Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Вицове

    В едни далечни (и най-вече приказни) времена, когато рицарите се сражаваха с дракони спасявайки прекрасни принцеси, не съществувала никава техническа поддръжка за потребителите. Мечовете били ковани от ковачи и, ако рицаря оставал жив, след като некачествения меч се счупвал и не можел да отсече главата на дракона, същия се връщал набивал канчето на ковача, убеждавайки го да зареже ковачницата и да я смени с манастир.

    Все пак интересно би било, какво би се случило ако всеки ковач поддържаше цял щат обслужващ персонал. Е да се опитаме да си го представим...

    - Отдел техническа поддръжка "Merlin, Inc". С какво мога да ви помогна?
    - Вчера си купих Ваш меч...
    - Поздравления, Сър, направили сте правилен избор.
    - Да ама той не работи.
    - Какво искате да кажете с “той не работи”?
    - Ми не сече главата на дракона.
    - А Вие прочетохте ли инструкцията за експлоатация, Сър?
    - Благородния рицар не е длъжен да умее да чете! Hо моя оръженосец ми я прочете два пъти на глас.
    - Добре, Сър. А извадил ли сте меча от ножницата?
    - Да.
    - Сигурен ли сте? Бихте ли проверили, ако обичате.
    - Извадил съм го бе пе... извадил съм го!
    - Добре, Сър. Сега опитайте дали острието е добре наточено.
    - Аууу мам...!
    - Не трябваше да го правите с палец, Сър.
    - Какъв палец бе да ти го на...? Пробвах с език. Аз така си опитвам и манджите.
    - Виждате ли, Сър, меча е устроен малко по иначе, отколкото блюдата, които опитвате на обяд. Под “опитвам” се има в предвид...
    - А бе я не ми разправяй врели некипели! НЕ съм длъжен да познавам Вашите технически термини. Аз съм потребител не хардуерен специалист. По добре кажете защто да го е... меча не работи!
    - А преди това работеше ли?
    - Отде да знам – купих го вчера!
    - Добре, Сър. Да сте правили нещо необичайно с него?
    - Hе!
    - Сигурен ли сте в това?
    - Ми сугурен съм, току що го извадих от ножницата.
    - Не сте ли се опитвали да го заточвате сам?
    - Отде накъде?
    - Вие най-добре знаете, Сър. Може би сте се опитвали да вплетете в него ново заклинание?
    - Не, ползвам стандартните, коите се доставят заедно с меча!
    - Може би е бъг, Сър? Откога не сте си ъпдейтвали светената си вода?
    - Вчера си налях последната версия!
    - Ясно, Сър. Погледнете моля Ви дали на близо няма неекранирани източници на черна магия? Те могат да създадат смущения в работата на меча.
    - А бе какви източници да ти го на... АЗ СЪМ В ПУСТИНЯТА!
    - Hе бива да се нервирате, Сър.
    - Не се нервирам, по дяволите!
    - Тогава защо дишате толкова тежко?
    - Защото ме гони дракон бе пе...
    - А, значи, дракона е наблизо?
    - Да, зад гъ... ми!
    - Отлично, Сър. Дайте му слушалката ако обичате.
    - А, ако ми отхапе ръката?
    - Извинете, Сър, но медицинските проблеми са извън нашата компетентност.
    - Следващия път ще си купя меч от "Morgana, Ltd"!
    - Е добре, сър. Опишете поне, как изглежда дракона.
    - Ми, един такъв жълт... с мустачки...
    - Ясно. С това трябваше да започнете, Сър. Това е нелицензиран дракон, китайско менте без дигитален подпис.
    - И?
    - Прочетете лицензионните условия, Сър. "Merlin, Inc" не гарантира съвместимост с неСертифицирани от Merl.Inc. устройства.
    - И сега какво да правя?
    - Ами никога не ползвайте занапред евтини, no-name дракони, Сър.
    - Абе що си не е..., той ще ме използва както е...! Ааа! Hеееее! Ааааа!..
    - Сър? Сър, добре ли сте?.. При всички случаи, компания "Merlin, Inc" Ви благодари за оказаната помощ при усъвършенстването на нейните продукти!




    ------------------------------------------------------------------------------------




    Клиент отива при търговец на леки автомобили втора ( N-та употреба). Започва се заклинанието.

    1. За тези пари по-добро няма да намериш! (... ако, като идиот, седиш тук и не провериш на което и да е друго място!).

    2. Не кола, а огън! (... хвърчат искри отвсякъде! И най-вече - където не трябва!).

    3. Не кола, а ОГЪН! (... при това силен, ако съдим по чернилката, която бълва от ауспуха).

    4. НЕ КОЛА, А ОГЪН!!! (... изгаря до основи за 14 секунди)

    5. Току-що й е направен основен ремонт! (... както всеки месец).

    6. Пали от половин оборот! (... ако дръпнеш онази желязна пръчка, която стърчи под радиатора).

    7. Колата е звяр: 2 литра! (... в минута).

    8. Няма да има нужда от ремонт! (... просто е безполезно).

    9. Предния собственик си беше загубил акъла по тази кола! (... между другото – още си го търси).

    10. Всичко й е регулирано! (... ще се развали точно за един месец – ни повече, ни по-малко).

    11. Техническите показатели са в нормата! (...стига да не знаеш каква е нормата).

    12. Отдръпни се на 10 метра и я погледни – каква красавица! (... и не се доближавай, за да не видиш колко пъти е изчуквана).

    13. Виж боята от двете страни – не е мръднала! (... и по-добре не гледай ръждивия и смачкан покрив).

    14. Гарантирам, че няма да имаш проблеми със спирачките ! (... спирачки просто няма).

    15. Не е карана през зимата! (... по никакъв начин не е могла да запали).

    16. Има шибидах! (... в случай, че вратите окончателно се преебат).

    17. Херметичен багажник! (... два трупа цяло лято лежаха вътре, а никой така и не усети).

    18. Такъв касетофон никой няма! (... ама наистина никой).

    19. Супермощни фарове срещу мъгла! (...скапват акумулатора за 2 часа).

    20. В нея ще се почувствате истински мъж! (... така ще се тресе цялата).

    21. Това не ви е „Запорожец”! (... „Запорожец”-ът е балерина в сравнение с нея!).

    22. Направо е неудържима! (... нали ти казах, че няма спирачки).

    23. Всички могат да карат по магистралата, а вие – по високите планинските пътечки! (... което е уместно, като се има предвид че работят само първа и задна ).

    24. Всички ще ви завиждат! (... какъв богат човек – да даде толкова пари за такава бракма!).

    25. Жените ще изпълняват всяко ваше желание! (... само за да не сядате вътре).

    26. Можете да ходите за риба! (... рибата дума няма да обели).

    27. Суперсъвременна маркировка – автомобилът се следи от спътник! (... ако дадеш 20 000 отгоре).

    28. Елитен цвят! (... че не му се сещам за името).

    29. Седлаките са облицовани! (... иначе ще си изкаляш задника).

    30. Изчистен интериор! (... каквото и да е имало – махнали са го).

    31. Скоростта не се усеща! (... че 20 километра скорост ли е?!)

    32. Веднъж като ръгнеш пета – ще счупиш километража! (... той бездруго си е счупен).

    33. Тъмни стъкла – можеш да си караш и гол! (...и по-добре, защото вътре е 50 градуса).

    34. Моторът не се чува! (... когато не си в движение).

    35. Допълнителен спойлер на задния капак. (... скрива следите от куршуми).

    36. Допълнително - резервни шарнирни болтове! (... ще ти потрябват само след 2 седмици).

    37. Волан от махагон! (... само малко си го изшкуркай – да не ти се забиват тресчици).

    38. Току-що идва от Япония! (... кой знае откъде е открадната).

    39. Само един предишен собственик! (... от 15 години се мъчи да я продаде).

    40. Всички шофьори ще ви дават път! (... като гледат колата, ще мислят че сте психопат).

    41. Дисковете са свръх-нови, отляти по суперсъвременна секретна технология! (... свалени от свръх-нов, отлят по суперсъвременна секретна технология танк Т-93А).

    42. Купете от нас – няма да съжалявате! (... най-вече ние няма да съжаляваме).

    43. Предният собственик беше една баба. Карала я е изключително рядко! (...държала си е вътре кокошките).

    44. Жена ви ще бъде щастлива! (... с Пешо, докато по цяла нощ сте в гаража).

    45. Обемист резервоар! (... събира ? от заплатата ви, плюс извънредни).

    46. На практика – може да наливате всякакво масло! (... и по-честичко, по-честичко).

    47. За такива коли има опашки! (... пред сервизите).

    48. Каква кола! Направо бонбон! (... направо ще си изпочупиш зъбите).

    49. Само чуйте как работи двигателя! (... казах „само чуйте”, но не гледайте).

    50. Истински европейски автомобил! (... сглобен в Азия и 20 години тътрузен из Африка).

    51. Консумацията му е супер-ниска! (... по това ще си приличате, ако го купите).

    52. Идеално пасва на якето ви! (... изглеждаш като последния селянин).

    53. Страничните стъкла се затварят със съвсем леко движение! (... но се отварят само с лост или чук).

    54. Има индикатор за икономичен режим на двигателя! (... как да няма, бе – онази забитата с пирон стрелка, на която пише „икономичен”).

    55. Ще я карат и децата ви! (... когато оканчателно ви довърши)

    56. Запазих я лично за вас, макар че още двама искаха да я купят! (... и двамата са от пункта за старо желязо).

    57. Единственото, което ще трябва малко да оправите, е регулацията на седалките! (...ще ви отнеме 3 дни и 200 евро - трябват нови седалки).

    58. Никога не се е преобръщала! (... блъскали са я само отзад...4 пъти ли беше, или пет...?)

    59. Винаги е минавала прегледите безпроблемно! (... защото баща ми е началник на КАТ).

    60. Много икономичен карбуратор! (... не позволява на двигателя да достига мощността си).

    61. Пробвайте колко лесно завива волана! (... но предните колела кой знае защо си остават на място).

    62. Погледнете, тя просто сама се кара! (... ами така е – като няма ръчна).

    63. Не кола, а звяр! (... така силно реве и толкова бавно се приближава).

    64. Само на две години! (... откакто я издирват).

    65. Към нея безплатно се предлагат аптечка и пожарогасител! (... за да се компенсира по някакъв начин липсата на колани и акумулатор).

    66. На нея се е возил самият Иван Петров! (...за първи и последен път)

    67. Оригинално изпълнение! (... имам предвид кехлибареното топче на лоста за скоростите, китеника на седалките и пластмасовото куче с мърдаща главичка на задното стъкло).

    68. Произвели са я по поръчка на директора на завода! (... за „любимата” му тъща).

    69. Японска изработка! (... на пияни турски работници в подземна работилница).

    70. Металик! (... увеличава цената на тази развалина три пъти.).

    71. Какъв просторен салон! (... ако се махнат седалките, волана и ръчките за сваляне на стъклата!)

    72. Манияшки спойлер! (... създава манияшко съпротивление, което увеличава разхода на бензин с 25 %).

    73. Голяма жабка! (... за сметка на малкия багажник).

    74. Допълнително даваме стикери за стъкла с различни надписи! (... сред които отсъства само един: „Шофьорът на това нещо е пълен кретен!”).

    75. Двигател с дълъг живот! 150 000 километра! (...вече).

    76. Удобен, чувствителен и непретенциозен педал! (... всъщност това си ти!)

    77. Сглобявана е от висококвалифицирани специалисти! (... от крадени авточасти).

    78. Бяга като кошута! (... простреляна от „Калашник”).

    79. Насладете се на мощната светлина на фаровете! (... но първо сменете инсталацията).

    80. Рязко тръгва! (... но бавно спира).

    81. Не е нужно да сменяш накладките! (... така де – ако си мъж!).

    82. Няма да ви се иска да слизате от нея! (... за да легнете под нея).

    83. Не кола, а чудо! (... точно като вас).

    84. Мощна вентилация на салона! (... заради дупките в ламарината).

    85. Безплатно ви даваме втори двигател! (... ако си купиш и трети - ще можеш да сглобиш един, нормално работещ...може би...понякога...).

    86. Стъклата нямат нито една пукнатина! (... за разлика от буталата, таблото и рамата).

    87. Това е най-последен модел! (... в истинския смисъл на думата – „най-последен”).

    88. Ще разберете каква кола ви трябва! (... но ще бъде вече късно).

    89. Климатик, климатроник! (... или квадротоник, квинтотроник – така или иначе нищо не разбираш, нали?).

    90. Има дори закачалка за сакото ви! (... няма как да не я забележите, непрекъснато ще ви удря в ухото).

    91. В барчето се събират до 5 бутилки бира! (... която за 20 минути става на пикня).

    92. Защитни подкалници! (... от пръскащото във всички страни масло).

    93. Ще имате отлични характеристики на ходовата част! (...ако ходите пеша, естествено!)

    94. Ако я сравните с колата на съседа ви, ще разберете какъв уникален избор сте направили! (... и вероятно ще съжалите за това).

    95. Така ще свикнете с тази кола, че даже ще й измислите име! (... нещо като ТъпаПуткаСкапана).

    96. Има я в последния брой на вестника! (... на забавните страници, точно под условието: "Познайте какво е искал да нарисува художника?").

    97. Към ключа за запалване се предлага и това луксозно стоманено допълнение! (... допирате в него ето тези две кабелчета и готово – тази кола другояче не пали!).

    98. Държи се като истинска мадама! (... два часа я уговаряте да тръгне, а после ви изпразва портфейла).

    99. В този автомобил ще бъдете щастлив! (... като всички останали идиоти!).

    100. Не можете да си я позволите! (... как да ти го кажа по ясно!).

    101. Тази не се продава! Вече я обещах! (... вземи сега да ме почерпиш!)

    Автор: неизвестен купувач



    ---------------------------------------------------------------------



    Мен ме изгониха от клуб Порше поради
    неприлично държание и сега няма къде да питам. Имам 3 въпроса.

    1. Някой да е крал скоро Mercedes ? "А" класа? Трябва ми електрониката
    2. Кога ще оправят пътищата?
    3. Къде е Сиса?

    Разяснявам.

    Имам зелен москвич, дванайстак. 73-а производство...

    Но всичко по него е тунинг. Малко ме дразни бордовия компютър,
    който ми говори на френски, защото е от Рено Лагуна 2.2 TDI, 96-a и
    постоянно ме пита дали се ебавам като наливам бензин на дизелова
    кола щото нямал база данни за друга.

    Седалките ми са Recaro. Подгряващи. Имам модифицирани катапулти
    от МИГ-21. Климтатроникът и DVD системата за car theatre ги бях
    вързал на един бушон и отначало гореше, но сега го оправих.
    Съраундът в колата е THX, последното на Лукас, след DTS.
    Рисийвъра ONKYO е в багажника, имам 8+1 колони Таной .

    Задният мост отначало го бях направил по идея на Ситроен, понеже
    французите знаят как да правят коли, но когато я паркирам на
    неравни терени и колата след изгасяне клекне ниско се удряше в
    земята и ми трошеше сините неонови лампи по шасито (справка "Бързи
    и яростни")
    Затова сега съм го сменил със заден мост на мерцедес, А класа, и
    затова ми трябва електрониката по управлението му. Това по първия
    въпрос.

    Второ. Пътищата. Абе оправете ги, общинари и други твари.

    Дупките са изкривили шенкела на предницата. Той и предава
    изкривяване с 3 градуса. През няколко връзки градусите се
    увеличават и накрая през хидравликата волана ми е на 90 градуса
    завъртян. Както карам и колата почва да се държи странно. Понеже
    върви напред, а компютъра засича 90 градусово завиване на волана
    праща сигнали към ABSa все едно колата се занася и е
    неуправляема...И той се включва. Първо блокира предно дясно,
    после задно ляво колело. Колкото и да натискам педала за газта
    оборотите падат и колата спира, сама си пуска аварийните и праща по
    GPSa авариен сигнал до сервиза на АЗЛК в Байконур. Така не може
    да се кара по тези пътища

    Освен това наскоро ходихме със Сиса на една гонка. След като ги
    накъсах на две коли разстояние останалите и рекох да я повозя по
    магистрала. Карам и изведнъж някаква яка дупка. Краш датчика е
    някакъв пиропатрон, който се включи, осемте еърбега се издуха и
    дясната седалка катапултира. Едвам спрях, защото карах с около 250
    км/ч и пътя беше стана като нишка. Спирайки се заех да прекъсна
    аварийните радио сигнали, защото няма нужда от пътна помощ.
    Тогава се сетих за Сиса. Нямаше я. Дожаля ми като си представих как
    се е изстреляла на 40 м височина пристегната за катапулта и е
    наблюдавала отдалечаващия се зелен москвич.

    Та по третия въпрос.
    Някой да е виждал Сиса?
    Трябва ми седалката обратно.



    -------------------------------------------------------------------


    Въпрос към Радио Ереван:
    - Защо българинът след секс обръща гръб на партньорката си?
    Радиото отговаря:
    - Защото българинът, по принцип, мрази шибаните неща!


    -------------------------------------------------------------------


    58 руски мъдрости

    1. Ако димът се стеле по земята - върнете се и изключете ютията; ако се вдига стълбовидно - може вече и да не се връщате

    2. Ако ви сърби лявата ръка - това е на пари, ако ви сърби носа - това е на пиячка; ако са и двете - това е на пиячка на аванта

    3. Котките си имат поверие - ако негър им пресече пътя…

    4. Ако мъжът подарява цветя без причина, значи - причина все пак има.

    5. Ако жената има пръстен, значи най-вероятно е омъжена. Ако има гердан, това нищо не значи. Ако има и пръстен и гердан - омъжена е, но това нищо не значи

    6. Винтът, забит с чук, държи по-здраво от пирон, завъртян с отвертка

    7. Ако искаш да се почувстваш звезда - сядай на елхата!

    8. Дошъл си - благодаря, отишъл си си - мноого благодаря…

    9. Животът на човек се дава само веднъж, основно случайно

    10. Поради изчезването на мъжа са възбудени … двама съседи

    11. По-добре с Петров на Майорка, отколкото с майор на Петровка (Петровка 38 - адресът на московската милиция)

    12. Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили “Титаник”.

    13. Ако гледате телевизия, сигурно сте забелязали, че добрите винаги побеждават лошите - с изключение на новините в осем часа.

    14. Граждани! Летете със самолетите на Аерофлот! Побързайте - останаха съвсем малко!

    15. Ако смятате, че никотинът не влияе на гласните струни на жените, пробвайте да изтръскате пепелта от цигарата на килима.

    16. Когато жена казва, че няма какво да облече - това означава, че няма нови дрехи. Когато мъж казва, че няма какво да облече - това означава, че няма чисти дрехи.

    17. Хубаво нещо е “умрелият полицай” - и скоростта ограничава, и да го прегазиш е приятно.

    18. Руснаците наричат път мястото, през което възнамеряват да преминат.

    19. Ако дълго време не са се обаждали роднините или приятелите - значи всичко им е наред.

    20. Хубаво е не там, където ни няма, а там, където никога не сме и били!

    21. Да ви помогна ли или да не ви преча?

    22. Често, когато сутрин гледаш някоя жена, с ужас разбираш, че снощното съблазняване е нейна, а не твоя заслуга.

    23. Когато в семейството има само една жена, тя израства егоистка.

    24. Причините за неявяване са три - забравяне, запиване или зае*аване.

    25. Ако искате да разсмеете Бог - разкажете му плановете си.

    26. По-страшен от руския танк е пияния му екипаж.

    27. Както и да се въртиш, задникът ти все е отзад.

    28. И вълците сити, и агнетата цели, а на овчаря - вечна му памет.

    29. Ако имаш прекрасна жена, ослепителна любовница, страхотна кола, нямаш проблеми с властите и данъчните; ако когато ходиш по улицата, винаги грее слънце и минувачите ти се усмихват - кажи НЕ на наркотиците!

    30. Комарите са много по-хуманни от някои жени - когато комър ти пие кръвчицата, той поне престава да бръмчи.

    31. Има три начина да се направи нещо - направи го сам, наеми някой или забрани на децата си да го направят.

    32. Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

    33. Да направиш жената щастлива не е трудно - трудното е ти да останеш щастлив.

    34. Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той.

    35. Правилно хвърленият мъж обезателно се връща - като бумеранг.

    36. Аз безкрайно уважавам чудовищния избор на моя народ.

    37. Когато времето е малко - не ти е до приятелство, а само до любов.

    38. Руският мързел не е грях, а изключително необходимо средство за неутрализация на кипящата активност на ръководителите - идиоти.

    39. Безпричинен смях - признак, че или сте идиот, или красива девойка.

    40. Извинявайте, че говоря, докато Вие прекъсвате.

    41. Лотарията е най-добрият способ за изчисляване на броя на оптимистите.

    42. Истинската жена е длъжна да отсече дърво, да разруши дом и да отгледа дъщеря.

    43. Болният отиде на поправителен, но не стигна.

    44. Изпратете четири капака от тоалетна чиния и ще получите безплатна ролка тоалетна хартия!

    45. Глупаците се женят, а умните се омъжват.

    46. Американските университети са мястото, в което руски евреи преподават математика на китайците.

    47. Животът отминава толкова бързо, сякаш не му е интересно с нас…

    48. Зелевият сок - утрешната напитка.

    49. Мързелът е подсъзнателна мъдрост.

    50. Има хора, в които живее Бог. Има хора, в които живее дяволът. А има и хора, в които живеят само глисти. Ф. Раневская.

    51. В живота на всеки мъж идва период, в който най-просто е да си купиш чистите чорапи.

    52. За жените - има само миг между миналото и бъдещето. И този миг се нарича живот.

    53. Възпитаният мъж не прави забележка на жена, неправилно носеща траверса.

    54. Не е достатъчно да си знаеш цената - трябва да се отчита и търсенето.

    55. Пазете родината - почивайте в чужбина.

    56. Тя пристигна в Сибир и му развали цялата каторга.

    57. Жените, също като децата, обичат да казват “не”. Мъжете, също като децата, го приемат насериозно.

    58. Висша степен на смущението - два погледа, срещащи се в ключалката.


    -------------------------------------------------------------


    Един кандидат шофьор, току що взел изпита за шофьорска книжка, попитал инструктора: "Дайте ми съвет от кой да се пазя най-много на пътя, кои са най-лошите шофьори?" Инструкторът отвърнал: "На първо място ще се пазиш много от пияните шофьори - карат неадекватно, шофират бързо и правят много поразии. На второ място са мотористите - хвърчат като ненормални, изпреварват навсякъде, често предизвикват ПТП-та. Накрая на трето място са таксиметровите шофьори - много са нагли, непрекъснато се бутат и все бързат."
    "Добре, за жените-шофьори нищо не казахте?" попитал учуден курсиста. "А, жените ли?" - махнал с ръка инструкторът - "Те са като пиян таксиметров шофьор, качен на мотор!"


    -------------------------------------------------------

    Катаджия спира кола за проверка през нощта. Поглежда през стъклото- шофьора с колан, с хендсфри, по правилник! Полицая се усмихва и казва:
    -Честито, току що спечелихте 500 лв от програмата "Водач за пример"! Какво мислите да направите с парите?
    -Ами на първо време да изкарам шофьорски курс! - казва човека, а жената до него се обажда:
    -Не го слушайте, г-н полицай, той като е пиян само глупости говори.
    От задната седалка се надига едно момче и вика:
    -Абе, аз ви казах, че с тая крадена кола далече няма да стигнеме!
    А от багажника се чува глас:
    -Кво става, бе, минахме ли границата вече?!?


    -------------------------------------------------------



    На един селянини от Кукурево му се разгонила свинкята. Бабата му дава 20 лв да я заведе на шопар в съседото село. Качва нашия свинкята в коша на мотора, слага и каската и потегля. Стига до края на селото и се замисля: "Мамка му и прасе, що да не я свърша аз тая работа?" Оправил свинкята, връща се в кръчмата и чака-рака с 20 лв. На другия ден бабето гледа, промяна няма. Пак му дава 20 лв. и нашия пак: свинкята с каската в коша, оправя я извън селото и чака-рака в кръчмата.
    На третия ден бабата излиза на двора и надава вик:
    "Мъжо, бързо! Свинката си е качила в мотора, сложила си е каската и те чека!"
    Последно редактирано от spl77; 17-06-08, 19:45.

    Коментар


    • До: Вицове

      Един отишъл в обществена тоалетна, но за зла беда всичките били заети,а на него страшно много му се ходело по голяма нужда. Мислил мислил, и решил да се изходи в чорапа сии.Хубаво,обаче после какво да го прави??? видял 4е малкото прозорче е отворено,завъртял чорапа над главата си за да го хвърли...обаче на чорапа му имало дупка на палеца и оплескал цялата тоалетна в лайна - стените,тавана.......олекнало му,ама му станало неудобно и повикал чистача:
      - Човече, ще ти дам 5 лева,ако изчистиш всичко!
      Чистачът ококорено огледал цветния пейзаж и отговорил:
      - Братле,аз ще ти дам 50лева,ако ми кажеш как, по дяволите, си си въртел газо,за да осере6 стените и тавана!!!!!!!!!

      -------------------------------------------------------------


      След приключване на жътвата от Земеделска кооперация "Урожай" наградили бай Иван комбайнера с нови цървули, 20 лв. и еднодневна екскурзия до София.
      Върви си бай Иван из столицата, разглежда разните чудесии, но нищо не му лови окото - вече бил виждал всичко по телевизията. По едно време гледа надпис "Маникюр - педикюр".
      "Те тука ще е", рекъл си той и влязъл. Разгърнал портофелчето:
      - Момиче, искам да си купя един маникюр-педикюр!
      Видяла го маникюристката, че е от село, бръкнала по-надълбоко в портфейла му, па му казала:
      - Иди, чиче, в оная кабина, съблечи се и ме чакай.
      Съблякъл се той, тя дошла, изчукала го едно хубаво и го пуснала да си ходи по живо - по здраво.
      Харесало му на бай Иван, решил следобяд да иде пак там. На смяна било друго момиче, ама той - нали вече знае какво е - смело поискал маникюр-педикюр. Момичето му оправило ноктите на ръцете и краката, взело му таксата и го изпроводило.
      След това бай Иван обяснява на село какво е видял в столицата:
      - София - град като град, малко по-голям от Дряново. Шарении много, ама сме ги гледали по телевизията. Само "Маникюр - педикюр" не бях виждал.
      - Е, па що ще е т'ва?
      - Остави се, брате! Предобед ми насадиха дамски пеперудки; следобед ми орязаха ноктите, та не може и да се почеша...


      ----------------------------------------------------------------


      Майка и дете се разхождат и минават покрай публичен дом.Детето пита:
      - Мамо какво се продава тук?
      - Майката се замислила и отговорила:
      - Ми щастие маминото.
      Детето започнало да иска пари от майка си, че да иде да си купи щастие.Накрая майката дала 2лв и момчето отишло.Влезнало и тръгнало към какичките.Те пък го гледали смутено.Момчето извадило двата лева и заявило:
      - Искам да си купя щастие.
      Какичките се спогледали и се зачудили какво да правят.Накрая едната намазала една филия с мармалад и я подала на момчето.Момчето лакомо я изяло.Намазали му втора филия, а момчето пак я изяло.На третата филия момчето било вече доста
      заситено и облизало само мармалада.Излязло щастливо, а чакащата му майка го попитала:
      - Какво стана?
      Момчето:
      - Две опрасках, една излизах...

      Коментар


      • До: Вицове

        Един строител паднал от скелето. Около него се събрала тълпа. А от скелето викат:
        -Ей, извадете му ръцете от джобовете! Трябва да мине за трудова злополука.

        ----------

        Полицаи спират джип с борче.
        -Документите ви!
        Борчето ги дава. Полицаите:
        -Така-а-а! Тази кола не е ваша!
        -Имам си пълномощно, ето го.
        -А защо на задната ви седалка има автомат „Калашников”?
        -Имам си разрешително. Заповядайте.
        -Отворете багажника.
        Борчето отваря. Вътре труп.
        -А сега какво ще кажете?
        -Нищо! Ето ви смъртния акт, документите за погребението и парцел в гробищата…
        -А защо в задника му има забит поялник?
        -Може и да не повярвате, но ето, вижте му завещанието.

        ----------

        Мъж и жена са на разходка из природата. Мъжът застава на висока скала над буен планински поток. Жена му го доближава и казва:
        -Скъпи, тук е опасно да стоиш. Отдръпни се, или по-добре ми дай портмонето си.

        ----------

        Опит: - позволява на човека, когато направи грешка да каже: “Знаех си!”

        Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

        Коментар


        • До: Вицове

          Първоначално публикуван от spl77 Преглед на мнение

          .....
          - Остави се, брате! Предобед ми насадиха дамски пеперудки; следобед ми орязаха ноктите, та не може и да се почеша...
          Култов
          Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

          Коментар


          • До: Вицове

            В един хотел се настанили да почиват едновременно арабски шейх и английски лорд. С течение на времето се сприятелили. Един ден, докато били в апартамента на лорда решили да направят състезание между слугите си - кой е по-бърз при изпълнение на личните им поръчки. Първият бил лорда. Той звъннал на звънчето, в отговор на което на врата дискретно се почукало.
            - Желаете ли нещо, милорд?
            - Да, Джеймс! С моя приятел сме решили да изпушим по една лула, но ни свърши тютюна. Би ли слязъл до бакалията да купиш един пакет?
            - Разбира се, милорд!
            След излизането на слугата, лорда започнал да обяснява на шейха действията му:
            - Сега Джеймс се намира на площадката пред асансьора, натиска копчето и след минутка ще бъде на първия етаж. Поздравява учтиво администраторката и излиза от сградата. Оглежда се внимателно и пресича улицата. Влиза в бакалията, отново поздравява учтиво бакалина, купува един пакет тютюн, сбогува се, излиза отново на улицата, внимателно пресича и влиза в хотела. Отново поздравява учтиво администраторката и след минута ще е тук.
            След минута на вратата се почуква и Джеймс влиза.
            На свой ред шейха плясва два пъти с ръце. Вратата се отваря със замах и се появява босо младо момче.
            - Търсил си ма ба, челеби?
            - Асане, тука сас мойту авер сме решили да спушим по една лула, ама ни свърши тютюна. Ша слезиш ли до бакалията да купиш един пакет?
            - Да ба челеби, как!
            Шейхът започнал да обяснява действията на слугата си:
            - Сега, мойто Асан си търси чехлити, мойто Асан продължава да си търси чехлити. Сига вечи си намерил чехлити и са набира надолу по стъпалата, защот ни знай как са работи с асънсьора. Мойто Асан вечи е долу и вижда "Ау, чок гюзел хадминистраторка!" Започва да зарибява, обаче парашута му ни съ отваря, тегли една майна на мумичито и излиза от хотела. Дере кат" магари приз кълчища приз улицата и нахълтва в бакалията. Започва да съ пазари с бакалина за тютюна.
            "Дай по-ефтино тютюна, ба!"
            "Няма да го дам"!
            "Дай по-ефтино тютюна, ба!"
            Кату вижда, чи няма да смъкни от цината, тегли и на него идна майна, купува тютюна и пак пресича улицата кат" турпеду. Влиза в хотела, тегли един кръвожаден поглед на хадминистаторката и съ набира нагори по стълбите. След пет минути шъй тука.
            Минават пет, десет, двайсет и пет минути, но от слугата няма и следа. След около час гореспоменатото момче отново нахълтва в стаята:
            - Ха бе, челеби, да си ми виждал някъде чехлити?

            ---------------------------

            Английски джентълмен стои пред печката. На вратата се звъни. Друг джентълмен пита:
            - Може ли чаша вода, сър.
            Джентълменът от къщата му дава.
            След малко пак се повтаря същото, и пак, и пак.
            Последния път човекът от къщата пита:
            - Какво става?
            - Пожар, сър.

            --------------------------

            Сър Джон играе голф на ново игрище близо до магистралата Лондон - Манчестър. До него е икономът Джеймс, който носи торбата със стикове и напътства играта на негова светлост. След поредният удар топката изчезва зад дърветата и пада някъде на магистралата. Оттам се чува стържене на метал и глух удар.
            - Джеймс, бихте ли проверили, какво става там?
            Джеймс се връща след минута.
            - Опасявам се, сър, че топката ви е улучила мотоциклетист. Понастоящем младежът е мъртъв, сър.
            - И какво ме съветвате да направя в тази ситуация, Джеймс?
            - Следващият удар да е малко по-вляво, сър.

            -------------------------

            Сър Джон се къпе в океана. Неочаквано се появява акула. От брега му крещят:
            - Сър Джон, нали имате голям нож? Разпорете я с него!
            Лордът се провиква възмутен:
            - Риба - с нож?...

            ----------------------

            Вратата на кабинета на сър Джон се отваря внезапно. Забързан влиза иконома:
            - Темза приижда, ще се удавим!
            - Излез и почукай както подобава - отговаря сър Джон.
            На вратата се почуква прибързано, влиза иконома и уплашено се провиква:
            - Наводнение!
            - Излез, почукай и не забравяй добрите обноски - вече раздразнен казва лордът.
            Икономът почуква отново, влиза в стаята и показвайки с жест пода казва:
            - Темза, сър...

            -------------------

            По време на лов Негово Превъзходителство стреля по дива патица, но не я улучва.
            - Убих ли я? - пита той лесничея.
            Лесничеят отговаря с поклон:
            - Ваше Превъзходителство благоволи да помилва патицата.
            Последно редактирано от iva_kx; 19-06-08, 12:38.
            DCRT®

            Коментар


            • До: Вицове

              Габровец пита малкия си син:
              - Помниш ли, сине, какво ти подари Дядо Коледа точно преди една година?
              - Да, тате! Един бонбон! Не виждаш ли, че аз още го смуча?
              - Дай, сине, да му махна целофана.
              Последно редактирано от Жоро Хаджиев; 19-06-08, 19:24.
              DCRT®

              Коментар


              • До: Вицове

                Събрали се хирург, инженер и програмист и започнали да спорят чия професия е най-стара.
                Хирургът казал:
                - Моята професия е най-стара - нали Господ е създал жената от реброто на Адам!
                Инженерът отвърнал:
                - Да но нали преди да създаде човека, Господ е изградил света от хаоса!
                Програмистът се облегнал се назад, подсмихнал се и казал:
                - А кой според вас е създал Хаоса?
                Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                Коментар


                • До: Вицове

                  Тоя Митков изби рибата направо

                  Коментар


                  • До: Вицове

                    Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                    Тоя Митков изби рибата направо
                    А Хаджиев разправя, че нямал чувство за хумор..
                    DCRT®

                    Коментар


                    • До: Вицове

                      Въпрос от новия Юзер "Господин Някой" към форумного общество:
                      Темата е озаглавена "Помощ, имам проблем. Помагайте приятели"

                      Нужен ми е съвет. Благодаря ви предварително.
                      От известно време заподозрях гаджето ми, че кръшка. Както обикновено.
                      Ако вдигна аз телефона - затварят. Взе често да се среща с "приятелки", а като я питам с кой е била, казва, че не ги познавам.
                      Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла.
                      Както и да е, никога не бих я разпитвал за такива работи, но когато снощи късно пак тръгна на някаде, не се сдържах.
                      Слязох до мотора, залегнах зад него и започнах да наблюдавам какво ще стане.
                      И гледам - ужас! Предницата тече и е клекнала долу!
                      Как мислите, дали ще мине само със смяна на семеринги и масло или ще трябва да се изръся и за пружини?
                      DCRT®

                      Коментар


                      • До: Вицове

                        Абе хора кво пиете че са ви така будни мозъците, моя е заспал в тази жега
                        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                        Коментар


                        • До: Вицове

                          Е, нали все някой трябва да седи и да се киска като тиква
                          Споко Краси, и твоя ред ще дойде
                          Сега съм почнала да чета вицове за манекени и подбирам най-подходящия за теб
                          DCRT®

                          Коментар


                          • До: Вицове

                            Един мъж умрял по време на гурбет в чужбина. Приятелите му теглили чоп кой да съобщи на съпругата му и един от тях хваща телефона:
                            - Танче, здрасти.
                            - Здрасти бе Димчо, от къде се обаждаш?
                            - Ми-и, от Германия, бе... Нали сме тука с твоя пари да печелим ...
                            - Какво има?
                            - Нали знаеш, че добре печелим...
                            - Знам бе...
                            - Обаче твоя снощи загуби всичко на покер.
                            - Мамка му! Да пукне дано!
                            - Ми той пукна вече.
                            -----------------------------------------------------------------------

                            1999г. Евреите ветерани от 2-та Световна война решили да посетят лагера Бухенвалд . Сьбрали се в един рейс и трьгнали на пьт, но за беда рейса се развалил в последното село преди крайната точка .Шофьорьт разбрал, че не може сам да оправи рейса и трьгнал да тьрси помощ . Почукал на една кьща в селото.
                            -Извинете за безпокойството, но се развали рейса на пьт за Бухенвалд и е пьлен с евреи, ще можете ли да ми помогнете?
                            -Сьжалявам , но имам само една малка микровьлнова фурна.-отговорил германеца

                            -----------------------------------------------------------------

                            Докторе, какво да правя? Спя с чужди жени, а мъжете им ме бият?
                            - Отидете в армията. Може добре да ви се отрази.
                            След няколко месеца.
                            - Благодаря, докторе. Много добър съвет ми дадохте!
                            - Повече не спите с чужди жени?
                            - Спя, и още как! Обаче сега вечед се обличам за 45 секунди

                            ----------------------------------------------------------------

                            Попитали един луд:
                            - Ти имаш ли майка?
                            - Немам.

                            - Кво стана с нея?
                            - Сгази я багер.
                            - Ти имаш ли баща?
                            - Немам.
                            - Кво стана с него?
                            - Сгази го багер.
                            - Ти сестра имаш ли?
                            - Немам.
                            - Кво стана с нея?
                            - Сгази я багер.
                            - Ти кво имаш бе???
                            - Багер!

                            ----------------------------------------------------------

                            Две блондинки се разхождат и едната казва на другата:
                            -Абе муцка, ти знаеш ли, че вчера Гинка се удавила ?!?
                            - Аууу. Как бе?
                            - Ами както се разхождала по кея и изведнъж паднала!
                            - Е тя нали можеше да плува ?!?
                            - Е можеше, ама някой е сложил табела "ПЛУВАНЕТО ЗАБРАНЕНО"!!!

                            ------------------------------------------------------------

                            Двама гея тръгват на дълъг нощен полет. Когато всички заспиват единия гей казва:

                            -Айде да правим секс?!
                            -Луд ли си? Виж колко хора има!
                            -Да, но всички спят! Ето гледай..... ЕДНО КАФЕ, МОЛЯ!
                            (...пълна тишина...)

                            Почнали се и цяла вечер луд секс...
                            На сутринта стюардесата минава покрай пасажерите и вижда, че мъжът зад тях му е подута ужасно много бузата..

                            -Извинете, гогподине. Как сте?
                            -Боли ме зъбът от снощи!
                            -Защо не ме викнахте да Ви донеса аспирин??
                            -Дааа бе... аспирин ще искам аз.. Тука един пред мен кафе искаше и го ебаха цяла вечер аз аспирин ще искам!!

                            ----------------------------------------------------------------

                            Късно вечерта. Млада жена върви по тъмна улица. След нея стъпки. Тя тръгва да бяга, след нея също. Стъпките я настигат и един мъж я сграбчва:
                            - Ще те изнасиля!
                            - Не, не, моля ви не…
                            - Няма не!
                            - Моля ви, не ме изнасилвайте, ще ви направя свирка…
                            Оня мислил, мислил и се съгласил. Момичето му направило свирката, изправило се и лапнало цигара.
                            - Дай огънче.
                            Мъжът извадил запалка, запалил и пламъкът осветил лицата им.
                            -Радке!!!!!!
                            -Татко! !!!!!
                            Неловко мълчание .

                            -Защо пушиш цигари ти ма Радке ?!?!

                            -------------------------------------------------------------

                            Коментар


                            • До: Вицове

                              Работник в почивка. Пуши цигара, гледа надписа на кутията – “МЗ предупреждава, че цигарите са опасни за вашето здраве” – и се възмущава:
                              -А на лопатите нищо такова не пише.

                              ----------

                              -Защо Дядо Коледа е толкова щастлив?
                              -Защото знае адресите на всички лоши момичета.

                              ----------

                              Спасител на плажа разказва:
                              -Веднъж водата беше толкова студена, че пред тоалетната се натрупа опашка.

                              ----------

                              Един се хвали:
                              -Сложих си нов антирадар. 100 метра преди катаджиите почва да повтаря: “Приготви ли паричките, приготви ли паричките?”

                              Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                              Коментар


                              • До: Вицове

                                Сутрин в магазина. Мъж с махмурлук се обръща към продавачката.
                                -Дайте ми, само не казвайте името – и затваря очи и сочи.
                                Цигари?
                                -Не
                                -Хляб?
                                -Не
                                -Ракия?
                                -Буаааа!(повръща). Помолих ви да не казвате.

                                ----------

                                Докато бил шеф на Газпром Рем Вяхирев хванал златната рибка и й казал:
                                -Казвай си бързо желанието, че нямам време.

                                ----------

                                Мъж отива при лекар на профилактичен преглед:
                                -Пиете ли?
                                -Не.
                                Пушите ли?
                                -Не.
                                -Не ме гледайте с тая идиотска усмивка, пак ще ви открия нещо.

                                ХаХа
                                Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X