Обява

Свий
Няма добавени обяви.

TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

    наистина имаш невероятна приятелка БРАВО ЗА ХУБАВИЯ ПОДАРАК
    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

    Коментар


    • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

      и аз да се похваля..току що разбрах че частите за мотора са ми пристигнали ..благодаря за което на "чинела" от форума и на BTO-SPORTS- USA ..Както и на тандема братчеда ММ и съответно -denis kirk-USA ..да не забравя и ива кх

      -изкарахте -една почерпка..сега остава да я дочакате

      Коментар


      • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

        Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
        ..да не забравя и ива кх
        ха, а смееш ли да ме забравиш
        За пореден път останах много приятно изненадана от 2-та американски сайта, от които за пореден път правиме поръчка! Поръчката става много бързо, избора - огромен и доставката е в рамките на дни!



        Чисто новата екселка на ММ, поръчка от BTO Sport, и въпреки очакваното забавяне на поръчката понеже не беше в наличност, дойде за броени дни!!! Chinela трябва да бъде черпен на почивки за големите услуги, които ни свърши! Не беше никак малка хамалогията по тази поръчка, с която трябваше да се нагърби!











        Нови радиатори, предпазители и генерация Йошимура за ЦРФ 450



        Комплект предни и задни накладки EBC отново за ЦРФ 450




        На Митака чисто новия резонатор на ФМФ. Сега от КДХ-а ще се смъкнат няколко килца и ще се подобри вървежа на мотора - очакваме коментар в темата за KDX



        Пиньони Рентал и верига DID





        Hour Meter - това е една джаджа, която се слага на мотора за измерване на моточасовете. Ако не се лъжа се връзва за кабела на свещта и измерва часовете работа според импулсите. Страшно удобно нещо за съвременните 4Т мотори!

        Експресна поръчка от Denniskirk Поръчката беше направена в петък - малко преди Великден - дойде на връх празника! Тук са лагерите за линковете на Митков и Бисер от Елин Пелин, пружините за съединителя на ММ.



        И най на края и аз да взема да се похваля - чисто нов екип на ТОР (ръкавици, панталон и блуза), който освен, че взех на разпродажба, така да се каже - без пари, на всичкото отгоре е правен за жени
        Също и камила - незаменимо съоражение по време на състезание!



        Още пресни пресни, лагерите се монтират веднага



        Също така искам да похваля и да благодаря специално на Иван - Chinela и неговата прекрасна Дулсинея за труда който хвърлиха и времето, което отделиха за да закарат мотора ми на състезанието в Хисаря!!! Много съм задължена и за моралната подкрепа, която ми оказаха!!!

        Последно редактирано от iva_kx; 10-04-07, 23:06.
        DCRT®

        Коментар


        • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"




          вайй мания ..!!
          от 2-години си мечтая за такъв ауспух на кдх са..сега на троян стария съвсем се разцепи ..но пък чинела такава оферта направи на която да не може да се откаже ..по-евтино дойде от колкото стува в щатите по магазините

          Коментар


          • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

            И аз да се похваля !
            Aз пък се оборудвах с една чисто нова нокийка за да мога спокойно да заснемам по-нататъшните преживявания с моторетката
            Телефончето е Nokia 3250
            [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
            [/FONT]________________________________________
            [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
            [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
            [/CENTER]
            [/CENTER]

            Коментар


            • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

              Регистрирах се тук преди около 2 дни и ми е супер интересно да влизам във форума.Благодаря на всички за полезната информация и съвети които дават!!!!
              Като за начало искам да се похваля,че миналата седмица си взеь ново моторче ЦРФ 250 Х и съм много доволен.

              Коментар


              • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                Браво.В неделя сме нагоре по Чу4ул да покараме

                Коментар


                • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                  Днес си взех екипчето, останах направо очарована от качеството на изработка и материята А и дизайна никак не е за изхвърляне
                  Котката веднага се впечатли от камилата и лежа отгоре и цяла вечер
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от iva_kx; 12-04-07, 10:46.
                  DCRT®

                  Коментар


                  • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                    Да чакам ли еротичната фото-сесия или да си лягам ?

                    Коментар


                    • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                      Легай си, малък си още за тея работи
                      Между другото още не съм чула дължимата ми похвала за това, че ти изпрах целия екип от скромното количество кал, която си набрал в събота! Носеха се слухове, че си бил трудноподвижен и за това реших да ударя едно рамо В замяна искам само да ми смениш ватата на ауспуха
                      Последно редактирано от iva_kx; 11-04-07, 23:10.
                      DCRT®

                      Коментар


                      • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                        Ехаааа...

                        Супер благодарско.
                        Имам да почерпа

                        Коментар


                        • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                          Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
                          А и дизайна никак не е за изхвърляне
                          Oooпределено дизаина не е за изхвърля не
                          http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                          Коментар


                          • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                            най-накрая мога и аз да се похваля! Купих си едно прилично КМХ-че 200сс. японско
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                              Още един член в зелената фамилия И също така в семеиството на КМХ .

                              ЧЕСТИТО да си го караш със здраве и най-вече без авариино
                              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                              Коментар


                              • Re: TEMA ЗА ХВАЛБИ "ТУК ДА СЕ ПОХВАЛЯ!"

                                Аз да се похваля че днес ми отиде свеща и съм бутал мотора от София ленд до мотопистата до БИЛА (там живея). По пътя видях едни куки и аз нарочно ги настигнах, така че като ме спрат с кеф да им кажа че съм пешеходец (а пък чакам още книжката) пък те хората ме питаха каква свещ ми трябва и ми дадоха идеи как да го запаля и единия ми вика ей от тука през парка ще минеш да не заобикаляш и въобще не е ставало въпрос за документи че чак гадно ми стана!
                                [img]http://images26.snimka.bg/005951842.jpg[/img]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X