Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    Честито ! Гледам много хора са се оборудвали със машини и вече имат възможност да тренират по-качествено Аз за сега мога да се похваля със успешно завършен модул в Плевен и завръщане в родното ми градче, че дори и от няколко дни съм си на работа вече тука
    Скоро се надявам да се похваля и аз със "ново оборудване" ама да видим.. няма да бързам, че да не излезнат сметките на криво
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      Първоначално публикуван от GITS Преглед на мнение
      Да ви се похваля взех си Хонда ХЛ 500, но да си я регистрирам онея в КАТ ме разиграват вече 2 седмици, последния път - вчера ме върнаха защото нямам габатит отпред.
      Някаде във форума четох , че ако кажеш че мотора ти е внос от Америка може да го регистрираш и без габарити , защото там нямат габарити ... не си спомням кои го бе написал . Успех
      http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

      Коментар


      • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Дойде време и аз да се похваля.Антон 101-Асеновград.
        С настапването на новия сезон съм с нов мотор,но най-важното за което искам да се похваля,че го карам вече месец и не съм СПУКАЛ ГУМА НИТО ВЕДНЪЖ!!!!!Оказа се че моторът е подготвен супер маняшки без да ме предопреди продавача(някой си Роман от Германия)....за гумите,оказа се че вътрешните са от дебелите та чак по-дебели!!!!!!!!Което за ме е супер,понеже всеки колега знае че нямам състезание или каране без спукана гума с този проблем до тук(дай Боже) и за друго не ми беше казал бившия собственик,че моторът е снабден със супер съединител...АВТОМАТИЧЕН.Което се оказа голяма екстра.....та като цяло има и много други хубави неща по него,маи това ще е МОТОРЪТ за този сезон КТМ 450 нр.101.
        Това е колеги!
        Прикачени файлове
        ANTON-101

        Коментар


        • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

          След няколко часова борба с Ulead VideoStudio (хванах и цаката мамицата и)поорязах малко от лентата за офроуда в Троян и ето какво се пръкна.Митков май ще черпи.
          https://htftp.offroad-bulgaria.com/d...7%20enduro.mpg

          Коментар


          • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            браво Антонски

            честито !!!
            Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

            Коментар


            • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Я чакай сега да засенча Антон (ZULUMA) !

              Днес в Crazy job пристигна още една чисто нова машина. За съжаление тя отново е КТМ.
              Янчо Терзиев си взе нов КТМ 525 ЕХС Factory.
              Да му е честита новата придобивка

              Ендурото и сексът не са шега работа !
              -------------
              Животът се измерва с броят на издишванията !

              http://sixdayscrazyjob.com
              http://crazy-job.com

              Коментар


              • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Ъъъъъъъ...мотора изглежда просто невероятно!
                [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

                Коментар


                • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Да му е честит,с пожелание за много истински преживявания с новата придобивка,и най-важното безаварийна
                  MG RACING

                  Коментар


                  • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Купих си първият ми мотор (ако не броим балканчето, за което в последствие останових че не е баш мотор). Днес си купих Aprilia RX 95-а година с тунинг ауспух, кит Polini за 75 куб. и много други подобни модификации! Моторчето е повече от перфектно! 1-2 години е било състезателно в Италия и после са го продали тук. Всички собственици до момента са го поддържали перфектно и моторчето е просто убиец. В момента съм на върха на щастието, но не знам как се слагат емотиконите в тоя форум . Ето и някои гадни снимки (с gsm са правени). Всъщност съм си мноу готин ма кат ме снимаха се хилих кат побъркан и за тва така изглеждам .




                    [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

                    Коментар


                    • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Ами честито да си го караш със здраве и безавариино най-вече ... пожелавам ти да изпиташ незабравимите емоции на първия мотор ( това включва и паданя , но не се притесняваи ще свикнеш ) И да развозваш мацките докато си с шосеините гуми , защото после няма да искат да се качат , такаче юри здраво гаджетата

                      Да се похваля и аз купих си накладки , нови гуми и масло за моторетката , нямам търпение да поразкърша гумите
                      http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                      Коментар


                      • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Мерси много. Сега ще си купя още някаква екипировка и после нови гуми да си обикалям по планините около София и на мотопистата (живея точно до нея). Сега следваща стъпка изпит за М кат в петък и да видим кво ще стане с регистрацията в КАТ че моторчето нали са го правили крос и няма дълги/къси/габарити и няма мигачи! Иначе двигателя му е форсиран и тунингован и кат мина от некаде сички ще ме чуват .

                        BTW Скъпи ли са частите на априлиа, защото не работи помпичката за маслото и сега му се сипва направо двутактова смес! А тва е доста досадно понякога. И има ли начин да проверя дали работи кат сменя помпичката без да си правя експерименти да гледам дали намаля нивото?! Например ако откача маркучето за маслото отиващо към карборатора - не тече масло като го запаля- не работи помпата- капе масло- работи. Така мислите ли че ще се види? Иначе това му е единствената забележка на моторчето! С по-големия пинион мощноста е повече от страхотна за 75 куб. ускорението е супер. А и с големите зъби дига към 90 км. час- изпробвахме го днеска. А с малките зъби си ги праи 120!
                        [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

                        Коментар


                        • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Един съвет - забрави я тая помпа, особено ако не работи в момента да я ремонтираш. Ако спре докато караш, няма да разбереш кога ще ти блокира двигателчето.. а 75 кубика са високооборотни и шега не бива с маслото. Най-добре я свали за да не пречи Също като за начало избягвай скорости като 120 с него, особено в града. Това не е шосеен мотор. Лек е, гумите нямат толкова голяма площ на сцепление и не е никак стабилен при такава скорост. Не знам какви навици имаш и със спирачките, но могат да ти изиграят много лоша шега, особено ако са ти стари гумите.
                          Честито за моторетката и умната с нея
                          DCRT®

                          Коментар


                          • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            Аз в града ще си го ползвам колкото за транспорт просто. Тези моторчета наистина стават нестабилни при такива скорости, но просто отбелязах като факт! И аз така реших да не я пипам помпата че при тези обороти кат блокира всичко отива на кино и е за нов двигател веднага.

                            Да ви питам в момента имам една тубичка 1 литър масло такова евтино на Приста оил Петрол за 5 лв. некво. Да го изхабя ли него или напрао да си купувам некво хубаво масло. Гледам тва го дават за 2Т с въздушно охлаждане! И е със спецификация JASO FB.

                            Сори за офтопика, но реших да не отварям нова тема за глупости. После модератора да ми изтрие мнението ако реши!
                            [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

                            Коментар


                            • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              На твое място бих си купила друго масло. 5 лв. не са толкова крупна сума пари 2Т с въздушно охлаждане са доста стара концепция двигатели с много по-големи допуски, JASO FB май го водят стандарт точно за въздушното охлаждане. Можеш да прочетеш ТАЗИ тема относно маслата
                              DCRT®

                              Коментар


                              • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                честито

                                хубава машинка


                                карай само с хубави масла, изплащат се , бъди сигурен !!!
                                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X