Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Честито! Да го караш със здраве и безаварийно. Коя година е и дай малко повече информация, че утре и аз ще пробвам един ДР 250 и се надявам и аз да се оборудвам.
    Борислав Русенов - 0889593977

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
      Айде и аз да се похваля с новата придобивка
      DR 250

      Първите ми впечатления са .. уау много приятно и меко моторче
      След тая кросарка дето карах това се кара по лесно от колело

      Снимки по-късно
      ай стига бе, искаш да кажеш че ДР се кара по лесно от 125 крос, че ДР-а е 120 кила а 125 е макс 90, да не говорим колко лесно се управлява и колко лесно спира, ДР-а върви където си пожелае и трудно се вкарва в пътя, нито пък има сила да прескочиш някоя дупка или коловоз. аз бих казал точно обратното щото съм карал немалко и ДР, че кросаркака си е баш колело !!!

      айде нека и аз се похваля с новата придобивка

      KTM EXC 200, 2007-ма

      снимки по-късно
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Първоначално публикуван от Краси Преглед на мнение
        KTM EXC 200, 2007-ма

        снимки по-късно
        Вие с Митков май ще правите модераторски клуб на ЕХС200...
        MG RACING

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Честито и на теб Краси

          Ами по-приятно се кара от кроса поне за мен. Ама не забравяй ,че аз съм от Софт групата ))) Утре ще го тествам в гората.
          До сега бръмчах по кварталите и строежите

          Бобо, ами мисля ,че е някаде 93-94 може и малко по стар
          От японските модели е, с обърната предница. абе сладурче е

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            ха честито и на двамата!
            И със здраве да си ги карате.
            А на Краси едно голямо браво за избора

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Честито и от мен и на двама ви, и очакваме снимки час по-скоро !
              Аз утре ще ходя да гледам един ХR 250R, че и собственика иска да види КТМ-чето та да видим какво ще стане
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Ето и няколко снимки от днес.
                Разходих се към Бистрица, Железница. Страшно е красиво там.
                ДР-то се справи много добре по черно като тракторче е.











                Аз, доволен

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Венци, честита нова придобивка!

                  Много да те радва, а и ти нея
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Честито и от мен !
                    Много дълги и безаварийни и безпроблемни километри да изминеш с нея !
                    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                    [/FONT]________________________________________
                    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                    [/CENTER]
                    [/CENTER]

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Браво, много хубаво моторче!

                      Надявам се да пускаш снимки от хубавите места, които ще видиш
                      No bike - no fun!

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        То като е тръгнало и аз да се похваля, малко със закъснение ама все пак. Взех прословутия тук във форума KDX на Митков. На първи впечатления от мотора съм много доволен. Дори в събота дадох малко зор на Митков с КТМ-а. Малко съм объркан в момента защото минах от 501сс 4тактов на 220 2тактов, но ще свиквам
                        Иво Георгиев
                        Gworkshop

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Митков се изправи срещу творението си
                          Ти хвърли и ръкавица за онази 15 километрова отсечка за която говореше, очакваме резултата
                          DCRT®

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            хеее вие нещо се...майтапите със старото

                            -иво ръчка яко с кдх са -аз си знаех че с него бързо ще напредне за това му го препоръчах...ама чак пък зор да е дал на ктм-а...малко в областа на митовете и легендите вече ме хвърляте..що тъй всеки иска да се дъвче с митков не ми е ясно
                            ..е го в събота с иво направихме тест с - отидохме на мястото заради което ме бяха наказали на състезанието..минавам го за 2 минути да му се не види и теста а отстрани като не го минеш се минава за 45 сек тоест от объркването на пътя съм спечелил едво по 1 минута и 15 сек на обиколка -тоест 3 мин и 45 сек общо -..а ме наказаха с час и половина..-а уж първо обявиха че е 15 мин наказанието......кат чуят че става въпрос за мене и вземат балтията некои люде.....ама здраве да е де
                            и на иво и на краси желая много FUN километри с новите моторетки

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              А, ти кога най-накрая ще пуснеш снимки на тоз КТМ да го видим, че аз лично например от както се чу че си купил такава машина не излизам от форума само и само да постнеш някоя снимка с коментари
                              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                              [/FONT]________________________________________
                              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                              [/CENTER]
                              [/CENTER]

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Е да, ама явно е продал фотоапарата, за да купи КТМ-а
                                Айде бе Митков, дай нещо по-детайлно?
                                Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X