Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Different_Soul в пенсия !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Different_Soul се отказва от мотоспорта !

    Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
    Бахти темата!!!
    За 1/един/ ден 5/пет/ страници глупости...(не съм ги чел, но съм сигурен, че повечето писания са такива)
    Как успяхте бе пичове????!!!!
    Давайте в "Техники за каране" дайте да обсъждаме скоци, виражи, коловози, камъни, локви, реки... "Технически дискусии"...
    Бати, дайте сега да ревеме, че Даниел си продава пръпоретката!?!?
    +1!
    Едвам прочетох 2 поста.
    Прави ми впечатление че все по-малко полезни неща може да научат от форума!
    Вие как мислите???
    Май ще си чета само в Thumper talk в скоро време!
    offroad фен
    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

    Коментар


    • До: Different_Soul се отказва от мотоспорта !

      ..Не дейте така с лошото да се нахвърляте на даниел..верно понякога пише леко странни неща..но като цяло е готин пич
      ..и не е баш така че нищо не бил направил само мрънкал
      ..сега което си спомням например на Бузлуджа Емине състезанието 06 та..беше контрола момчето и си вършеше работата много добре..а на това състезание контролите да не ви казвам колко бяха изчанчени разнасяха ги всеки ден с джип по едни чукари като чували с картофи
      ..на състезанието в страра загора 06 та също дойде с едно раздрънкано подобие на мотор и с една жигулка и каквото можа направи момчето ..колко от вас са били контроли...на международно състезание
      колко от вас са отишли на състезание с машина съживена от скрапа
      ..мрънкал бил /то не че е лъжа де /
      ами..кво па като мрънка..я вижте ква хубава тема се заформи-споделиха се много интересни неща
      ..верно понякога прекалява..но доста често и покрай щуротиите които пише се раждат и много интересни теми

      ..верно понякога малко прекалява..но това не значи че трябва да се държиме грубо и да плюеме

      ..що се отнася до ремонти и човъркане...да не ви казвам колко таралясници са ми минали през ръцете и все като ги взимаш..продавача много ги хвали а после съм ги възстановявал и обновявал цялостно..и тъкмо като ги понаправя и вече ми писваха и ги продавах отремонтирани ..че и на по ниска цена от колкото съм ги взел..и отделно ремонтите

      една хонда пък веднъж около 2000 та година бях взел ..чак до австрия ходих за нея тоз моя приятел австриеца уж ми я бе избрал..със хиляди премеждия отидох до австрия и се върнах ...накрая облякох се екипирах -отивам на трасето..врътнах една обиколко..и точно в най отдалечената част..мотора щтрак и изгасна ..при това и направо блокира като се мъчех да го паля..както и да е бутах го-6 километра до в къщи ..ходих до севлиево със двигателя при бащата на Деев че бяхме големи приятели-оправихме го-след 1 месец -пак блогира-пак го цепих пак ремонт-направих го и от тогава вече -вървеше на пушка няколко месеца ..след което пък окачването се разби ...както и да е то това е един от случаите само-след него имах сузуки за което бях броил и последните стотинки че и заем...счупи се още на първите карания а уж бе само на една година-след него имах ямаха400 4 тактова уж много хубава и тя -счупи се на първите карания още а пак едвам с какви ли не назаем пари я бях взел и я изплащах после ..не знам си колко време ..как мислите че се почуствах..в най големия сняг с кола и ремарке минавах шипка заради нея та я карах в троян митака да я оправя че не ми се занимаваше с 4 такти...и други и други ..стягах ги и ги продавах и на загуба
      ..а и нов мотор да вземете..да не мислите че ..кой знай кво..пак си има поддръжка и накрая като решиш да го продаваш..губиш доста ..дори и още като си го взел на другия ден да решиш да го продадеш пак си набутан ..остава ти карането и приятните моменти..за тва и понякога и ви казвам че мотоспорта по принцип е спорт за забавление и дори и да има някаква възможност да се изкара от нещо някой лев си е слаба работа в сравнение с нещо друго ако се захванеш и свършиш..за това -по спокойно гледайте си кефа ..купете си ако трябва и най простия мотор но да ви е по джоба да не ще много ремонти .не си взимайте мотор за стил или да се водите по мода .което ви кефи и ви е удобно това сега между другото вече има страхотни мотори на много ниски цени а и има и възможност човек да иде и до чужбина и тн..много по достъпни са нещата-преди време един мотор 2 ра ръка струвае колкото 3 къщи в някое село..сега вече стандарта не е такъв..например 98 ма като си взимах първия готин кдх броих за него 3700 тогавашни лева ..по това време можех да взема -няколко къщи в селата около града или поне 1 в града за тия пари които сега биха стрували над 60 хил лева ..мислите ли че съжалявам ..хич ама хич ..въпреки че тогава това бяха общо взето всички пари с които разполагах ..и ги бях събирал... няколко години с цената на много много лишения ...да не говорим пък че на времето ..мотори въобще и нямаше и си ги правехме..с електрожена ключовете и чаркалъци събрани от мазета и салми ... и като ги караш 1 час после 1 месец ги правиш ...тъй че...айде със здраве и по спокойно

      Коментар


      • До: Different_Soul се отказва от мотоспорта !

        Никой не казва че само мрънка, казсваме му че МНОГО мрънка и не е мъжко
        И точно там е проблема - сменил той 2 мотора, единия му се счупи и орева орталъка, че всичко втора ръка е некачествено. Бензина бил скъп, много харчел тинтири минтири ...
        Я виж ти какъв ферман от строшени мотори изписа
        Последно редактирано от iva_kx; 31-03-08, 11:17.
        DCRT®

        Коментар


        • До: Different_Soul се отказва от мотоспорта !

          Има разлика "Different_Soul в пенсия" и "Different_Soul се отказва от мотоспорта" ! Да не говорим че 2-рото изобщо не е вярно тъй като решението ми на практика е да спра с моторите докато не събера пари за чисто нов !
          Вместо да пишете "стегни се", "дръж се по-мъжки" и "много мрънкаш" по 1000 пъти да се бяхте запитали защо пускам такава тема ?Но, не много по лесно е да направим някого на долно мекотело от колкото да се опитаме да го разберем.
          Ремонта на мотора ни най-малко не ме притеснява !
          Пък и не може всички да са твърди мъжкари като теб примерно Ива
          ----
          ПП. Митков, не ме питай как се чувствах със МЗ-та и ладата измежду всички мотори от които най-стария беше сигурно 2000-та година а най-старата кола.................беше нашата !
          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
          [/FONT]________________________________________
          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
          [/CENTER]
          [/CENTER]

          Коментар


          • До: Different_Soul се отказва от мотоспорта !

            Митков, не ме питай как се чувствах със МЗ-та и ладата измежду всички мотори от които най-стария беше сигурно 2000-та година а най-старата кола.................беше нашата !
            ..ами моя мотор тогава бе 97 ма модел ..а бях 4 ти оверал и 2 ри в Е1 с него на това състезание ..тъй че не са били все след 2000 та..на димитър пък бе модел 96 та..а на ники от кърджали чз то бе от 70те или началото на 80 те

            ..виж..разбирам те донякъде какво те тормози..просто не споделяй всичко което чустваш във форума или ако го правиш не очаквай всички да те разберат и да реагират по начина по който очакваш ..и карай я по спокойно..стой в зоната си на комфорта не се опитвай да направиш някакви свръхчовешки неща..като имаш бензин -карай-като имаш пари за части -купи си..през другото време ..спестявай и си направи някакви планове..колко можеш да спестиш или с какво разполагаш..и не набутвай всичко в мотори..излизайте си с приятелката ..хахо хихи..не всичко са мотори на света..моторите са просто едно средство за приятно прекарване на свободното време..всичко останало което ти кажат за мотоспорта са дрън дрън глупости и посткомунистически простотии..от рода на -ние сме най най и по-по..тъй че карай я по спокойно
            що се отнася до темата с приятелките и моторите..ами много важна тема си е разбира се..няма никаква причина да отива на спама

            Коментар


            • До: Different_Soul се отказва от мотоспорта !

              Митак, изписаха се 6 страници глупости и хората (визирам утвърдени потребители във форума) с право се дразнят. За това я преместих.
              DCRT®

              Коментар


              • До: Different_Soul се отказва от мотоспорта !

                Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
                Митак, изписаха се 6 страници глупости и хората (визирам утвърдени потребители във форума) с право се дразнят. За това я преместих.
                Тук подкрепям, но ако може да си върнеш и старото заглавие на темата още по-добре ще се получи, защото е много по-вярно от това, а това създава излишни интриги, пък и не е това за което те помолих !
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • До: Different_Soul в пенсия !

                  По молба на Туйков върнах старото заглавие.
                  Съгласувано с Митков върнах темата в "общи приказки"
                  Някой има ли някакви други претенции???
                  DCRT®

                  Коментар


                  • До: Different_Soul в пенсия !

                    Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
                    По молба на Туйков върнах старото заглавие.
                    Съгласувано с Митков върнах темата в "общи приказки"
                    Някой има ли някакви други претенции???
                    Да спрете да се карате на момчето,ако може
                    [I] Дялкам бяло за щяло и нещяло ![/I]

                    Коментар


                    • До: Different_Soul се отказва от мотоспорта !

                      Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                      Има разлика "Different_Soul в пенсия" и "Different_Soul се отказва от мотоспорта" ! Да не говорим че 2-рото изобщо не е вярно тъй като решението ми на практика е да спра с моторите докато не събера пари за чисто нов !
                      Вместо да пишете "стегни се", "дръж се по-мъжки" и "много мрънкаш" по 1000 пъти да се бяхте запитали защо пускам такава тема ?Но, не много по лесно е да направим някого на долно мекотело от колкото да се опитаме да го разберем.
                      Ремонта на мотора ни най-малко не ме притеснява !
                      Пък и не може всички да са твърди мъжкари като теб примерно Ива
                      ----
                      ПП. Митков, не ме питай как се чувствах със МЗ-та и ладата измежду всички мотори от които най-стария беше сигурно 2000-та година а най-старата кола.................беше нашата !
                      Е Ивка те разтриса , баце.Оди бачка,върти суче и си кара мотор и на състезания си ходи.Пък е сиромах като мене и тебе.Истината е че който иска дяа кара ще намери начин.Тва хората сме такива избретателни.Така че в случая Ива се изказва манекенски.

                      Коментар


                      • До: Different_Soul в пенсия !

                        Хайде и аз да напиша нещо в тази тема, че я изчетох цялата и неможе да изпусна да не се изкажа и аз
                        Така Даниел за мен е прав в доста отношения: Първо като имаш мотор и наливаш време и пари в него, в неограничени количества.То това си е от любов към него(към мотора имам в предвит)
                        Второ най хубавият мотор е новият. Е има и един по хубав служебния ама то от служебното по хубаво има ли
                        Да разбира се, че моторите са за удоволствие. Човек не трябва да се отказва от нещо, просто защото то не е най-доброто и новото което е на пазара. Това не значи, че трябва да се примиряваме и с компромисните варианти.
                        И аз имах проблеми с мотора ( то нормално все пак е Италиански ) и ми се искаше да го бутна от някоя висока скала, е оправих го, нагласих го и сега е перфектен. Омаля ми на кубатура и сега ми е жал да го пусна да се продава.
                        Такаче Данка ти си си направил избора и явно това е най-добрия вариант който имаш. От нас се иска само да ти стискаме палци по бързо да събираш за нова моторетка и да се връщаш по планините на България за да си правим кефа всички заедно.
                        Успех ти желая с всичко което се захванеш.
                        KAWASAKI Let the good times roll

                        Коментар


                        • До: Different_Soul в пенсия !

                          Първоначално публикуван от GSXR Преглед на мнение
                          Хайде и аз да напиша нещо в тази тема, че я изчетох цялата и неможе да изпусна да не се изкажа и аз
                          Така Даниел за мен е прав в доста отношения: Първо като имаш мотор и наливаш време и пари в него, в неограничени количества.То това си е от любов към него(към мотора имам в предвит)
                          Второ най хубавият мотор е новият. Е има и един по хубав служебния ама то от служебното по хубаво има ли
                          Да разбира се, че моторите са за удоволствие. Човек не трябва да се отказва от нещо, просто защото то не е най-доброто и новото което е на пазара. Това не значи, че трябва да се примиряваме и с компромисните варианти.
                          И аз имах проблеми с мотора ( то нормално все пак е Италиански ) и ми се искаше да го бутна от някоя висока скала, е оправих го, нагласих го и сега е перфектен. Омаля ми на кубатура и сега ми е жал да го пусна да се продава.
                          Такаче Данка ти си си направил избора и явно това е най-добрия вариант който имаш. От нас се иска само да ти стискаме палци по бързо да събираш за нова моторетка и да се връщаш по планините на България за да си правим кефа всички заедно.
                          Успех ти желая с всичко което се захванеш.
                          Човека е прочел, замислил се е защо и разбира перфектно за какво става върпрос и именно заради тези хора съм пуснал темата !
                          Не съм се отказвал, не се отказвам няма и да се откажа от моторите, и всеки който ме пита "що аджиба взе мотор за толкова много пари а не си взе кола" го посичам със брадвата и отвръщам, че когато немога вече да се движа и всичко ме боли тогава ще сляза от моторите и ще се кача на кола !
                          [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                          [/FONT]________________________________________
                          [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                          [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                          [/CENTER]
                          [/CENTER]

                          Коментар


                          • До: Different_Soul в пенсия !

                            Ти па що говориш с такива? Мене някой като ме пита колко и искам на Багирата, аз го питам колко иска за жената и детето. Който има грам акъл първо замръзва, после ми се извинява. И се смее сконфузено.
                            Па що толко скъп мотор е по-сложен въпрос) То, има и по-скъпи, ама като тоя ти лежи на сърцето, кво да правиш?))

                            Коментар


                            • До: Different_Soul в пенсия !

                              Заминах в Петък, връщам се - темата съвсем мутирала
                              Нали за компромисите и любовта беше? Сега какво му се скочихте на момчето. Пускал теми , оплаквал се. Пълно е с теми "Колко е приятно да се кара мотор" ми има и доста неприятни страни. Прав е човека , как да не му писне да се бори с техниката. Отчайващо е на моменти. Ако тука не се оплаче на кого?

                              Коментар


                              • До: Different_Soul в пенсия !

                                Първоначално публикуван от Даниел Туйков Преглед на мнение
                                Човека е прочел, замислил се е защо и разбира перфектно за какво става върпрос и именно заради тези хора съм пуснал темата !
                                Не съм се отказвал, не се отказвам няма и да се откажа от моторите, и всеки който ме пита "що аджиба взе мотор за толкова много пари а не си взе кола" го посичам със брадвата и отвръщам, че когато немога вече да се движа и всичко ме боли тогава ще сляза от моторите и ще се кача на кола !
                                Това са лигавщини... Ако моторите са ти в кръвта ще караш к'вото има. Доколкото разбирам разполагаш с прекрасна машина (XR) каквото и да и е винаги може да се възстанови и си струва!!! Kaрал съм всякави дараци и никога не ми е хрумвало да им се разсърдя и да кажа "няма пък - или нов или нищо" Твоето е смешен плач...
                                Колко са хората, които карат нови машини и колко тези с таралясниците...
                                Никой обаче не плаче, че кара 22 годишен КЛР примерно.
                                Ако искаш просто слез от мотора, но защо трябва да занимаваш всички с душевните си терзания. Много хора биха се зарадвали и на строшен XR...
                                Като ръчкаш магарето ще му дишаш и пръднята - това е...
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X