Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

    [QUOTE=ИВАН - ЕТРОПОЛЕ;2418762]EMO тая снимка е компромат!

    Тоя заек е отявлен фен на ендурото,познавам го .....[/QUДжасс,пускаи заека , че ще подаде жалба!!!АААА... ама ти си продаде мотора!!!

    Коментар


    • #92
      От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

      Добре де, ко се пените.
      Просто ще се създаде ловджийски клуб "Офроуд България" и в него ще членуваме.
      Щом трябва да се водя ловец, че да карам в гората - ок

      Не за първи път повдигат темата.
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • #93
        От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

        Така и аз да кажа по темата защо наистина се забраняват горите за атевета и мотори като те най -мало пречат на гората. За разлика от ловджиите(пияници) които доста често засичам по горите на кирки и не случаино се стрелят един друг всяка година осакатяват горите като убиват живота в тях и да не споменавам тяхните колеги бракониерите. Другите вредители който убиват горите са дървосекачите и там всичките им подобия те малко правят като съсипват горите като ги палят.. умишлено за да могат да изнасят дървен матерял и подобните схеми на дървената мафия ги знаем. Те с какво се придвижват пеша сигурно Урал, Краз, Виатнамки да не споменавам последствията от тези мпс-та. Защо тази измет да може да ходи в горите и да я съсипват а ние с моторите и атеветата да не можем само да караме. Тъпото е че като оти в кат да си регистрирам машината за да я ползвам и по асвалта ми казват няма начин не че ще карам толкова раптора по улиците но там ти казват че няма как да го регистрират. Другото забраниха го в природните паркове разбираемо е защо и аз съм съгласен с това но да ми забранят и в гората дакаракарам заради шайка пяници и боклуци обиващи горите няма как да се съглася и ще карам където си поискъм и когато си поискъм да го д... т всички! :-(

        Коментар


        • #94
          От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

          Ей на, какво се случи.Човека вносител на законопроекта, от много клетви си замина.Лека му пръст, ама сигурно има провидение.

          Коментар


          • #95
            От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

            Първоначално публикуван от Валенти Преглед на мнение
            Ей на, какво се случи.Човека вносител на законопроекта, от много клетви си замина.Лека му пръст, ама сигурно има провидение.
            ох дано така си отиде и кликата около него

            Коментар


            • #96
              От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

              Първоначално публикуван от belin. Преглед на мнение
              ох дано така си отиде и кликата около него


              А дано....ама на дали!!!!
              Не е важно какво караш, а как го караш !

              Коментар


              • #97
                От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

                Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                А дано....ама на дали!!!!
                Абе не му се бъркайте на дедо Господ в работите! Той си знае работата!
                Иво (таксито) Андреев
                0988 91 80 50
                Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                Коментар


                • #98
                  От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

                  Колкото и да се възмущавате колелото се върти и връщане няма заплюли са че ще става като при новия Голям брат- САЩ в частните имоти не се влиза .Държавните паркове с достъп се върви само по трасираните пътечки и при отклоняване се глобяват ,,НАРУШИТЕЛИТЕ,, защото могат да прегазят някоя тревичка,а може и някои да се спъне в някои камък и недаи си боже тои да се откърти.В същото време дупчат земята за шистов газ тровят водата въздуха земята само че това са глобални интереси нищо че хората умират от рак и какво ли още не.Съществуват екологични организации които са на хранилка от правитествата които тръбят че трябва да се опазва околната среда и обикновенно малкият човечец дето се разхожда е виновен.Не че нямате и част от мотористите вина защото съм виждал как минава моторист покраи маика с малки деца и възрастни хора вдигаики пушилка със скорост ще ги завлече.Също така част от моторите са доста шумни не зная дали от производителя или има интервенция от собствениците но с един нормален шумозаглушител -ауспух всичко е ОК. Но всичко зависи от човека както във всяка сфера хора различни. Ако взаимно се уважаваме място под слънцето има за всички

                  Коментар


                  • #99
                    От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

                    Абе,от вчера май сме нелегални.Някой знае ли нещо,че аз чух само слухове(рових бая ама нищо не открих).Някой виждал ли е новия закон?
                    Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                    "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                    Джон Кенеди

                    Коментар


                    • От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

                      Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                      Абе,от вчера май сме нелегални.Някой знае ли нещо,че аз чух само слухове(рових бая ама нищо не открих).Някой виждал ли е новия закон?
                      Споко.Нали знаеш,че всичко е разрешено като не те хванат!!

                      Което е 100 процентов цитат от един юрист с чин подполковник в полицията!
                      Иво (таксито) Андреев
                      0988 91 80 50
                      Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                      Коментар


                      • От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

                        Днес ще направя снимки ,какво оставят след себе си дървосекачите .Коловозите са наи безобидното нещо. И нещо за ловците.
                        Там кадето карам,ловците на 95% карат пили крият се в една ловна хижа от жените си.
                        Последно редактирано от Иво Томов; 15-03-14, 07:25.
                        Honda CRF 250 X
                        Touareg 3.0 TDI

                        Коментар


                        • От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

                          Какво лошо пък има да се скриеш от жена си .
                          Диян Димитров

                          Коментар


                          • От: Забраняват движението на мотори и АТВ вече и по черни горски пътища.

                            ето защо е цялата работа да могат да си правят каквото си искат в гората без много много да се гледа и разчува а някой да си пълни гушата а ние робите да си седим в градовете като в аквариуми за опитни мишки и да им плащаме данъци http://www.bnews.bg/article-101720

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X