Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"


    ХвалЪ на таквиз съвестни граждани като тебе
    Hristo Draganov
    http://htftp.domainbg.com/HD/

    И аз искам България чиста ! ! !

    Коментар


    • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Първоначално публикуван от SIRIUS Преглед на мнение
      ... днес ми отиде свеща и съм бутал мотора от ... до ...
      След един такъв случай се научих как се носи резервна свещ и ключ за свещи винаги, където и да отида
      DCRT®

      Коментар


      • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        ехххххх...... ако може да си носим всичките инстроменти...........няма да има закъсване

        Коментар


        • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          Ем то на тея мотора свеща им е збутана да не казвам къде... Нямах толкова голям ключ иначе щях да купя няква свещ от магазина за авточасти колкото до нас! Поне заякнах в ръцете по нанагорното!
          [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

          Коментар


          • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            Аз пък съм бутал само 2 или 3 пъти и то поради факта,че немаше бензин,като ми доиде на акъл нещо право вада мотора и трагам нагоре да карам,но без да видя имали бензин няма ли,то хубу беше преди ми светеше лампа на таблото като няма,но сега от бая сваляния на резервоара и една букса се скъса,пък ме марзи да сложа нова и така,ама то ся и мотора нещо каде е избил семер някаде маи и не ще да пали и гарнитурата е избила и пуши повече от двутактов мотор и някво такова прекъсва и се чува някво гармене от аспуха единия само и какво му е и аз не знам и никои няма време да ми го погледне и от бая време не сам карал от 2 седмици някаде,пък тва е бая време.някой не се ли досеща за какво прави така,аз мисля,че е щото му налях някво масло кастрол миле аге,за стари двигатели пише на него може да не е издаржал мотора на налягането ли не знам и аз некой ко се сеща.
            [IMG]http://htftp.domainbg.com/didkata_s/Avatars/lqto.gif[/IMG]

            Коментар


            • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Ехехехехехе ураааааааааа !
              Имам си нов моторрррррр !
              Красавеца е КТМ 400 ЕХС - 2002 година.
              Мноооого съм щастлив. Сега се опознаваме взаимно, и скоро ще излезем на по-трудни трасета. Но постепенно - все пак сме си нови един на друг!
              А усмивката ми е "стисната" за да не се виждат пломбите по кътниците ми (все пак не е естетично - няма да загрозявам красавеца я!).
              Успех на всички, и ви пожелавам такова щастие каквото аз изпитвам
              Прикачени файлове

              Коментар


              • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Браво,Честито със здраве да си го караш много положителни емоции и безаварийно каране мотора изглежда супер
                MG RACING

                Коментар


                • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Малко да се похваля,оборудвах се с нова каска очила и гуми
                  MG RACING

                  Коментар


                  • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Да се похваля!
                    Днес ми доставиха нова задна зъбчатка за Ямаха ТТ 600 Е . Тя е 48 зъба , желязна и е българска - Карловска.
                    Доставиха ми я от магазин "Ендура". С нетърпение чакам почивните дни за да я пробвам и дано има разлика.
                    Луд умора няма , само се поти !

                    Коментар


                    • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Дойде и моя ред да се похваля !!!
                      Взех си невероятна моторетка и всички съвети са послушани, изпълнени и резултата е шокиращ !
                      Вече съм горд собственик на KTM EXC 360 1997-ма, а Ivo_xt ще доложи за мощността на мотора понеже на мене никой няма да ми повярва
                      Всеки който я е видял до сега гледа ето тъй след тестовия кръг ;>
                      По-подробно инфо ще дам след откриването даже ще има и интересни снимки предполагам
                      [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                      [/FONT]________________________________________
                      [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                      [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                      [/CENTER]
                      [/CENTER]

                      Коментар


                      • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        БРАВО, Даниеле! Наистина се радвам, че успя да си вземеш хубав мотор най-после!
                        No bike - no fun!

                        Коментар


                        • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Първоначално публикуван от Dido_DR Преглед на мнение
                          БРАВО, Даниеле! Наистина се радвам, че успя да си вземеш хубав мотор най-после!
                          Благодаря ти, Дидо !!!
                          Машината е ...........НЕОПИСУЕМА
                          Не вярвах на приказките на Иво много много, но наистина си дърпа като 4Т мотор
                          Вчера един мъж го кара тук, а той доста кара и ме посъветва да му сложа предна зъбчатка с един зъб по-малко, за да е по-леко на мотора по пътечките щото тъй.... доста побягва и няма да може да се удържи по по-маневрени пътеки
                          Успяха да го изправят до 4-та с газ(от общо 5 скорости) Но при мене и на 5-та ще се изправя понеже онзи човек е и по-тежичък (той е 110), а аз съм 66 кг. Общо взето ще е много весело скоро ще има мноооого снимки и подобрения
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Честито Даниеле ... не е CR 500, ама почти
                            Успех с укротяването... май е доста палав ...
                            Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                            Коментар


                            • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              Айде и от мене честито
                              Радвам се, че взе читав мотор, но поначало както съм ти споделяла неведнъж, не бях от най-съгласните точно ти да го взимаш тоя мотор... защото си ми симпатичен Внимавай много!!! Едно птиченце ми каза, че не си скромничил и си му раздавал бая газ (похвалиха ти и карането, ама не започвай да се надуваш ). Идеята с пиньона не е лоша.
                              Не искам да чета твои постове в темата "кое е най-гадното ви падане...", следствие на бъдещият ти опит с въпросния КТМ, да чукна на талашит (няма дърва у офиса )
                              DCRT®

                              Коментар


                              • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Първоначално публикуван от Different_Soul Преглед на мнение
                                Дойде и моя ред да се похваля !!!
                                Взех си невероятна моторетка и всички съвети са послушани, изпълнени и резултата е шокиращ !
                                Вече съм горд собственик на KTM EXC 360 1997-ма, а Ivo_xt ще доложи за мощността на мотора понеже на мене никой няма да ми повярва
                                Всеки който я е видял до сега гледа ето тъй след тестовия кръг ;>
                                По-подробно инфо ще дам след откриването даже ще има и интересни снимки предполагам
                                Честито и от мен със здраве да си го караш и много положителни емоции да ти носи,
                                MG RACING

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X