Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Резачките срещу тракторите :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Резачките срещу тракторите

    Там в атв-тата е мазало добре, че немогат да се стрелят през мониторите Ма после си се съберат и си карат като пичове, само на тема марка да не ги бутнеш. Кой правел отверки кой влакове И няколко самотвержени КТМ-маняци като се обадят и веднага двата лагера(за тези които не знаят 2-та лагера са кавазаки и кан ам(бомбардер)) почват дружно да ги оплюват и като ги здъфчат и изплюят продължават да се дерат.
    А бе голяма веселба е който не е чел темата да я прочета.
    П.П избягвайте да пишете там ОПАСНО Е те са професионалисти и са тренирали това с години за да не се нараняват
    KAWASAKI Let the good times roll

    Коментар


    • #32
      До: Резачките срещу тракторите

      Абе истината е че тия дето карат 4Т немогат да карат 2Т и затова злорадстват пък ние можем да караме и 4Т ама не искаме
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #33
        До: Резачките срещу тракторите

        Искате да си се мъчите....мазохисти.... Ми мъчете се производни на трабанта...

        Коментар


        • #34
          До: Резачките срещу тракторите

          Ха !
          Мъчете се вие, производни на Запорожеца
          Издъних се на Тюринг теста

          Коментар


          • #35
            До: Резачките срещу тракторите

            аз познавам такива хора който са карали двутактов ,но за сметка на това карат още по добре четиритактовите .
            извод: КОИТО ГО МОЖЕ СИ ГО МОЖЕ.

            Коментар


            • #36
              До: Резачките срещу тракторите

              охххх ще падна от смях,
              ще сменям заглавието Трабанти срещу Запорожци и техните производни
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #37
                До: Резачките срещу тракторите

                Е аз какво запрожец с душа на трабант ли съм Ще хвана да си пусна в кюнеца на мотора една димка та поне да си почадвам като 2т
                KAWASAKI Let the good times roll

                Коментар


                • #38
                  До: Резачките срещу тракторите

                  Мхм всъщност като се замисля 2т ако имам вазможност бих си взел..
                  Цените на частите са доста по евтини ,а и са по просто направени
                  Като гледам колко $ хварлих по тва тапо кавазаки да си бех зел едно 2т ремонтирам го за 2 дена и си джиткам ,а с тва тапо 4т от както сам го зел сам го карал 2-пати Явето 2т ама си джита 2 години с него и си няма проблеми Вапреки ,че я продадох на брат ми за $ да възстановя кавата ..
                  Сега като си направя равносметка ми излиза да си бях взел някои ВР с тия пари кето сам се набутал Но поне всичко ще е сменено от до няма част която да не е сменена ,но скъпо удоволствие

                  Коментар


                  • #39
                    До: Резачките срещу тракторите

                    Тука май кой кво си има това си хвали

                    п.п май бръкнах на някой в здравето щом почнаха с червените точки,но както и да е купон да става
                    [B][URL="http://metric.rodim.ru"][IMG]http://metric.rodim.ru/a1_a1_11_12_2008_2_1a.gif[/IMG][/URL][/B]
                    [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]
                    [IMG]http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO/Icon%202.jpg[/IMG]

                    Коментар


                    • #40
                      До: Резачките срещу тракторите

                      То не само частите ами и самите резачки са си евтиниВсеки има възможност да си вземе двутактовно не на всички стигат паричките за четири тактов
                      [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                      Коментар


                      • #41
                        До: Резачките срещу тракторите

                        Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                        За ендуро не коментирам,но за кроса тази година на световното в Севлиево нямаше нити един цваитактер.Просто нямаше.
                        При мъжете да, но при жените имаше и 2-тактови мотори (малко бяха, но все пак имаше)
                        Hristo Draganov
                        http://htftp.domainbg.com/HD/

                        И аз искам България чиста ! ! !

                        Коментар


                        • #42
                          До: Резачките срещу тракторите

                          Абе то е ясно,че ние големите бедняци,ще си караме цвайките,щот нема пара,ясно е също че ще сменяме бутала до откат.Ама аиде ся вие големите богаташи обеснете като ви се счупи некое железо из двигателчетата( дето господ ги е измислил- с цел дълготраино скубане на финикииски знаци) кво правим.

                          Колко от вас могат да си оправят моторите чисто сами..........

                          П.п Нали тази тема беше майтапчииската бе ......,да не взема да объркам темите.....

                          Коментар


                          • #43
                            До: Резачките срещу тракторите

                            Като говорим за пaри на мотори, 2Т не са кой знае колко по евтини от 4Т. Мойта катма си струва колкото ЕХС 450, пък до на Джартата Бетата ехееей .
                            А пък за световното, мисля че няма смисъл да го коментираме. Там са схеми интереси и иииииии........
                            Иво Георгиев
                            Gworkshop

                            Коментар


                            • #44
                              До: Резачките срещу тракторите

                              Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
                              Като говорим за пaри на мотори, 2Т не са кой знае колко по евтини от 4Т. Мойта катма си струва колкото ЕХС 450, пък до на Джартата Бетата ехееей .
                              А пък за световното, мисля че няма смисъл да го коментираме. Там са схеми интереси и иииииии........
                              Да но нови я виж за колко се продават във форума. Сузуки 2000год. 2800лв. първоначално а колко ще свали докато го продаде?
                              [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                              Коментар


                              • #45
                                До: Резачките срещу тракторите

                                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ED%EA%E5%F2%E0

                                Еи тука е пак същото само дето по някое време работата изби на Ванкелизъм.Даже още не е заключена...
                                Последно редактирано от spl77; 06-12-08, 12:43.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X