Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    е ... айде пак всички скочихме върху Митков - горкия ...
    Човек да не се похвали
    Път без препятствия обикновено не води до никъде.

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      добре де -ето една снимка...
      -от деня в който взех мотора


      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
        добре де -ето една снимка...
        -от деня в който взех мотора
        Няма снимки, няма снимки.... И от веднъж с една снимка Митков всява смут във колегите, особено на тези от силния пол...

        Ама кажете ми, като гледате снимката една Ямаха нямаше ли да се впише по-добре на този фон?!

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          ммм дааа
          и понеже темата е за хмалби..-вижте като ходихме до австрия -с едно зареждане на резервоара пасата ни закара до австрия и с едно на обратно..-ето вижте снимката и обърнете внимание до къде е пълен резервоара и колко километра показва дневния брояч





          -е те тва е колата ..рано сутринта в австрия-при среден разход от около 5 на сто нафта
          Последно редактирано от mitkov; 10-07-07, 09:13.

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
            -иво ръчка яко с кдх са -аз си знаех че с него бързо ще напредне за това му го препоръчах...ама чак пък зор да е дал на ктм-а...малко в областа на митовете и легендите
            Еееее стига де човек да не освежи малко темата
            Иво Георгиев
            Gworkshop

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              ето и моя красавец, висооокооо в планината

              ако знаеше какво го очаква в последствие нямаше да мръдне оттам

              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Ееее, почти всеки, който ходи на Ерцберг и после си купува КТМ - догодина да ме вземете и мен ли ...., че и аз после да се обзаведа
                Hristo Draganov
                http://htftp.domainbg.com/HD/

                И аз искам България чиста ! ! !

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  е какво да се прави

                  така се получи. ако японците имаха подобен модел толкова лек и мощен с най-голямо удоволствие бих си купил ама нямат

                  единственото подобно са CRE на HM Honda и KXE на KL Kawasaki
                  но май нямат много големи модофицирания по двигателя пригодени за ендуро, отделно че трудно се намират, италиански фирми са и 2-та
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Японците как така май без да се усетят, водейки се от настъпващите изисквания за еко нормите, предостъпиха прекрасна пазарна ниша на 2т ендурата на КТМ. Незнам из европа и щатите как се приемат 2т моделите на Гас Гас и Хускварна, но ако положението е както при нас то КТМ си държат един доста печеливш сектор и само нормативни забрани може да ги спрат.

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Дойде време и аз да се похваля)))

                      http://picasaweb.google.com/maxim.ivanov/HONDAXR

                      За съжаление не се вижда усмивката на лицето ми)) И нямаше как да откажа на мацката ми да сподели радостта ми и да се снима с моторетката!!
                      [img]http://ftp.domainbg.com/stanislav_7140/cooltext88212992.jpg[/img]

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Първоначално публикуван от plakatista Преглед на мнение
                        Дойде време и аз да се похваля)))

                        http://picasaweb.google.com/maxim.ivanov/HONDAXR

                        За съжаление не се вижда усмивката на лицето ми)) И нямаше как да откажа на мацката ми да сподели радостта ми и да се снима с моторетката!!
                        Иха...! Готина моторетка !!!
                        Определено си късметлия... ох как съм навит и аз на една 250-тка не е истина
                        Честито, дано имате само супер приятни мигове и безпроблемни километри заедно...с мотора де !
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Да се похваля и аз с екипчето ми.
                          За сега имам само тази снимка.Надявам се скоро да имам още.Много съм доволен за сега от него.
                          Иван Маринов
                          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                          ЕНДУРО ВАРНА

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Айде и аз да се похваля !
                            Прикачени файлове
                            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                            [/FONT]________________________________________
                            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                            [/CENTER]
                            [/CENTER]

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              то КТМ си държат един доста печеливш сектор и само нормативни забрани може да ги спрат.
                              ..трудно ще стане това..защото 2 тактовите им модели в момента ..отговарят на евро3 нормите....моя има и катализатор

                              ...а сега пък подготвят 2 тактови модели с директен инжекцион...които ще покриват предполагам ..още по високи норми..въобще...бъдещето на 2 тактовите ..не е толкова лошо както си мислят някои хора...а настоящето пък въобще
                              ..миналата седмеца бяхме на състезание в Гърция... пълно бе с чисто нови 2 тактови мотори ендуро най вече ктм и хускварна...продажбите явно..вървят повече от добре..японците ..направо -подариха този сегмент..от пазара..без бой ...

                              ...аа и да се похваля...дадоха ми и медал от състезанието в гърция..както и 50 евро награда ...а не бях много напред ...но ни пускаха общо а явно класирането е било по класове /там 200 кубиковите като моя са в S1 което е като нашето Е 1 само че там е силен клас..най добрата обиколка бе дадена от един пич с точно като моя мотор-ехс200..само че от отбора на ктм гърция..попреработен..малко /

                              ...състезанието бе -"харе скрамбле"...и всъщтност си бе по мотокрос ..даже почти суперкросс трасе плюс един начупен участък в близост до пистата с остри завои по хлъъъъзгава трева...45 минути -мотокрос на 39-40 градуса жега...е гати зора ...и трябва да ви кажа че гърците мноо са дръпнали напоследък и карат ама мноо яко ...някои от ендуристите участваха и на мотокроса /той се проведе отделно/ и...бяха с времена почти като на Бучаков ..направо по едно време имахме чуство че сме на кръг от американския шампионат....имаше няколко души които караха...мноо яко

                              ..аа и още нещо да добавя..организацията бе на много добро ниво...въпреки че разбира се както и у нас точните часове не се спазваха съвсем точно ..но иначе времеизмерването например си бе с транспондери ...и никой не можеше да каже и гък...всичко излиза на компютъра директно и разпечатките веднага се дават на състезателите
                              Последно редактирано от mitkov; 02-08-07, 09:58.

                              Коментар


                              • Последно редактирано от Ivo Georgiev; 02-08-07, 12:09.
                                Иво Георгиев
                                Gworkshop

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X