Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лепенки?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Лепенки (graphic kit / decals)

    изтегли си го от тук:
    http://www.brandsoftheworld.com/sear...72/184542.html
    ако ти пасне с този фаил отиваш в някоя фирма занимаваща се с реклама.Ако имаш някакъв проблем ме потърси.

    Коментар


    • #92
      До: Лепенки (graphic kit / decals)

      Първоначално публикуван от PYovchevski Преглед на мнение
      Здравейте, ровичках доста из форума но не можах да открия конкретен линк към сайт със лепенки. Трябват ми просто обложките, а аз ще си ги изрежа и ще отида в рекламната агенция да ми ги напечатат. Търсих на много места в нета но никъде не открих точно за моя модел. Моля ако някой е попадал на нещо за Kawasaki KX250f - 2004 година или да знае къде може да има такива лепенки да каже... Благодаря предварително
      Колега,не знам къде си чел,но точно в тази тема на първата страница има и координати пуснати на човек и линк към сайд.
      Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

      Коментар


      • #93
        До: Лепенки?!

        Тази тема може и да не я е чел, защото беше пуснал нова и след това й преместих съдържанието в сегашната !
        Пак казвам, никой не търси за съществуващи теми във форума, всеки пуска нови и нови !!!
        Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

        Коментар


        • #94
          До: Лепенки?!

          http://www.blackbirdracing.com/
          Ето линк за лепенки "ЯКАТА работа".
          Има лепенки буквално за почти всички по-известни и неизвестни офф-роуд мотори
          Бог обича смелите!

          Коментар


          • #95
            До: Лепенки?!

            ето една лепенка Собствено производство
            ако случаино някои се интересува как става да
            пише малко е играчка ама става хубава
            особено като се понацапа
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #96
              До: Лепенки?!

              Скоро правихме лепенки за моя мотор от обикновенно самозалепващо се фолио. Започнахме с основа от черно фолио на което залепихме бял фон.. след това изрязахме и различните фигури от различни цветове фолио и ги налепихме върху фона и най-отгоре залепихме безцветно (леко матирано) фолио... Всички материали ми излезнаха около 20 лв., а да не говориме за трите дни очертаване, рязане, лепене и т.н, но мисля че си заслужаваше .. Лепенките станаха дебели и здрави.. издържат на миене с пароструйка

              ето и снимки:
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #97
                До: Лепенки?!

                http://georgio7776.snimka.bg/motorcy...94479.18367391 Ако някой иска да ми пише на лични всяка лепенка може да се моделира по отделно Всички са в формат cdr
                Последно редактирано от georgio; 22-04-10, 00:23.

                Коментар


                • #98
                  До: Лепенки?!

                  Първоначално публикуван от georgio Преглед на мнение
                  http://georgio7776.snimka.bg/motorcy...94479.18367391 Ако някой иска да ми пише на лични всяка лепенка може да се моделира по отделно Всички са в формат cdr
                  каква цена са тези лепенки ? Имате ли на Метал Мулишас
                  http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                  Коментар


                  • #99
                    До: Лепенки?!

                    Тук не става въпрос за продаване имам готови файлове и които иска мога да му ги пратя и да му ги разпечатат в някоя рекламн агенция аз лично си направих доста и стана добре

                    Коментар


                    • До: Лепенки?!

                      Колега може ли ми ги пратиш пиши на ЛС.Мерси предварително.

                      Коментар


                      • До: Лепенки?!

                        Първоначално публикуван от Georgi Tsulev Преглед на мнение
                        Скоро правихме лепенки за моя мотор от обикновенно самозалепващо се фолио. Започнахме с основа от черно фолио на което залепихме бял фон.. след това изрязахме и различните фигури от различни цветове фолио и ги налепихме върху фона и най-отгоре залепихме безцветно (леко матирано) фолио... Всички материали ми излезнаха около 20 лв., а да не говориме за трите дни очертаване, рязане, лепене и т.н, но мисля че си заслужаваше .. Лепенките станаха дебели и здрави.. издържат на миене с пароструйка

                        ето и снимки:
                        Като го измиеш десетина пъти тогава ще си приличи дали е здраво залепено според мен.
                        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                        Коментар


                        • От: Лепенки?!

                          Пиша тук, за да не отварям поредната тема за лепенките.
                          Много бях доволен от тези с които си купих мотора- изкараха бая време и стояха добре на мотора. Но в крайна сметка след доста време(и миене) почнаха да падат една по една, та сега съм останал почти без нито една. По този повод имам следния въпрос-има ли възможност някой да ми сканира старите лепенки и по тях да направи нови? Търсил съм къде ли не, но се оказа, че са нестандарти и не мога да си ги купя от магазин. Старите ги пазя, но не са съвсем читави, та може би ще се наложи малко обработка. Моля дайте ми предложение кой може да свърши тази работа.

                          Коментар


                          • От: Лепенки?!

                            Има вече достатъчно здрави Винили които се режат на плотер.
                            Аз лично си ги правя и до сега не съм имал проблеми (на кола и на мотора ми). Вярно не ги мия всеки ден , но си стоят постоянно на улицата.

                            Да прехвърлиш от Снимка (Картинка) във Формат който могат да ти ги нарежат на плотер е повече от лесно.
                            Трябва ти програмата Inkscape и след 3 цъка вече контурите се очертани.
                            Toyota RAV4 XA2 2.0 D4D 2004г. | Honda XRV 750 Africa Twin RD04 1992 г.
                            Piaggio Vespa PK50S 1983 г. | Puch Maxi N 1982 г.
                            Спортен Клуб Стрелба с Лък - Етър 78 В.Търново

                            Коментар


                            • От: Лепенки?!

                              Притеснявам се за качеството, знам че за плотер картинката трябва да е с висока резолюция, нямам представа как се задават размери, а и снимките може да имат нужда от обработка, за това търся човек, който може.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X