитам.Дано сте ме разбрали
                      Нищо против Митков!!! Точно обратното!!!
                      НИКОГА вече няма да пиша в тази тема!!!!!!!
                      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                      Коментар


                      • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                        Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                        Нищо против Митков!!! Точно обратното!!!
                        НИКОГА вече няма да пиша в тази тема!!!!!!!
                        Чакаи бе човек недеи да се сърдиш просто имаше няколко излишни поста според мен въпроси които ги има в темата пък и на теб нищо не съм ти казал както казах фен съм на KDX-A и на всеки които ги ползва сиреч и на теб.Просто се пълни с излишни постове и става трудна за следене.

                        П.п Това имах предвид.Пък и някои от постовете можеха да се поразхвърлят по други теми като например(ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ)

                        Коментар


                        • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                          Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение
                          Чакаи бе човек недеи да се сърдиш просто имаше няколко излишни поста според мен въпроси които ги има в темата пък и на теб нищо не съм ти казал както казах фен съм на KDX-A и на всеки които ги ползва сиреч и на теб.Просто се пълни с излишни постове и става трудна за следене.

                          П.п Това имах предвид.Пък и някои от постовете можеха да се поразхвърлят по други теми като например(ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ)
                          ок!и аз сам аут .да не ос.........темата! извинете за ентусиазма! по повод митков само поклон.а форума сам го из4ел дословно и 6том сам дал въпрос явно нее имало отговора. е пат за профитат
                          Land rover discovery 300 Tdi

                          Коментар


                          • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                            Колеги имам питане свързано с модела... Видях един, на който е пукнат капака на двигателя... не знам дали е магнезиев... знам че е скъп, но колко точно? Модела е 95-7 - нещо такова.

                            А щях да забравя - "R" модели от 200 или 250 кубика има ли изобщо?
                            Последно редактирано от господин никой; 10-03-08, 15:19. Причина: добавка...

                            Коментар


                            • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                              Първоначално публикуван от mr_n00n3 Преглед на мнение
                              Колеги имам питане свързано с модела... Видях един, на който е пукнат капака на двигателя... не знам дали е магнезиев... знам че е скъп, но колко точно? Модела е 95-7 - нещо такова.

                              А щях да забравя - "R" модели от 200 или 250 кубика има ли изобщо?
                              Да има R модели. Мисля че капака си е обикновен, не е магнезиев.
                              Иво Георгиев
                              Gworkshop

                              Коментар


                              • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                                НИКОГА вече няма да пиша в тази тема!!!!!!!
                                стига бе
                                пишете си няма проблем тя темата си е за кдх ..между другото това е една от най гледаните теми..не гледайте сегашното число гледания..като я местех ..когато се отвориха новите подтеми на форума стана един гаф и ..изчезна реалният и брой отваряния..и почнаха пак от нула а бяха около над 18 000 виждания ..съберете го със сегашните и ще видите реалното

                                А щях да забравя - "R" модели от 200 или 250 кубика има ли изобщо?
                                има 200 R за 250 не зная има май само SR от щатите може би има и от тях R но у нас до сега не съм виждал 250R


                                здравеите ! отдавна следя темата за кдх 220.преди доста време карах кросс кам осо нямах касмет да карам на аванта много 6тото го закриха то4но като взех да влизам в 4ас.след това имах хонда цр 250.много пари-ядове и малко каране пове4ето време в гаража ремонт .от 5 години бях без ма6ина поради един куп при4ини .много е гадно не го пожелавам на никого една година търсих кдх 220 трябва6е ми за кеф през по4ивките и избиване на стреса а и малко за транспорт 4е тука в несебър лятото е ужас колите не важат.е наи сетне го намерих.о6те на първата разходка ми легна на сърцето .това е мотора за кросова разходка няма нужда от обяснениа от сорта на умерена мо6ност-меко возене-ниско тегло.........и тъи нататък .молиа ви за малко информациа -това 220 ли е или 220р и каква е разликата.колко кон. сили е и разхода му на гориво
                                -браво ..добър мотор си си взел точно подходящт за целта..за по сериозно каране ти е необходимо само -по твърди предни пружини ..ауспуха не ти е намачкан чак прекалено..за стари не знам но фмф ауспух чисто нов никелиран и от дебела здрава ламарина модел гнаирли излиза около450-500 лв. пружините за предницата по твърди нови излизат около 150 до около 200лв зависи какви са..карай си го сега така а по натам ще го доработиш ..гледам че си има километраж..на колко километра е в момента?
                                Последно редактирано от mitkov; 11-03-08, 09:00.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X