Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лепенки?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лепенки?!

    Здравейте, интересува ме откъде и кой може да ми продаде лепенки SUZUKI DR... нещо такова и други ...DAKAR... също и на мото фирми и др. лепенки. Цени също ако може да съобщите За София.
    KTM Fen

  • #2
    До: Лепенки?!

    Колега, намери си в нета снимки на лепенките, занеси ги в произволна рекламна агенция в която има режещ плотер и ще ти ги направят веднага.

    Коментар


    • #3
      До: Лепенки?!

      До колкото знам в офис 1 суперстор правят лепенки за по 1,50. Само си ги избираш, оформяш си ги и им ги занасяш на диск/дискета/флашка или каквото имаш под ръка. Казваш им че ще ги лепиш на мотора си и те знаят какво да правят
      [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

      Коментар


      • #4
        До: Лепенки?!

        Имаше някакъв проблем, доколкото си спомням! Знам го от един приятел, който има такава фирма и плотер! Не по всички снимки свалени от интернет могат да се изрежат лепенки!!! Снимката трябва да е такава че програмата (Корел дроу май беше) да може да си свали размерите и да се зададат към плотера, за да може той пък да изреже надписа или картинката!
        Не ги разбирам тия работи, затова може би обяснявам неточно или глупаво, ама това ми е останало в акъла от обяснението на приятелчето.
        "Do not correct a fool, for he will hate you;
        Correct a wise man, for he will appreciate you."

        Коментар


        • #5
          До: Лепенки?!

          Са питах един, каза да си избера шрифт, да оточна размерите и какво да пише... става въпрос за обикновен режещ плот в една книжарница... дали ще стане хубаво? Смисъл тея лепенки ги лепят на магазините... ще пробвам, излиза евтино, ако не ще взема една лепенка емблема на сузуки и ще я лепна нея само на резервоара. А за другите рекламни мото лепенки, някой знае ли от къде да си взема?!
          KTM Fen

          Коментар


          • #6
            До: Лепенки?!

            Продават се цели рекламни китове.
            Т.е. според зависи от марката, има лепенки на всички официални доставчици. Те са цветни и доста качествени.
            Иначе рискуваш да си като "пернишки голф".

            Коментар


            • #7
              До: Лепенки?!

              Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
              Продават се цели рекламни китове.
              Т.е. според зависи от марката, има лепенки на всички официални доставчици. Те са цветни и доста качествени.
              Иначе рискуваш да си като "пернишки голф".
              Това ме заинтересова, даи малко информация... къде, как, колко ?
              KTM Fen

              Коментар


              • #8
                До: Лепенки?!

                Гледам ,че си от София.
                В повечето мото-магазини има такива. Най-атрактивни бях виждал
                в магазин "Моторисчетата", май се води Драгалевци.
                Върти ми се в главата нещо от сорта 20лв за 1 картон (15-20 лепенки).
                Това разбира се не го гарантирам.

                Иначе, мечтата ми е тук :


                http://www.xgxracing.com/

                Коментар


                • #9
                  До: Лепенки?!

                  Трябва да проверя това за Драгалевци... ако са толкова евтини може и да взема... ако някой има информация за магазина къде се намира, моля да пише.
                  KTM Fen

                  Коментар


                  • #10
                    До: Лепенки?!

                    Обикновени лепенки върху пластмасов резервоар е лоша идея
                    Стават на балончета.

                    Върху метален резервоар няма проблеми, обаче си мисля, че ще се изтрият бързо.
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • #11
                      До: Лепенки?!

                      обикновенното фолио за външни реклами не е приложимо за ендуро мотоциклети. лесно се отлепва и не е устоичиво на външни фактори.
                      иначе букви лесно може да се изрежат, всеки що годе запознат с корел може да ти ги оформи за нула време но ще са едноцветни, в най-добрия случай един кант да им сложи но пак ефекта е както венци казва на пернишки голф

                      истинските лепенки са от винил, износоустойчиви и приемащи формата на релефа на който се залепват ..... само дето не са по лев два
                      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                      Коментар


                      • #12
                        До: Лепенки?!

                        И аз искам да пооблепя ХРа, че така е много гол... та се чудя от къде да си намеря от винил истински... и номера искам да му налепя по корите, но по качествени и красиви, не такива обикновени цифри тънки и невзрачни...ако някой знае повече инфо да казва

                        Коментар


                        • #13
                          До: Лепенки?!

                          има и за XR

                          http://www.rockymountainatv.com/prod...dFamilyId=9092
                          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                          Коментар


                          • #14
                            До: Лепенки?!

                            Ето ви един щатски сайт от който може да си поръчате лепенки по ваш избор и с ваши надписи. Аз вече го направих ама няма да казвам докато не дойдат Вярно е, че са малко скъпички но в щатските форуми смятат тази фирма за една от най добрите в бранша. Нямам търпение да дойдат щото ЦРФа фабрично няма никакви лепенки.

                            http://www.powersportgrafx.com/products.php

                            Коментар


                            • #15
                              До: Лепенки?!

                              То у щатско всичко има, и ръкавици хубави по 8$, и лепенки, и мотори кажи-речи на половин цена, ама са за тия дето са си изградили някакви канали и имат възможността да си поръчат! Другите ще топим залъка през стъкления капак на тенжерата!
                              "Do not correct a fool, for he will hate you;
                              Correct a wise man, for he will appreciate you."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X