Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лепенки?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Лепенки?!

    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
    То у щатско всичко има, и ръкавици хубави по 8$, и лепенки, и мотори кажи-речи на половин цена, ама са за тия дето са си изградили някакви канали и имат възможността да си поръчат! Другите ще топим залъка през стъкления капак на тенжерата!
    НЕ Е така, аз съм изградил някакъв канал и досега няма човек от форума който да ми е поискал нещо и да не е доставено а също така и още поне 5 човека който аз знам не са отказвали на никой, ти си един от редовните посетители на форума и съм сигурен, че не ти е убягнало от вниманието. Четох един твой пост за гръцките магазини а също така и на Мишелмото и миналата сряда отидох до Солун ей така да си сверя часовника, тия ГЪРЦИ са ЛУДИ като им видях цените и си тръгнах с двеста.

    Коментар


    • #17
      До: Лепенки?!

      Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
      НЕ Е така, аз съм изградил някакъв канал и досега няма човек от форума който да ми е поискал нещо и да не е доставено а също така и още поне 5 човека който аз знам не са отказвали на никой, ти си един от редовните посетители на форума и съм сигурен, че не ти е убягнало от вниманието. Четох един твой пост за гръцките магазини а също така и на Мишелмото и миналата сряда отидох до Солун ей така да си сверя часовника, тия ГЪРЦИ са ЛУДИ като им видях цените и си тръгнах с двеста.
      А виж това вече е нещо друго! Приемам го като предложение за помощ в случай на нужда и сърдечно благодаря!
      Просто ми се стори че човека търси помощ за лепенките, пък другите отговори ми прозвучаха като по-подходящи за темата за хвалби, отколкото като предложения за помощ!
      А за Гърция нещата са малко по-сложни! Не навсякъде и за всеки цените са еднакви! Аз самия нямам възможност да пазарувам от там самостоятелно, и за покупки съм разчитал на приятели с по-добри възможности от моите! Гърците са си балканци и обичат да се пазарят, а и в резултат на това понякога правят изненадващи отстъпки на редовните си клиенти!
      "Do not correct a fool, for he will hate you;
      Correct a wise man, for he will appreciate you."

      Коментар


      • #18
        До: Лепенки?!

        Май се отказах от тези обикновенните лепенки (които се правят на режещ плот) Мисля да направя един шаблон и да напиша DR със синьо върху бялата част от резервоара. Вярно, че ще е малко постничко, но пък ще е най-одачно, резервоара беше така изкривен, че сега му се кефа колко е гладък (като канадска ливада), затова няма да го кича. Иначе за рекламните лепенки ще потърся по магазините, искам на задното окачване да си лепна нещо от двете страни и много ми се искаше и една лепенка на форума за едната кора...
        KTM Fen

        Коментар


        • #19
          До: Лепенки?!

          Абе колега аз имам yamaha YZF400 когато я купих беше като кукла лепенките светеха .Като я покарах една година от храсти от падания от миене с пароструиката са заприличали на гъз. Обаче на мене ми е по важно да е здрав двигателя давам си гас и това е. комплект лепенки струва 200-300 лева . При стефчо в севлиево имаше CRFкомплект+калъф за седалка за 350 лева. Аз лично мисля да си карам мотора така а като реша да го продавам ще му купя нови и ще ги залепя ище му се вдигне цената.

          Коментар


          • #20
            До: Лепенки?!

            Колега аз от 2г. си правя лепенките при Ванката 0889438507 обадиму се и му кажи за какво става въпрос.Понеже и аз се занимавам с боядисване на мотори но аз ги лакирам отгоре на пистарките.А на ХР му ги лепвам отгоре на корите и колко изкарат.

            Коментар


            • #21
              До: Лепенки?!

              Ако ми се види прекалено скромен резервоара ще му се обадя за едно SUZUKI ако може да ми направи...

              П.П. Ако някой има още някаква информация нека я сподели с цел развиване на темата и информация за тези които ги интересува също като мен.
              Благодаря за сегашните ви отговори!!
              KTM Fen

              Коментар


              • #22
                До: Лепенки?!

                Първоначално публикуван от p.djartov Преглед на мнение
                Абе колега аз имам yamaha YZF400 когато я купих беше като кукла лепенките светеха .Като я покарах една година от храсти от падания от миене с пароструиката са заприличали на гъз. Обаче на мене ми е по важно да е здрав двигателя давам си гас и това е. комплект лепенки струва 200-300 лева . При стефчо в севлиево имаше CRFкомплект+калъф за седалка за 350 лева. Аз лично мисля да си карам мотора така а като реша да го продавам ще му купя нови и ще ги залепя ище му се вдигне цената.
                +10

                Всички които карат яко са с ожулени мотори
                2010 CRF 250 R

                Коментар


                • #23
                  До: Лепенки?!

                  Само като идея мога да ти покажа как направих моя мотор!
                  Шарките на резервоара са си оригиналните лепенки и са лакирани отгоре. Надписа 660 е слаган допълнително, но не от мене, и донякъде предпазва боята от надраскване там където трият коленете! Надписа Тенере го поръчах във фирма за реклама при един приятел, буквите са с преливащ цвят и ги отпечатаха по специална технология в печатница върху фолио (не избеляват и не се лющят от пароструйка), канта е от светлоотразително фолио. Направата на два такива надписа си беше приятелска услуга към мене (иначе не се съгласяват за такава малка бройка) и ми струваше около 30лв. Лепенките на страничните капаци също са от светлоотразително фолио. Точно над стъпенките съм лепнал малки парчета фолио имитация на карбон но се изтърка и стана черно, но пак върши работа защото точно там боята на рамката се търкаше от ботушите, а пък е по лесно да сменявам фолиото отколкото да боядисвам рамката! Обмислям да залепя и парчета прозрачно фолио на някои места на резервоара, предния край на страничните капаци и капаците на двигателя, защото забелязах че започнаха да се захабяват и драскат където ми трият краката!
                  Не карам яко, а по-скоро съм разходкаджия! Мотора ми е падал няколко пъти от спряло положение (при маневриране обикновенно) но няма поражения! Иначе ако се пльосна качествено, най-вероятно лепенките ще са ми последна грижа после, защото мотора ми е тежък и предполагам че ще хвърчат яко пластмаси!

                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #24
                    До: Лепенки?!

                    Че тои мотора нали е купен за каране .Да не съм го купил за изложба. Гас и толкова.То като ште му ставам слуга за какво ми е.Наи важно е да работи добре машинката .тя Тя като не е добре ако ште златни лепенки да му сложиш ще си го гледаш като картина.Само гас и да не ти пука.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Лепенки?!

                      във Благоевград лепенките за Ямаха, Хонда и КТМ са около 75 лв.комплекта за перките и резервоара на FM. Но са само за кросови мотори.
                      [IMG]http://store.picbg.net/pubpic/B2/4C/dd3f0e843d6fb24c.gif[/IMG]

                      Коментар


                      • #26
                        До: Лепенки?!

                        Па се фатих, па се сетих! Помните ли го този виц?
                        По нагоре беше споменато, а и в общия форум на Offroad-а съм попадал на "наши" лепенки на форума. Може ли все още от някъде да се купят? Или поне да се дръпне проекта, а аз сам ще си ги поръчам. Бих искал да си залепя на мотора. Така все пак се показва принадлежността към общност, клуб, хоби, компания - както искате го наречете. Те са измислени за това, като се срещнем, а не се познаваме - да се познаем !
                        А иначе за лепенките по моторите много зависи какъв е мотора. Ако е от тези модели с пластмасови кори отвсякъде, можеш да си сложиш лепенки за да те радват или да го персонализираш. Вкусове различни. При нужда (като продажба например), сменят се всички кори - и хоп готов търговски продукт. Но, ако е от моделите с повече ламарина, и не се кара по най-острите чукари (което идва някак естествено), лепенките вършат много добра работа. Пазят лак, боя, хром и т.н. Не са скъпи, лепиш си по твой вкус, а после разлепваш и продаваш много запазена машина!
                        Аз лично много обичам шаренийки. Като ми писне "дизайна" - за 10-тина лева все едно си сменям мотора. А и колкото и да е малко, пазят си от малки леки драскотини. Иначе като се отъркаляш, не американски, ами ако ще марсиански да са все тая за това не вършат работа !

                        Коментар


                        • #27
                          До: Лепенки?!

                          Първоначално публикуван от Furigan Преглед на мнение
                          По нагоре беше споменато, а и в общия форум на Offroad-а съм попадал на "наши" лепенки на форума. Може ли все още от някъде да се купят? Или поне да се дръпне проекта, а аз сам ще си ги поръчам.
                          Това е файлът:
                          https://htftp.offroad-bulgaria.com/k...garia_logo.eps

                          А това е темата:
                          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=20737

                          Коментар


                          • #28
                            До: Лепенки?!

                            Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                            Жоре файла не се отваря нещо че и аз искам лепенки
                            Кавазаки КЛХ 300 04г
                            Кавазаки КХ 65 04г
                            Опел Астра 94г
                            Мерцедес 124 91г

                            Коментар


                            • #29
                              До: Лепенки?!

                              Първоначално публикуван от dominator_ Преглед на мнение
                              Жоре файла не се отваря нещо че и аз искам лепенки
                              Това е защото нямаш нужния софтуер, за да отвориш eps файлове, но в пачатниците имат и по-важното е те да си го отворят, ти само им го занеси...
                              А това е в пдф, колегите казват, че също върши работа
                              и един в джи пег за разглеждане
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #30
                                До: Лепенки?!

                                Непременно ще си направя една лепенка на логото!
                                KTM Fen

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X