Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Different_Soul в пенсия !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Different_Soul в пенсия !

    Макар и неочаквано след доста размисли и факти накарали ме да се размисля над това решение, то бе взето и общо взето обявявам премирие с баирите и балканите...
    Смятам да махна ХР-а и да премина на някаква друга вълна, без значение каква.
    Пиша това тук тъй като и без това раздела има нужда от някоя нова простотия, а кой друг освен мен може да измисли по-добра простотия в тая насока наречена "размисли и страсти"
    Пожелавам на всички вас КОЛЕГИ приятни изживявания върху машините и безаварийни и БЕЗРЕМОНТНИ мигове с тях.
    Страната ни има много красоти и на мотор всичко изглежда невероятно, но не забравяйе да опазвате и тези красоти, за да може и други да им се радват !
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

  • #2
    До: Different_Soul в пенсия !

    И аз смятам да се ориентирам натам.
    Причините са две-едното е че искам да си гледам борбата и предстоящите ми ЕВЕНТУЛАНо свободни двубой,дето и аз не знам за кво да хода.

    Другото е ,тук малко ме е срам , но не искам да лъжа , че май съм влюбен и ми казаха с моторите до тук и аз май ще се съгласа.Знам че не е много мъжко,ама влюбен съм и ще създам семейство.

    Коментар


    • #3
      До: Different_Soul в пенсия !

      Да не си яхнал някоя девойка, необичаща моторите

      P.S. Колега, бивш моторджия няма
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        До: Different_Soul в пенсия !

        Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
        И аз смятам да се ориентирам натам.
        Другото е ,тук малко ме е срам , но не искам да лъжа , че май съм влюбен и ми казаха с моторите до тук и аз май ще се съгласа.Знам че не е много мъжко,ама влюбен съм и ще създам семейство.
        Някога заради жена направих много компромиси и съжалявам за това.
        Ако някой те обича, ще те приеме такъв какъвто си... (ПРОСТО ПОВОД ЗА РАЗМИСЪЛ)
        Добрата новина е, че ще ти мине
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #5
          До: Different_Soul в пенсия !

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          Някога заради жена направих много компромиси и съжалявам за това.
          Ако някой те обича, ще те приеме такъв какъвто си... (ПРОСТО ПОВОД ЗА РАЗМИСЪЛ)
          Добрата новина е, че ще ти мине
          Мда ама като съм по - влюбения нямам избор освен да се съглася.Пак казвам срам ме е че жена ми диктува кво да права, ама на черното бяло не мога да кажа.

          Коментар


          • #6
            До: Different_Soul в пенсия !

            Просто прави това, което ти идва отвътре. Жена, която ти поставя подобни условия не те обича... Вервай ми.... Съжалявам, но съм откровен... Ако ти и кажеш да не се гримира, парфюмира и т.н. ще се съгласи ли????
            Колкото и да бягаш от себе си някога все ще се върнеш... със съответните контузии...
            След n девойки сега мисля, че съм попаднал на правилната. Аз си падам по джипове, мотори и мотоделти - тя по коне и салса. Това, обаче не пречи да си уважаваме "капризите" и да се разбираме чудесно. На 38 съм и имам син на 16...
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #7
              До: Different_Soul в пенсия !

              Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
              Мда ама като съм по - влюбения нямам избор освен да се съглася.Пак казвам срам ме е че жена ми диктува кво да права, ама на черното бяло не мога да кажа.
              Немой се коси, оти че ти мине.
              И така до 3 пъти.
              Няма нищо по хубаво, от глътката здрав тютюнев дим, след дълго въздържание.
              Няма нищо по-хубаво, от глътка чист планински въздух, след яко препушване.
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #8
                До: Different_Soul в пенсия !

                Първоначално публикуван от zbytsam Преглед на мнение
                Мда ама като съм по - влюбения нямам избор освен да се съглася.Пак казвам срам ме е че жена ми диктува кво да права, ама на черното бяло не мога да кажа.
                Боже, какви нежни струни имало в душите на борците !
                Zbytsam, на мен преди години ми поставиха въпроса: "Музиката или мен !"
                Познай кое избрах ?!
                Чакай да ти извадя един цитат от "Златното руно", че може и да поумнееш: "Всяка жена, колкото и да е хубава в един щастлив ден ти омръзва."
                Ендурото и сексът не са шега работа !
                -------------
                Животът се измерва с броят на издишванията !

                http://sixdayscrazyjob.com
                http://crazy-job.com

                Коментар


                • #9
                  До: Different_Soul в пенсия !

                  Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                  Жена, която ти поставя подобни условия не те обича... Вервай ми.... Съжалявам, но съм откровен... Ако ти и кажеш да не се гримира, парфюмира и т.н. ще се съгласи ли????
                  позволявам си да коментирам, понеже съм минал през същото няколко пъти - и мисля, че грешиш; жената казва "никакви мотори", защото я е страх за него - по никаква друга причина (надявам се);
                  моята никога не е посмяла да ми каже нещо напреки, но когато подметна, че пак се замислям за мотор, се покрива някъде да плаче ... и това не е евтина манипулация
                  Войната е мир, свободата е робство, невежеството е сила.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Different_Soul в пенсия !

                    Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                    Аз си падам по джипове, мотори и мотоделти - тя по коне и салса.
                    Колега, ще кажа на Магарето да не се надува толкова !
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #11
                      До: Different_Soul в пенсия !

                      Първоначално публикуван от ivanik1978 Преглед на мнение
                      позволявам си да коментирам, понеже съм минал през същото няколко пъти - и мисля, че грешиш; жената казва "никакви мотори", защото я е страх за него - по никаква друга причина (надявам се);
                      моята никога не е посмяла да ми каже нещо напреки, но когато подметна, че пак се замислям за мотор, се покрива някъде да плаче ... и това не е евтина манипулация
                      Може би си прав донякъде, но само донякъде и невинаги
                      Ще си позволя да цитирам великия Радичков "... Има ли смисъл всичко да се обяснява на жените! Колкото повече им обясняваш, толкова повече няма да разберат." ...
                      И за мен се "притесняваха" - особено, когато моторът беше по-скъп
                      Последно редактирано от Scrapheap; 28-03-08, 00:02.
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #12
                        До: Different_Soul в пенсия !

                        Ясно е, че бивш моторджия няма и винаги ще си ме гложди, признавам !
                        Просто мотивите ми са доста по-различни, а и ако трябва да съм искрен, когато си наумя нещо го правя от собствен интерес, т.е. ако аз не искам да направя нещо, никой неможе да ме накара
                        Тъжно (може би), но факт...
                        [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                        [/FONT]________________________________________
                        [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                        [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                        [/CENTER]
                        [/CENTER]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Different_Soul в пенсия !

                          Първоначално публикуван от ivanik1978 Преглед на мнение
                          ....... но когато подметна, че пак се замислям за мотор, се покрива някъде да плаче ... и това не е евтина манипулация

                          Не се притеснявай, има и обратния вариант- при мен пък "плаченето" беше от друго естество- за мотор. Сега и моята приятелка кара, а на мен ми се плаче
                          2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                          Toyota Land Cruiser KDJ 125

                          Коментар


                          • #14
                            До: Different_Soul в пенсия !

                            Колега и аз си казах - на мотор повече не! И сега вече мисля за втори . Колкото за жените и моторите - и моята не се радваше, че се качвам, но следвашия сезон може и с мен да дойде - този няма да стане защото сме в петия месец!(момче!)

                            Сега по-сериозно... за мен лично по-скоро трябва да се опиташ да обясниш на дамата, че това не е толкова рисково и ти е част от нещата, които вършиш за себе си. Всеки има нужда от това.

                            Успех и на двамата!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Different_Soul в пенсия !

                              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                              Боже, какви нежни струни имало в душите на борците !
                              Zbytsam, на мен преди години ми поставиха въпроса: "Музиката или мен !"
                              Познай кое избрах ?!
                              Чакай да ти извадя един цитат от "Златното руно", че може и да поумнееш: "Всяка жена, колкото и да е хубава в един щастлив ден ти омръзва."
                              А моторите не омръзват никога........
                              Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X