Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Даниеле, това с пиньона не е НИКАК добра идея!!! Ще му намалиш максималната скорост, НО ще стане почти неуправляем ( и без това трудно се задържа на 2 гуми). С такава промяна ще си намалиш още повече възможността да "зацепва" задната гума която и без това трудно спира да превърта при ускорение. Купувай си в най-скоро време ботуши и малко по малко увеличавай газта пропорционално на придобиването на опит с машината.
    А и нещо което забравих да ти кажа - сипвай му по 25гр. масло на литър, ама хубаво. Ако не си сигурен в качествата на маслото можеш да увеличиш на 30гр. Карай го с свещ NGK BR8EG и винаги си носи резервна свещ и ключ 21 - звезда за нея.

    П.П. Внимавай много щото никъде в гаража не открих една торба с болки, да не се окаже че съм ги забравил в мотора и ти да ги намериш

    Коментар


    • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Първоначално публикуван от Different_Soul Преглед на мнение
      ... предна зъбчатка с един зъб по-малко, за да е по-леко на мотора по пътечките щото тъй.... доста побягва ...
      Опа, не съм чела вниматрелно май Имах предвид, че е добра идея да се сложи със зъб повече, за да стане по-плавен и управляем. Или да свалиш 2 зъба от задния пиньон ...
      DCRT®

      Коментар


      • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Честито Туйков Най-накрая
        Дано мирясаш вече!

        Коментар


        • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Купих си нови гуми таралежки и паднах за първи път по доста глупав начин
          [B][URL="http://metric.rodim.ru"][IMG]http://metric.rodim.ru/a1_a1_11_12_2008_2_1a.gif[/IMG][/URL][/B]
          [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]
          [IMG]http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO/Icon%202.jpg[/IMG]

          Коментар


          • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Ехее.. вие го изкарахте направо .... науправляем бе !
            Напротиф, моторчето е перфектно и смея да кажа че кефа е много голям и има много готино дърпане ! Разбираме се перфектно, не съм паднал нито един път до сега, а не съм карал много бавно, но все пак може да се каже, че не е на бързо каране, защото все пак имаше ижове, МЗ-тки в групата и други мотори, които просто не позволяваха да става бързо предвижването, но чат пат се поотпусках та чаках другите на разклоните след това следваше 5-10 минутна борба с паленето...ред псувни.. до десето коляно на работниците в КТМ и после пак...
            Докато усетя че има смукач или пък като е загрял, че не му се дава газ при паленето се сдобих със синина от лявата страна на ходилото на десния крак
            Мога да доложа, че моторетката развива 135-140 км/ч по фенера нагоре на 3-та спокойно (ако имаш ръце )... което според мен е много добре даже перфектно ! със 12,5 литра съм направил преход от 140-50 км.. като в това се включват тестове кръгчета яка ръчка до край, но също така и преход по инерция та мотора може да се каже, че гори около 9-9,5/100 смесено каране но може да падне и на 8,5 !
            Друго друго какво да кажа.... венеца няма да го сменям отказах се.. одеве разбрах на кои обороти се вдига и на 5-та на 1 колело малко трудно, но става (говорим без баране на съединителя )

            А и нещо което забравих да ти кажа - сипвай му по 25гр. масло на литър, ама хубаво
            A така ! Сипах му аз 12 килца със 98 че и масалце сложих Castrol R2 (28 лв/л ), та съм го и налял яко
            по 35 гр/л му сложих, щото не знаех, а най-пресните спомени за масло в бензина бяха тези
            А аз се чудя защо леко трудно палеше Тц тц ние сме го удавили в масло направо бе ! Одеве пък за да се прибера му сипахме 5л. 95 че нямало друго... аз ако знаех че няма щях да кажа на татко да вземе 2 литра колкото да се прибера ама.. отиде че после пък и 30 гр./л налях... направо съм се омазал яко Кото е, ще знам от тук нататък !
            Карай го с свещ NGK BR8EG и винаги си носи резервна свещ и ключ 21 - звезда за нея.
            Препоръката бе изпълнена веднага още в събота сутринта преди тръгване, само където ключа липсваше, но си бях взел ключ за свещи с чупещо коляно Питаха ме за какъв мотор, казах на жената но намери само за модел 300сс та явно ще трябва да търся информация за 300сс за да сравнявам с моя !
            Едно птиченце ми каза, че не си скромничил и си му раздавал бая газ (похвалиха ти и карането,
            А сега! Кой е тоя предател да го питам аз що издава тайни... като не е видял как карам а само е слушал

            За хвалене мога да се похваля, че сега давам на Ива поръчка за каска ботуши и очила....
            Също така си стизнахме ръцете с Димитър в събота за едни ръкавици, та сега си имам и ръкавици !
            Ето снимка:

            Също така и на късмет съм оцелил номера на новата (резервна) свещ която е за моторетката
            ----
            ПП Благодаря на всички за добрите думи и ви благодаря много ! Скоро очаквайте приятни снимчици
            Последно редактирано от Даниел Туйков; 22-04-07, 20:51.
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Е честито и от мен Туиков да си го караш много години и много приятни емоций
              П П: и аз да се похваля наи сетне си оправих мотора след един месец ходене по мъкита го оправих и ся яко ръчка по баирите за един ден мо врътнах към стотина километра
              Aprilia RX 125=>KTM EXC 200=>VW Golf Mk3 TDI...
              Gas Gas EC 200

              Коментар


              • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Я чакай и аз да честитя официално !
                Видяхме се с Даниел на Откриването и БАЯ си полафихме, ама на другия ден не успях да пробвам машината, за което съжалявам много !
                По едно време край Фенера видях бай Димитър да се вее на него, ама това беше само .
                Хайде, Даниеле, с кеф да го караш !!!
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Честито, р-к Туйков.
                  По едно време се бях отчаял, че мъките ти в избора няма да имат край, но дано ти пасне моторът и да прекарваш повече време в гората, отколкото пред компътъра.
                  Ride to arrive.

                  Коментар


                  • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Благодаря много за пожеланията и честитките !!!
                    Жоро, групичката натискаше да си тръгваме.. даже докъто от ендуро клуб Екстрем Сопот ми се караха по един въпрос ми бяха сипали бензина, за да можем да тръгваме...
                    Ето една снимка която изкопах от телефона от откриването..
                    Прикачени файлове
                    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                    [/FONT]________________________________________
                    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                    [/CENTER]
                    [/CENTER]

                    Коментар


                    • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Честито и от мен!
                      Безавариино шофиране!
                      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                      Коментар


                      • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        да се похваля и аз с новички ботушки от денис кирк ..
                        ..бяха на промоция и..не устоях

                        Коментар


                        • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          честито и от мен!
                          Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
                          LZ1NES

                          Коментар


                          • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            честито митко
                            KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                            Коментар


                            • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"



                              Аз не искам толкова да се хваля колкото да благодаря на spaska и другите ,,виновници, за поръчката на тези неща от чичо Денис.
                              Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                              Коментар


                              • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Хехе няма за какво да благодариш, радвам се че успях да помогна. Основните заслуги са на ММ, към него трябва да са насочени основното количество благодарности във вид на твърдо гориво Аз бях само съпорта по избора на модел и размер Ха дано да не ги използваш тези работи по предназначение и да си ти седят нови и неодраскани Между другото в този форум не се подвизавам с прозвището spaska
                                DCRT®

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X