Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Честито и от мен,добре че ме послуша да е 4Т
    MG RACING

    Коментар


    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Едно много голямо ЧЕСТИТО на Жорко за така бленувания мотор Най накрая и твойте мъки свършиха!
      Пожелавам ти безброй свободни часове за каране, и безаварийно

      Аз пък да се похваля, благодарение на Chinela вижте какво си имам



      Е, и той си има почти толкова хубава като мойта.... ама цвета нещо не ми харесва на неговата



      Хайде за обяснението на този надпис ще го оставя той сам да се похвали, като му дойде времето
      DCRT®

      Коментар


      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        здравейте пичове! аз съм нов в тоя форум и честно казано много се радвам че има толкова много запалени ендуро маниаци .. това е мойто кавазаки клх 250
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от ToN4Y; 01-09-07, 13:25.

        Коментар


        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Първоначално публикуван от stanislav_7140 Преглед на мнение
          Честито и от мен,добре че ме послуша да е 4Т

          Това ми изпадна първо, това взех, търпението да следя пазара ми свърши и не ми се отлагаше повече...
          А и случайни неща на този свят няма, нали знаеш - XR кажи и замълчи

          Сега както каза Ивка, дано имам повече време да подкарвам.

          Коментар


          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Първоначално публикуван от ToN4Y Преглед на мнение
            здравейте пичове! аз съм нов в тоя форум и честно казано много се радвам че има толкова много запалени ендуро маниаци .. това е мойто кавазаки клх 250


            браво бе ТОНИ само така варви твоето бая и с тоя РЕНТАЛ каде зе ее мн яко мотор4ето и знае6 че винаги може6 да ме викне6 мен да караме заедНО!!!!
            [I][B][COLOR=DarkOrange]КТМ 525 ЕXC[/COLOR][/B][/I]

            Коментар


            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Първоначално публикуван от Sa6oko Преглед на мнение
              браво бе ТОНИ само така варви твоето бая и с тоя РЕНТАЛ каде зе ее мн яко мотор4ето и знае6 че винаги може6 да ме викне6 мен да караме заедНО!!!!
              хахах абе нямаш проблем да караме заедно ма да се съберем малко повечко хора

              Коментар


              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Абе да взема да се похваля и аз от вчера вече съм собственик на Yamaha yz400f ,много сте се радвам ако мога да получа малко информация за модела -масло в предницата, моточасовете на които се сменя маслото в двигатела т.н
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Честито! Със здраве да си го караш.
                  Каплите много ме кефят
                  No bike - no fun!

                  Коментар


                  • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    ДА се попохваля малко и язе

                    ..отдавна съм мераклия на екипите шифт.. най накрая се сдобих с такъв..модела страйк..още от началото на годината като излезе много ме кефи ..първо го видях на бате -шайн уатс на гнсс сериите в щатите ..сега на корицата на последният -мотокрос дижитал- www.motocrossdigital.com - пак пича е с такъв.. та ..намерих и от къде да ги поръчам на добри цени и...ето резултата :




                    -от ръкавиците взех 2 чифта ..едните за всекидневно каране..защото са много удобни -от черния им модел ..и едни комплект с екипа..за пръв път виждам на едни и същи модели -само с различни цветове..да се използват различни материи-черните са по меки и удобни а другите отдолу са с тази сивата здравата кожа..т е по твърди и износоустойчиви
                    -въобще този с жълтото явно е топ цвета от този модел
                    Последно редактирано от mitkov; 03-09-07, 10:20.

                    Коментар


                    • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Аз пък искам да похваля и в същото време да благодаря на offroad-bulgaria.com,за сделките които осъществих,благодарение на него!

                      Коментар


                      • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        И аз да добавя нещичко... Днес си пробвах, най-накрая мотора на сериозен offroad. Бях на малко кръгче по кърджалийските села. За съжеление нямах фотоапарат - да направя снимки. Успях - и то от раз да кача един екстрийм - 9-10 метра мек и хлъзгав варовик. В основата на екстриймчето имаше локва - плитка и "мазна" от варовика. Жалко, че нямаше как да се заснеме - първия успешен опит - че и от раз... Останалото беше "лек" траил на варовиковите възвишения наоколо. За утре съм планирал да се кача до връх "Желязна врата". Стават страхотни снимки, дано да успея да изровя фотоапарат.

                        Коментар


                        • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Замалко да забравя да се похваля
                          РМХ-а ми се сдоби с ново бутало преди ... няколко седмици и сега работи мнооого приятно.




                          Освен това му направих и нова ел.инсталация защото оригиналната ми се вижда много тежка Прибрах я в един кашон заедно с разни ключове, километраж и клаксон които в гората не ми трябват хич, а в крайна сметка общото им тегло е почти 2кг.
                          2010 CRF 250 R

                          Коментар


                          • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            спечелих 3400 Goggles от www.progrip.com моля,ако някой знае как се получава наградата да сподели.



                            ПП. до тук добре ако продължа да имам късмет ще имам очила,след това остава да си набавя каска,мотор и някой други екстри и съм готов за гората

                            Коментар


                            • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              Така дойде време и аз да се похваля и да се оплача също, но първо хвалбите.
                              Та днес един дъждовен следобяд решихме с Ива КХ да се пораходиме из София и какво виждаме изведнъж



                              И тя като всяка жена дето е видяла магазин вика спирайиииии И аз спрях
                              От там излезе човек и започна да ме увещава да влезна в магазина
                              И аз влезнах



                              И реших да пробвам един два мотора да видя как е





                              С първия се почувствах в свой води ама Ива каза, че ще ми се смеят във форума
                              И така реших да взема втория и да го пробвам навън



                              А през това време Ива се беше размечтала


                              Ей на тоя дългия всичко ли му е така съразмерно


                              Нова мода КТМ сутиен за ламя



                              А на мен мотора ми хареса и викам на Ива имаш ли некой лев у повече да ми услужиш
                              и ако не ти ги върна нема да ми даваш повече и тя се съгласи
                              Та КУПУХ СИ ЧИСТО НОВ МОТОР

                              И след това го натоварихме в пикапа.




                              КТМ 450 EXC Factory Racing тоест със пълен заводски тунинг
                              а не серйиният модел.



                              Сега всички се чудят а какво ли ще се оплаква
                              Ами от МИТКОВ той ме насади там и сега няма да имам весела коледа като всички деца
                              щото трябва да спестявам
                              МИТЕ БЛАГОДАРЯ
                              Последно редактирано от iva_kx; 07-09-07, 16:29.

                              Коментар


                              • До: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Ива, дай малко и на мене нали сме приятелчета

                                Честито Чинела

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X